18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GROM film promocyjny

jendró • 2014-01-04, 13:35
http://www.jwgrom.pl/

Nabór do GROM-u.

Film robi rozpie#dol!

Szzacunek dla Naszych!

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2014-01-04, 14:29 ]

Domorad

2014-01-04, 18:26
Grunt, że rozGROMili lewackich bojufkuf.

GhostRider32

2014-01-04, 18:45
@coggitooo
GROM jest dzisiaj w mniej, więcej w takiej samej kondycji, co nasze WP... Nie wiem, po co armia, skoro w razie napaści, z którejkolwiek strony będziemy bronić się krócej, niż w 39 (o ile w ogóle któreś państwo uzna za opłacalne atakować Polskę, dziś wojna w Europie nikomu się nie opłaca)

Symbian

2014-01-04, 18:46
jak ktoś już kiedyśpowiedział : Wszystko fajnie pięknie , tylko jak nas zaatakują z jakiejkolwiek strony to polska zniknie z mapy w czasie 20 minut .

Ne...........es

2014-01-04, 18:54
ale propaganda ja pie**ole xD

N527

2014-01-04, 19:06
Polskie wojsko jednym z lepiej wyszkolonych, choć kurna warunki i sprzęt do jeden wielki i przeklęty chlew. Grom ma dużo do przodu bo operował warunkach bojowych i współpracował/uczył się wraz z elitą wojsk specjalnego przeznaczenia z całego świata.

A co do ludzi co mówią, że jak nas zaatakują to zginiemy... To prawda, w polsce nikt nie ma w domu broni i amunicji by w razie czego iść do lasu na partyzantkę, nie jesteśmy szkoleni w tym kierunku i mniej niż 1% ludzi poza wojskiem wie chociaż jak kurna poprawnie złożyć i wyczyścić kałacha, a potem skonfigurować go do strzalu na dany dystans. Jakby co to każdy w CoDXXX rozwalał miliardy wrogów, ale jak już pójść na poligon i wdepnąć na minę hukową to wszyscy ci CoDowcy leżeli w rowie w szoku. Do tej pory pamiętam kolesia co wdepnął na ten potykacz i leżał na ziemi z łzami w oczach, cały k***a w błocie. Takie k***a mamy ludzi co z wojska sp***alali bo nie mieli dwój jaj w worze czy mieli jakieś inne dysmózgowie. Ja byłem w wojsku i zajebiście wspominam. Targanie w błocie, bicie sie gumowymi nożami czy zapie**alanie przez las i walka wręcz z drugą druzyną, leciała krew z nosa, zęby się kiwał i wszyscy potem ryczeli ze śmiechu przy kuchni polowej kto jaki wpie**ol dostał. Eeeeh... A traz p*zdosłonie w rurkach, gdzie tutaj miejce na posiadanie Męskich Jaj, ja się pytam...

Będziemy sie bronić krócej niż w 39. To akurat prawda.

Lord_Llort

2014-01-04, 19:14
Polskie wojsko to najemnicy. Walczą dla USA a kraju to już nie obronią. Polska obecnie jest wstanie bronić się tylko 7 dni, a broni wystarczy max na 3. A Tusk ze swoją GROM brygadą i tak sp***oli dzień przed atakiem.

panmorda

2014-01-04, 19:20
Właśnie, jakaś propaganda... Ten gość co sie wypowiadał, to albo aktor, albo jakiś z zza biurka, bo z tego co wiem, to oni nie mogą ujawniać twarzy. Grozi to śmiercią po prostu.

GhostRider32

2014-01-04, 19:26
@N527
Podaj mi chociaż jedną przyczynę, żeby zaatakował ktoś Polskę. Co my tu takiego mamy cennego? Łupki? Węgiel? Przemysł (hahaha)? Niemcy, czy Rosja (czy którekolwiek państwo) zaszkodziłyby sobie i innym napadając na Polskę. 25% polskiego eksportu to eksport do Niemiec, nasz eksport do Rosji ma wartość ok. 1,5 MLD $, atakując nas oba państwa straciłyby na tym gospodarczo. Dziś w Europie wojna się nie opłaca, głównie przez ścisłe powiązania gospodarcze. Dlatego niepotrzebna nam obowiązkowa służba wojskowa. W takim wypadku to niepotrzebne wydatki.

maddog77

2014-01-04, 19:46
Niestety nie poszukują mięsa armatniego i specjalisty od tortur....to nie dla mnie.

kenzol

2014-01-04, 19:56
@panmorda

Jeśli nie znasz tego gościa, to chociaż trzeba było dotrwać do napisów końcowych. To aktor Eryk Lubos :)

pawel1550

2014-01-04, 19:57
@GhostRider32 ale jak już ktoś jednak zaatakuje, to będziemy w dupie. Idąc tym tokiem myślenia, po co nam w ogóle wojsko ? Na parady w Warszawie ?

zincum

2014-01-04, 19:58
Historia lubi toczyć koła. Teraz innemu dupę liżemy. Kasy w to wj***ne na miesiąc więcej, niż niejedna jednostka nie widziała przez cały rok. Typowa popisówka za kasę podatników. Pomagająca hamburgerom.

"Czarniawi" z policji niewiele mniej potrafią. Ale jak ktoś dorabia do tego ideologię, jakieś PW nosi to wiadomo za kim durny lud poleci. Tylko, że "czarni" są na miejscu. Tamci latają za kasę waszych mam, tatusiów czy babć ch*j wie co robić. Rozpie**ol nie w swoim kraju, nie na swojej wojnie. Nie w moim imieniu.

ch*j mnie obchodzi z kim oni są w dobrych kontaktach. Bo to takie pie**olenie, że jak mam upust w danej hurtowni, to znaczy że dla tej hurtowni jestem dobrym klientem.

Zastanów się jeden z drugim co napisałem. Ja nikogo nie atakuję.

GhostRider32

2014-01-04, 20:24
@pawel1550
Dziś potrzebna jest nam silna Policja (oddziały prewencyjne, szturmowe i "dochodzieniówka"), Straż Graniczna i Straż Pożarna, w razie potrzeby Policja i Straż Graniczna mogłaby stworzyć oddziały partyzanckie, chociaż tak, jak pisałem wcześniej wojna w Europie nie opłaca się nikomu. Ale przy obecnych możliwościach finansowych, to jest jedyne, racjonalne wyjście, jeżeli się zdarzy coś takiego, jak napaść państwa trzeciego na Polskę (co się nie zdarzy), to wpuszczamy ich bez walki i kąsamy małymi grupami partyzanckimi, prawdopodobnie oszczędzając sobie strat w ludziach i sprzęcie.

Murzyn9111

2014-01-04, 20:31
Piekna naszywka Polska walczaca na ramieniu !

Sick_Stick

2014-01-04, 20:38
Znaczy się idzie wojna i ludzi nam brakuje. Pięknie.

RODACY! Jak wybuchnie wojna to najpierw gnać na Wiejską, później na granice. Ze szwabami się i tak policzymy, a fryca donaldinio trzeba ubić coby nam nie uciekł!