18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gruba! Pijesz?

Flodzia • 2020-09-04, 13:00
Gruba już nie pije :lol:


willoo

2020-09-05, 02:25
ja pie**ole, co za zjeb - koledzy też widać takie same pojebusy
co nie zmienia faktu że dobry materiał !
browar leci

mia

2020-09-05, 04:19
Wiewór napisał/a:

Nie mówi się grubej babcie ze jest gruba bo dostają wk***ienia do białości tak jak laska nie mówi typowi że ma małego ch*ja.
Takich rzeczy się po prostu nie robi.



Masz małego ch*ja przegrywie

maniac83

2020-09-05, 07:43
Nie no muszę to napisać....
Z uwagi, że jest to u mnie w mieście, a sam mam dystans do siebie i potrafię w ten sposób żartować (moi znajomi o tym wiedzą i też mam koleżanki do których mówię gruba <szczególnie do jednej prawie anorektyczki>.)

Gdybym tam był to bym podszedł, krzyknął głośno przepraszam i powiedział tej dziewczynie ...'Wiesz ile razy ktoś mi mówił, że jestem wysoki (bo mam ponad 2m) i jakoś nigdy się nie wściekałem i nie krzyczałem, więc proszę wyjdź i idź być gruba gdzieś indziej....

edmund

2020-09-05, 07:57
dobrze jej powiedział, a te baby widać że niedoj***ne jakieś barówy,
niestety , ale większość bab ma upośledzone spojrzenie na rzeczywistość, a takie ,,kumpele,, pomagają im tkwić we wlasnej bańce absurdu

Noside

2020-09-05, 09:08
Wiewór napisał/a:

Taki jest właśnie poziom kultury w j***ne zdziczalej Polsce.
Specjalnie świadomie sprowokowal i wszystko nagrywał bo wiedział że laska dostanie k***icy.
Nie mówi się grubej babcie ze jest gruba bo dostają wk***ienia do białości tak jak laska nie mówi typowi że ma małego ch*ja.
Takich rzeczy się po prostu nie robi.
A przecież w kraju gdzie jeszcze 30 lat tu jeżdżono na mułach na oklep i szczytem kulinarnego osiągnięcia są pierogi ruskie kultura osobista jest nowością do której polactwo podchodzi ostrożnie



Zawsze mnie bawią takie losowe steki inwektyw pisane przez zawiedzionych własnym życiem, poirytowanych przegrywów.
A od pierogów ruskich to się chamie odpie**ol. Jeden z tych, co to spalone na węgiel gówno nazywa "well-done".

boo

2020-09-05, 11:09
Powinna sie cieszyc, ze wogole ktos chcial z nia pic

nocnydzienny

2020-09-05, 11:11
Gruba, pijesz?
Gapisz mi się na bebech?

Wiewór

2020-09-05, 11:44
Noside napisał/a:

Zawsze mnie bawią takie losowe steki inwektyw pisane przez zawiedzionych własnym życiem, poirytowanych przegrywów.
A od pierogów ruskich to się chamie odpie**ol. Jeden z tych, co to spalone na węgiel gówno nazywa "well-done".



Ej żartowałem. Nie plakusiaj.
Wytrzyj smarki spod noska i głowa do góry.

maaciek872

2020-09-05, 14:52
ten co to nagrywa pewnie stulejarz z dziada pradziada

assam

2020-09-05, 16:59
i z czego głupia c**a robi dym? jak faceta nazwą grubym to jest ok? świnka chyba głodna była :-D :-D

t0ffik1

2020-09-05, 17:20
sensualna napisał/a:

Zwykły ch*j z kamerką który celowo rozkręcił tą akcje. Jak można specjalnie kogoś wyzywać i upokarzać tylko po to żeby dla swojej atencji wstawić to do internetu. Po aparycji jego współtowarzyszy i jego dziarach można wnioskować że to zwykły brudas z woodstocku



Nie zesraj sie tylko z żalu. Swoja drogą koleś jest niezły i chyba nam pokazał, że masz coś wspólnego z tym waleniem w filmie... WAGĘ grubasku!

Aha i ciekawi mnie skąd wiesz co ten koleś ma ubrane, że już oceniasz skad jest i jego wybór festiwali... Widać ból dupy sprawił, że tłuszcz ci się przelał na mózg tak jak temu waleniowi w filmie.

Edit - po sprawdzeniu jego kanału ewidentnie widać, że tak daleko mu do festawali pokroju Woodstock jak tobie do bycia zgrabną.

maxs90

2020-09-05, 19:38
Dla obrońców grubej, jakoś w 0:30 słuchać w tle jak koleś mówi, że ona wcześniej go nazywała gruby a teraz się oburza

craig133

2020-09-05, 22:02
sensualna napisał/a:

Zwykły ch*j z kamerką który celowo rozkręcił tą akcje. Jak można specjalnie kogoś wyzywać i upokarzać tylko po to żeby dla swojej atencji wstawić to do internetu. Po aparycji jego współtowarzyszy i jego dziarach można wnioskować że to zwykły brudas z woodstocku



gruba pijesz? xD

qwerq221

2020-09-05, 22:37
Coś pięknego

agresor10

2020-09-05, 23:21
Nazwać kogoś chudym? NP. Nazwać grubym? I już problem..