18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GROM Challenge 2016 - Siła i Honor 2016

facer • 2016-09-25, 23:37
Wśród wrzucanych przeze mnie materiałów przeszło rok temu, rozlała się fala oburzenia męczudupixów w stylu: Jak to tak, to zbyt proste, na fali biegów OCR lans bla bla bla.
Odrzuciłem część tych prostych startów i w tym roku podniosłem sobie poprzeczkę.

Grom Challenge - Siła i Honor. Organizowany na byłym poligonie jednostki specjalnej Grom, przez byłych jej żołnierzy.
25km, stacje ze sprawdzaniem umiejętności fizycznej zawodników, jak również umiejętności technicznej; od wiązania węzłów począwszy do strzelania z broni półautomatycznej/automatycznej skończywszy.

Bieg w parach, biegłem z kobietą, która niejednemu z was nosa by utarła ;)
tak, nagrywałem patykiem. Nie, nie bylismy ostatni ;)

koxu42

2016-09-26, 17:59
Przecież każdy,nawet najgłupszy polaczek wie że Wojsko Rosyjskie rozgromiło by te polaczkowe wojsko w mniej niż dobe.

Dżizas_kurde

2016-09-26, 18:33
Do autora:
Fajnie że nie siedzisz w domu na dupie.
Grom "Czelendż" jest "cienki jak sik pająka"

Zapraszam w Bieszczady na bieg rzeźnika :) (ewentualnie na rzeźniczka)

Cytat:


Piekna, zdrowa dziewczyna na filmie, do tego usmiechnieta i uprawia sport.. czego chciec wiecej.


Żeby umiała gotować i loda zrobić....

Zielonek92

2016-09-26, 20:42
@Pogrom I do tego ta zj***na muzyka która wk***ia niemiłosiernie w reklamach TV

facer

2016-09-26, 22:15
nie macie pojęcia z jaką przyjemnością czytam te komentarze :D

Dzichader

2016-09-27, 06:35
Zdechłbym od tego fajka tam :D

piotrFr

2016-09-27, 21:48
Czytam "odrzucilem latwe starty i ustawilem wysoko poprzeczke. GROM CZELENDZ na poligonie GROM, prowadzony przez bylych zolnierzy GROM" a tam taki lajt to nie dziwie sie komentarzom. Dziwne, ze ktos to firmuje nazwa Grom.
I fajnie, ze cos robisz ale wrzucasz na sile ten GROM wszedzie jak jakis weganin, czy student prawa, by wzbudzic podziw ale wsrod ludzi, ktorzy startowali w jakis trudniejszych imprezach wbudza raczej usmiech.

Ranger

2016-09-27, 22:37
Cytat:

Bieg w parach, biegłem z kobietą, która niejednemu z was nosa by utarła



No całkiem możliwe, bo jak na nią patrzę to mam wrażenie, że jednak taki skarłowaciały pindolek jest przyklejony do nogi...

Ar...........ch

2016-10-19, 12:38
mazoke napisał/a:


Ale mamy XXI wiek. Każdy orze jak może. Zrob swoj jakis ciekawy film, wrzuc na jakis portal i zgarniaj grube hajsy. Na wszelki wypadek jeszcze zaloz dwa konta żeby na jednym nie zabraklo miejsca.



Oj***ć Ci okna domu billboardami, bo mamy XXI i każdy orze jak może? ;) P.S. Nie zesraj się.