18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gruba! Pijesz?

Flodzia • 2020-09-04, 13:00
Gruba już nie pije :lol:


kapelan_szturmowy

2020-09-06, 00:46
Cryo napisał/a:

ch*j mu w dupę. Tej grubej też.

widzę kolega nie ma określonych preferencji - r*cha na ilość - jak leci.

GranDzisław

2020-09-06, 02:48
sensualna napisał/a:

Zwykły ch*j z kamerką który celowo rozkręcił tą akcje. Jak można specjalnie kogoś wyzywać i upokarzać tylko po to żeby dla swojej atencji wstawić to do internetu. Po aparycji jego współtowarzyszy i jego dziarach można wnioskować że to zwykły brudas z woodstocku



Zakończ te lewackie frustracje grubasie.

sensualna napisał/a:

Zwykły ch*j z kamerką który celowo rozkręcił tą akcje. Jak można specjalnie kogoś wyzywać i upokarzać tylko po to żeby dla swojej atencji wstawić to do internetu. Po aparycji jego współtowarzyszy i jego dziarach można wnioskować że to zwykły brudas z woodstocku



Zakończ te lewackie frustracje grubasie.

sensualna napisał/a:

czytaj ze zrozumieniem typ specjalnie rozkręcił tą akcję... a sp***olony to jesteś ty i każda stuleja która widzi coś śmiesznego w upokarzaniu innej osoby nie zależnie od płci od faceta to on by zarobił w mordę a tu się skończyło tylko na wyzwiskach



Co za dzban. Wiedz że grubym się jest bo się za dużo wpie**ala? ateistyczne amen

rafalnrg1

2020-09-06, 13:28
- powiedziales do niej gruba?!
- no tak
Xd

wins89

2020-09-06, 14:25
ten nagrywający to parch j***ny na szczała

wszystkim po kolej lamusom po szczale a i tym p*zdą też w kły wyj***ć

manta91

2020-09-06, 15:30
Gruba ściera dziwi się,że ktoś jej powiedział że jest gruba ? Zamiast walić smaczkową kalfotę do ryja ,ryż cziken ,bieżnia i wtedy może któryś waćpan da jej obtaśtać dydla..

fidel007

2020-09-06, 21:43
Aż się zalogowałem, czego zwykle nie robię, żeby dać piwo. Ten cymesik na to zasługuje.

aret

2020-09-07, 03:47
k***a co to tu robi? to raz,
dwa ona taka gruba, że ja pie**ole. Trzy mam nadzieję, że laska dowie się o tym nagraniu i kolesia pojedzie za upublicznienie jej wizerunku.

maxs90

2020-09-07, 08:16
Co się podziało z saidstikiem. Przyszla tu banda kwejkowych zjebow co sapią o to, że ktoś powiedział grubej lasce, że jest gruba.... Tragedia.... Idziecie na teletubisie, pewnie puszczają gdzieś powtórki

Miszcz

2020-09-07, 15:51
Jesteś zwykłym prostakiem. Mama jest z ciebie dumna!

Tr...........ty

2020-09-07, 22:22
jagermalibu napisał/a:

no to cos ci nie wyszło, bo gość jest przystojny czy tego chcesz czy nie



A skąd wiesz czy jest przystojny, jak wygląda jak miliony klonów z "brodą" i przylizanymi kudłami?

PieronJasnySzlag napisał/a:

Ciesze się że za moich pijackich czasów nie było telefonów z kamerami.



Nawet jakby były telefony z kamerami, to inne obyczaje na melanżu obowiązywały, jak napisał:

Imperator napisał/a:

Za moich czasów z imprez nic nie wychodziło, zero.



A dzisiaj jakiś zarośnięty zjeb weźmie kamerę i nagrywa chore, prowokacyjne akcje. Fajnych musi mieć kolesi, jak imprezują z nim wiedząc, że są nagrywani.

tekilap12

2020-09-08, 01:37
Gniecu napisał/a:

Dałbym się jej raz uderzyć, a potem wyj***ł takiego solidnego, soczystego tosta na ten gruby ryj



idź być p*zda gdzie indziej

reseton

2020-09-09, 15:29
A ja Wam powiem - to kaszalot jakiś jest bo pić nie chce :)

nonim85

2020-10-08, 15:38
sensualna napisał/a:

Zwykły ch*j z kamerką który celowo rozkręcił tą akcje. Jak można specjalnie kogoś wyzywać i upokarzać tylko po to żeby dla swojej atencji wstawić to do internetu. Po aparycji jego współtowarzyszy i jego dziarach można wnioskować że to zwykły brudas z woodstocku



"jak można specjalnie kogoś wyzywać?"

ty właśnie wyzwałaś jakieś pół miliona ludzi od brudasów zjebie XD wracaj do dziury z której wypełzłaś.

Meyrin

2020-10-09, 21:05
Żałosny typ i tyle.

Patrząc na te wszystkie komentarze nasuwa mi się tylko jedno... na sadistic zawitało gówniarstwo i chyba już z tym nic nie zrobimy, takie pokolenie... chyba jestem na to za stara.

Żenujące zachowanie, chłop powinien po ryju wyłapać i tyle.

nonim85

2020-10-22, 13:34
Meyrin napisał/a:

Żałosny typ i tyle.
Patrząc na te wszystkie komentarze nasuwa mi się tylko jedno... na sadistic zawitało gówniarstwo i chyba już z tym nic nie zrobimy, takie pokolenie... chyba jestem na to za stara.
Żenujące zachowanie, chłop powinien po ryju wyłapać i tyle.



Więc mówisz, że zawitało gówniarstwo i jesteś za stara (25 lat XD) ale chcesz bić ludzi za "obrażanie". Za to, że powiedział jej, że jest gruba (jak widać jest). Za naruszenie dobrych obyczajów.
Natomiast twoim (specjalnie z małej litery, przez brak szacunku) dorosłym rozwiązaniem jest naruszanie nietykalności osobistej. Przecież jak facet dostanie w mordę to całkiem spoko, na pewno zasłużył.
Życzę Ci żebyś "wyłapała na ryj". Może to obudzi twoją empatię. Wracaj do nory.