18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Groźny beatboxer schwytany i unieszkodliwiony

Kuriki • 2012-09-05, 17:48
Niebawem będziecie świadkami wzorowej i piekielnie brawurowej akcji dwóch dzielnych policjantów. Endżoj ;**


Rodzyn

2012-09-05, 22:27
bingo100 napisał/a:

Oj kaspersky, kaspersky...I co Ci te studia daly? Ja studiowalem przez kilka lat, potem zdecydowalem sie na wyjazd i doksztalcilem sie sam. Mam kilka certyfikatow Microsoftu i jakbym Ci powiedzial ile zarabiam na instalowaniu serwerow w angielskich szkolach to by Ci te Twoje studia w piety poszly :lol:

A z ludzi na zmywakach sie nie smiej, bo radza sobie tak jak potrafia i generalnie ch*j Ci do tego co kto robi skoro Tobie w droge nie wchodzi. Sam sie na poczatku nasprzatalem i naharowalem w fabryce ale bardzo milo to wspominam a z ludzmi, ktorych tam poznalem mam kontakt do dzis, po szesciu latach.

@up Widze, ze podobna historie mamy ;-)

Takze kaspersky - juz masz dwa przyklady na to, ze mozna.



@up

Nawet jeśli ktoś robi na zmywaku to przynajmniej widać u niego jakąś inicjatywę i co najważniejsze pracuje.

Cryan

2012-09-05, 22:31
Nie wiem czy wiecie, ale w Krakowie też są teraz licencje dla grajków ulicznych.

Zl...........ny

2012-09-05, 22:55
Raczyłbyś napisać gnoju od której minuty akcja, a nie muszę słuchać tego pierdzenia.

wormarder

2012-09-05, 23:16
na początku tylko dzieci go oglądają, pewnie wycieczka szkolna :D

mabsik

2012-09-06, 01:06
Stacja shepherds bush w londynie. Mieszkałem niedaleko kiedyś tej stacji :P

miniszuta

2012-09-06, 11:50
mjrZenada napisał/a:

Ktoś rower zajumał, samo koło zostało :D



Nieee To Tylko Master Y0da cwiczy lewitacje.

szleszym

2012-09-06, 12:39
@rimogyz
na temat licencji dla grajków w Europie wiem niewiele bo za bardzo światowy nie jestem ale wiem że takie licencje są np. wydawane w Nowym Jorku. Raz do roku jest przegląd artystów ulicznych i wyłaniani są ci którzy reprezentują jakiś poziom swojej twórczości. Z tego co wiem liczba licencji jest nieograniczona, chodzi po prostu o to aby nie torturować miejscowych/turystów byle rzępoleniem lub darciem ryja

k0rdian

2012-09-07, 04:14
Wk***ia mnie brytolski akcent

Sivy121

2012-09-09, 03:12
kaspersky16 napisał/a:

@ sivy czyli jestes jednym z wielu nieudacznikow dorabiajacych na zmywaku za granica?



Ciebie chyba poj***lo czlowieku ;) siedze tutaj pare ladnych lat i nie po to tu jestem zeby na zmywaku pracowac , to sa juz twoje ambicje. De fakto nie jest kolorowo ale nie pracuje na zmywaku stac mnie na wiecej. Tak na marginesie to jestem mechanikiem (studiuje i pracuje) ;) .