18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

GROM Challenge 2016 - Siła i Honor 2016

facer • 2016-09-25, 23:37
Wśród wrzucanych przeze mnie materiałów przeszło rok temu, rozlała się fala oburzenia męczudupixów w stylu: Jak to tak, to zbyt proste, na fali biegów OCR lans bla bla bla.
Odrzuciłem część tych prostych startów i w tym roku podniosłem sobie poprzeczkę.

Grom Challenge - Siła i Honor. Organizowany na byłym poligonie jednostki specjalnej Grom, przez byłych jej żołnierzy.
25km, stacje ze sprawdzaniem umiejętności fizycznej zawodników, jak również umiejętności technicznej; od wiązania węzłów począwszy do strzelania z broni półautomatycznej/automatycznej skończywszy.

Bieg w parach, biegłem z kobietą, która niejednemu z was nosa by utarła ;)
tak, nagrywałem patykiem. Nie, nie bylismy ostatni ;)

Ar...........ch

2016-09-26, 13:53
A ogoliłeś też nogi, czy tylko spiąłeś włosy w kucyk i zjadłeś banana?

mazoke

2016-09-26, 14:09
Zenujace sa te wasze komentarze. W tym czasie kiedy oni ruszaja swoje tylki i biegaja, wy zapewne wyciskacie pryszcze bo trwa zmiana mapy w wasza ulubione gre. Juz nie wspomne o komentarzach dot. pieknej dziewczyny: "wypiepszyłeś ją od tylca chociaż", "A cygara z wąsem by nie wolała?". Rozumiem że wasze życie erotyczne sprowadza się do rozmow z waszymi kobietami ktore sa w .jpg ale nie kazdy tak ma. Piekna, zdrowa dziewczyna na filmie, do tego usmiechnieta i uprawia sport.. czego chciec wiecej. Powodzenia życze autorowi i kobiecie.
PS. Tak wiem, że sadistic polega na wyśmiewaniu, itp. tyle że wasze komentarze sa poniżej dna. One wcale nie są śmieszne jak wam się wydaje.

Ar...........ch

2016-09-26, 14:12
@up raczej próbują zarobić na wejściach na YT z sadistica.

bigkaban1

2016-09-26, 14:21
TJSTo jest sadol... nie ma r*chanska film do wyj***nska.

Wykalaczek

2016-09-26, 14:21
Zabawa dla przedszkolaków, jak tak to widzę.

mazoke

2016-09-26, 14:21
Arch napisał/a:

@up raczej próbują zarobić na wejściach na YT z sadistica.


Ale mamy XXI wiek. Każdy orze jak może. Zrob swoj jakis ciekawy film, wrzuc na jakis portal i zgarniaj grube hajsy. Na wszelki wypadek jeszcze zaloz dwa konta żeby na jednym nie zabraklo miejsca.

aimbotakahl1

2016-09-26, 14:34
a ten facet co z Tobą biegł to kto ?

wertuqq

2016-09-26, 15:30
W harcerstwie mówią na coś takiego - podchody. Kiedy relacja z układania orła z szyszek i robienia totemu? :jezdziec:

BrianGriffin

2016-09-26, 15:54
Pogrom napisał/a:

W podstawówce miałem gorszą trasę do budy.



W podstawówce to zjadałeś gile z nosa najwyżej.

Krak

2016-09-26, 15:59
Pogrom napisał/a:

z jakąś kamerką na kijku? W podstawówce miałem gorszą trasę do budy.



Nie spinaj się bo jakby nie miał kijka to byś nie oglądnął.
Ważne, że się dobrze bawią i jeszcze taki niuansik - różnica poziomów.

AdiOsAmigos

2016-09-26, 16:05
Jea pochwalił się że był na pikniku przełajowym z koleżanką :) jak byś dopisał pod spodem że po wszystkim za r*chałeś to chociaż był byś lepszy od połowy pseudo sadoli tutaj ;p

KrisCFC

2016-09-26, 16:52
Nie ten portal panie... :facepalm:

Cytat:

Wśród wrzucanych przeze mnie materiałów przeszło rok temu, rozlała się fala oburzenia męczudupixów



Najwięszy ból to widać masz Ty o to. :amused:

JohnyNieznany

2016-09-26, 17:27
Pogrom napisał/a:

Sorry, ale wygląda to słabiej od szkolenia WOŚP`u. Grom Czelendż Blood und Honor (swoją drogą "B&H" - gratuluję konotacji) i naku*wiasz z jakąś kamerką na kijku? W podstawówce miałem gorszą trasę do budy.



Skończ pie**olić i idź się przejdź na taką trasę... Sorry wróć... To jest impreza dla ludzi powyżej 18 lat.

HalfGod

2016-09-26, 17:59
Prawicowa wersja Woodstocku?