18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gruba! Pijesz?

Flodzia • 2020-09-04, 13:00
Gruba już nie pije :lol:


russian-roulette

2020-09-04, 13:37
Wystarczyły dwa słowa do grubej i jakoś tak człowiekowi się lepiej zrobiło

zbynekmaslanka

2020-09-04, 13:38
Dla mnie ten co to puscił do sieci to szmata i śmieć. Rozumiem ze z glupoty czasami cośtam się chlapnie itd ... ale puscic pozniej to do sieci i narobić wstydu tej dzieczynie ojcu, matce i komu tam jeszcze. Sam mordy swojej nie pokazał ... ale łatwo pewnie dojsc kto to. JA bym czegoś takiego nie odpuscił gnojowi.

AN...........or

2020-09-04, 13:39
No ale przecież jest gruba, więc w czym jest problem ? Nie rozumiem

~sensualna

2020-09-04, 13:39
Cenzurator2000 napisał/a:

chyba trafiłem w czuły punkt, też jesteś płetwalem błękitnym że się tak obrażasz ?



oczywiście że jestem :D i co z tego? xd a tak poważnie gdzie ja się obraziłam? tłumaczę tylko że typ dla nagrania przypie**olił się do laski jak dla ciebie to norma to pozdro

AN...........or

2020-09-04, 13:41
sensualna napisał/a:

Zwykły ch*j z kamerką który celowo rozkręcił tą akcje. Jak można specjalnie kogoś wyzywać i upokarzać tylko po to żeby dla swojej atencji wstawić to do internetu. Po aparycji jego współtowarzyszy i jego dziarach można wnioskować że to zwykły brudas z woodstocku



Ale jak wyzywać, przecież ona jest gruba to powiedział do niej gruba, o ch*j wam ludzie chodzi ??? Niech schudnie albo z domu świnia nie wychodzi

sa...........el

2020-09-04, 13:48
sensualna napisał/a:

czytaj ze zrozumieniem typ specjalnie rozkręcił tą akcję... a sp***olony to jesteś ty i każda stuleja która widzi coś śmiesznego w upokarzaniu innej osoby nie zależnie od płci od faceta to on by zarobił w mordę a tu się skończyło tylko na wyzwiskach



Ojej, jakaś ty delikatna, jak połowa teraz p*zd. Niezależnie od PŁCI! :idzwch*j:
Poziom tej "damy" też niezły. Znaczy zły, znaczy ch*jowy. Po głosie i wypowiedzi idzie poznać.

zbynekmaslanka napisał/a:

Dla mnie ten co to puscił do sieci to szmata i śmieć. Rozumiem ze z glupoty czasami cośtam się chlapnie itd ... ale puscic pozniej to do sieci i narobić wstydu tej dzieczynie ojcu, matce i komu tam jeszcze. Sam mordy swojej nie pokazał ... ale łatwo pewnie dojsc kto to. JA bym czegoś takiego nie odpuscił gnojowi.



Wstydu to sobie sama narobiła. Rycerzyki się zleciały widzę.

prawda jest taka że gruby facet wie że jest gruby a gruba laska udaje że nie. Bo baby to hipokrytki. Większość.

KKusznir

2020-09-04, 13:48
to chyba inspiracja
ja zaraz po uruchumieniu grubej pytal bym zioma "gruby, pijesz?" i mialo by to sens, ale chyba chodzio tylko o rozjuszenie dzika


szymek2910

2020-09-04, 13:50
sensualna napisał/a:

Zwykły ch*j z kamerką który celowo rozkręcił tą akcje. Jak można specjalnie kogoś wyzywać i upokarzać tylko po to żeby dla swojej atencji wstawić to do internetu. Po aparycji jego współtowarzyszy i jego dziarach można wnioskować że to zwykły brudas z woodstocku



Idź dziewczynko na pudelka

Czaczek83

2020-09-04, 13:51
ciekawe jak wygląda kamerzysta? :P tak czy siak weszło aż miło

Cichyx

2020-09-04, 13:52
satariel napisał/a:

Ojej, jakaś ty delikatna, jak połowa teraz p*zd. Niezależnie od PŁCI!
Poziom tej "damy" też niezły. Znaczy zły, znaczy ch*jowy. Po głosie i wypowiedzi idzie poznać.
Wstydu to sobie sama narobiła. Rycerzyki się zleciały widzę.



Widzisz, nie chodzi tutaj o to że ktoś jest delikatny, tylko o wychowanie, ani on ani ona się nie popisali kultura. Debile oba i tyle. Choć widać że typ celowo chciał coś rozkręcić dla "kontentu", nie można zaprzeczyć.

dżonyłojlker

2020-09-04, 13:52
satariel napisał/a:

Poziom tej "damy" też niezły. Znaczy zły, znaczy ch*jowy. Po głosie i wypowiedzi idzie poznać.



... a najprędzej to po tym wyj***nym bebechu. Ogólnie niezły skład, tłuste pasztety i pedały z ryżymi brodami i dziurami w spodniach.

Hege

2020-09-04, 13:54
Brak wyczucia i kultury osobistej u autora nagrania.

No i co do tego że zrobił to celowo nie powinno być wątpliwości. Szkoda że mu nie nastukała to może następnym razem zastanowiłby się dwa razy:D

sa...........el

2020-09-04, 13:55
Cichyx napisał/a:

Widzisz, nie chodzi tutaj o to że ktoś jest delikatny, tylko o wychowanie, ani on ani ona się nie popisali kultura. Debile oba i tyle. Choć widać że typ celowo chciał coś rozkręcić dla "kontentu", nie można zaprzeczyć.



Pewnie i tak, ale fason trzymali.

Cryo

2020-09-04, 14:01
To jeden z tych streamujących atencjuszy. ch*j mu w dupę. Tej grubej też.