18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GROM film promocyjny

jendró • 2014-01-04, 13:35
http://www.jwgrom.pl/

Nabór do GROM-u.

Film robi rozpie#dol!

Szzacunek dla Naszych!

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2014-01-04, 14:29 ]

zincum

2014-01-05, 01:31
A gdzie ty masz wrogie terytorium? Kiedy twój Grom wysadził jakiś most czy przejął obiekt strategiczny na "wrogim terytorium". Jednak miałem rację, mniej gier, mniej internetu. Nawet wiem co mi zaraz zalinkujesz, bo tylko tyle możesz wiedzieć.

Ja się na nic nie porywam, to ty pie**olisz jak typowy gimbus internetowy. W Polsce nie ma czegoś takiego pod nazwą "AT". Za dużo telewizji też.

Przyjedź do Olsztyna, ja ci pokażę jak i gdzie trenują. Zapewniam ciebie, że tam też jest saper. Że oni też potrafią zająć "wrogi" obiekt.

Klepiesz mit od lat powtarzany. Ja im niczego nie ujmuję, a ty łykasz hamburgerską propagandę. Czy ty chociaż wiesz, o co ten cały dym był w sprawie GROM? Bo się zrobiła armia w armii, że nikt tego kontrolować nie miał prawa. Kasy od zaj***nia masz dawać, tylko nie wiesz na co idzie.

Seboolek

2014-01-05, 01:46
GROM robi nabór? Ciekawa sprawa. Zwykle to Oni wybierali najlepszych ludzi z jednostek, głównie destantowych i jesli przeszli testy to lądowali w GROM'ie. Co to sie dzieje....

N527

2014-01-05, 02:55
Uwielbiam patrzeć na ludzi, co strzelają mi głupote, czemu by nas mieli atakować... Nie no k***a. A w 39 też k***a po co mieli nas atakować? Hitler z polski tylko wycyganił węgiel i złom na swoje zabawki i wziął ludzi na kolonie...

To jest właśnie k***a to, nikt w tym kraju nie uczy się na błędach w historii... Tylko powiem, że w ciągu ostatnich 100 lat w całej europie był rozpie**ol z jednej strony na drugą i zginęły w tym miliony ludzi? A po co?

A k***a chociażby proszę pie**olnąć sobie do artykuły w wikipedii - > http://pl.wikipedia.org/wiki/I_wojna_%C5%9Bwiatowa < -
Widać od czego się rozpiedol zaczął, niemcy dostali w p*zdziec i pokrzywdzeni 1WW rozpętali k***a drugą i gdyby Adolf Hitler nie był imbecylem to dzisiaj byście tutaj k***a wszyscy bez wyjątku szprechali po nazistowsku, więc podziękujcie adolfikowi, że miał w dupie własnych generałów, bo po zajęciu kaukazu hitler przetoczyłby się przez resztę auropy jak Aleksander wielki. Rozkradając złom i cenne rzeczy.

Poza tym, mało? Ostatnia wojna, Gruzja. O ch*j poszło i na ch*ju się skończyło, wbrew pozorom dużo się może stać, mogą nas najechać ukraińcy chociażby. Takie science fiction? Nie takie rzeczy się działy na przełomie ostatnich 100 lat w europie, Hitler przejął kilka krajów bez jakiejkolwiek reakcji państw ościennych, skończyło sie na protestach a potem mało co i Anglicy by po niemiecku mówili. W rejonie bałkanów napie**alają się bez przerwy, bo coś się nie podoba komuś i trzeba zrobić masowe mogiły.

Nie cierpię jak ludzie ignorują historię, świat się zmienia, ale tempo zmian pokazuje, że wszędzie są wojny o gówno tak naprawdę. Z resztą bardzo mądre stwierdzenie, chcesz pokoju, szykuj się na wojnę.

Jakoś szwajcarzy mają przeszkolenie wojskowe sięgające prawie 100% ludności. Nikt o zdrowych zmysłach nie wpakuje armii do kraju, gdzie każdy mieszkaniec wie jak z 300m wpakować kulę żołnierzowi prosto w ucho i zniknąć zanim tamci zdążą karabiny podnieść. Nie da się w takim miejscu utrzymać jakichkolwiek szlaków zaopatrzeniowych. WYstarczy zobaczyć te kozojebostańskie wojny, strącanie samolotów transportowych i śmigłowców, a jeszcze w europie to rosjanie by zrobili lepsze promocje zaopatrzenia dla wojujących niż Pogwiazdkowe wietrzenie magazynów w media markt. Więc byłyby i ręczne granatniki i ręczne wyrzutnie pocisków przeciwlotniczych. Pełen serwis. Patrolowanie każdej drogi nie jest możliwe a w kraju gdzie dodatkowo Armią jest cały naród, który czesciowo wie jak sabotować instalacje i używać min. NIKT o zdrowych zmysłach nie będzie próbował podbić takiego kraju bez naprawde kurewsko ważnego powodu. Polska jest krajem tranzytowym z dostępem do morza, to wystarczająćy powód. Mamy miedź, cynk, ołów, węgiel, gazy jakieś tam, ch*j wie jak z nimi będzie, ale w okresie pogłębiającego się krzysu energetycznego to może być wystarczający powód do agresji na polskie ziemie. Poza tym, k***a mamy niemcow i sowietow po obu stronach. Tym ch*jom nie wolno ufac.

hadam

2014-01-05, 08:54
Z tego co wiem, to nabór był cały czas, wystarczyło poszperać. Po prostu zrobili nową strone i filmik promocyjny, ot co.

jendró

2014-01-05, 11:49
zincum napisał/a:

A gdzie ty masz wrogie terytorium? Kiedy twój Grom wysadził jakiś most czy przejął obiekt strategiczny na "wrogim terytorium". Jednak miałem rację, mniej gier, mniej internetu. Nawet wiem co mi zaraz zalinkujesz, bo tylko tyle możesz wiedzieć.


Klepiesz mit od lat powtarzany. Ja im niczego nie ujmuję, a ty łykasz hamburgerską propagandę. Czy ty chociaż wiesz, o co ten cały dym był w sprawie GROM? Bo się zrobiła armia w armii, że nikt tego kontrolować nie miał prawa. Kasy od zaj***nia masz dawać, tylko nie wiesz na co idzie.




Myślisz, że wiesz o wszystkim co robi GROM? Na wp.pl się tego nie dowiesz chyba, że po 10 latach.
Chyba nie myślisz, że płacąc podatki między innymi na GROM dostaniesz rozpiskę co za to kupili. Możliwe, że kiedyś i twoją dupę ochronili tylko nawet o tym nie wiesz.

Działają zajebiście w Afganistanie i nie zmienisz tego choć byś się zesrał. W latach 90tych zajęli w Zatoce Perskiej platformę wiertniczą, a później już nie wiadomo co robili bo polecieli na kolejną akcję.
Poczytaj trochę o jednostce, pooglądaj dokumenty a dowiesz się więcej.

mowmiandrzej

2014-01-05, 12:18
Smiesza mnie wszelkie dywagacje na tematy polska wojna wojsko itp. Czasy zimnej wojny, usa vs zssr szpieg i czasy obecnego konfliktu oraz oswiadcznie usa z kilku tyg wstecz, dla polski. W obydwu przypadkach stany maja podobna technike jezeli rosja by zaatakowala. Plany te wykradl kuklinski w czasach zimnej wojny. Otoz polska i kraje sasiednie zostaja zmiecione aby oddzielic rosje od reszty europy. Ot tak... buk chonor ojczysta

Logiczny

2014-01-05, 12:37
Kiedyś slyszalem ze po zmianach w dowodztwie gromu, chyba na romana polko wszystko poszlo się j....ć.
Byla to jednostka elitarna z wymogami na niespotykaną skalę, potem wszystko się zmieniło. Mozna to porównać do starego rubina który dzialal na wysokich obrotach przez kilkanascie lat a teraz jest to LCD który wprawdzie ładnie wygląda ale psuje sie po 3 latach.

blachus

2014-01-05, 13:59
Cytat:

Nawet wiem co mi zaraz zalinkujesz, bo tylko tyle możesz wiedzieć.

Gówno chłopie wiesz co mogę wiedzieć a czego nie mogę, więc skończ z takimi głupkowatymi uwagami, bo tylko litość we mnie wzbudzasz i nic poza tym.
GROM oczywiście ma za sobą takie akcje np w porcie Umm Kasr, co i tak nie ma większego znaczenia, bo mowa była o kierunkach szkolenia i ogólnym przeznaczeniu jednostek policyjnych i wojskowych. Które są RÓŻNE. Bo działają na innym szczeblu, w innych warunkach i na innych zasadach.

A skoro im nie ujmujesz to skończ pleść o mitach i propagandzie, bo jak na razie chyba sam nie do końca wiesz o co ci chodzi. Ma być ch*jowo ale jednakowo, tak?
Co jest mitem? Osiągnięcia? Wymagania? Warunki rozwoju?
Do tej pory specjały chcąc się rozwijać idą w kierunku GROMu, a nie na odwrót. Do tej pory potrafią oblewać gromowską selekcję i do tej pory to gromowcy szkolą antków, a nie na odwrót.
Choćbyś narobił pod siebie, tego nie zmienisz, jak to ujął kolega wyżej :)

I jeszcze mi powie, że jestem gimbus i że nie ma czegoś takiego pod nazwą "AT"... :-D No nie ma. Są PODODDZIAŁY ANTYTERRORYSTYCZNE. Lepiej?

Konrad2k11

2014-01-05, 23:47
Piwko za GROM się należy, ale wokal w tym soundtracku ? Stachursky? :samoboj:
Z muzyką to doj***li.

dawiduch12

2014-01-06, 17:38
chciałbym być we wojsku..