18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grodzka w niemieckim Mam Talent

rdq89 • 2019-03-28, 17:02
Grodzka w niemieckim Mam Talent!



poligon6

2019-04-03, 08:22
SQRW3L_ponury napisał/a:

Standardy dotyczące zdrowia i seksualnosci ustanawiane przez pedofilów opiereajacych sie na żydowskich mitach są lepsze niż standardy lekarzy oparte na naukowej wiedzy - tak moze twierdzić jedynie rasowy antyszczepionkowiec. Natomiast teksty o sraniu na klate i wsadzaniu sobie długopisów to już zupełne dno swidczące raczej o jakosci twoich seksualnych fetyszy niż czymkolwiek innym



Sranie na klate jest tym samym co przebieranie się w damskie ciuszki. Czemu ludzie srajacy na klate nie moga czytac przedszkolakom bajek a 120 kilowe knury ubrane w sukienke juz tak?

SQRW3L_ponury

2019-04-03, 12:12
poligon6 napisał/a:

Sranie na klate jest tym samym co przebieranie się w damskie ciuszki. Czemu ludzie srajacy na klate nie moga czytac przedszkolakom bajek a 120 kilowe knury ubrane w sukienke juz tak?


No własnie na tym polega cały pic że mogą bo gówno kogo interesuje czy prywatnie kreci cie sranie na klate czy przebieranie w damskie ciuszki o ile profesjonalnie wykonujesz swoje zawodowe obowiązki i nie jesteś pedofilem - tak trudno to skumać ?

poligon6

2019-04-03, 13:16
SQRW3L_ponury napisał/a:

No własnie na tym polega cały pic że mogą bo gówno kogo interesuje czy prywatnie kreci cie sranie na klate czy przebieranie w damskie ciuszki o ile profesjonalnie wykonujesz swoje zawodowe obowiązki i nie jesteś pedofilem - tak trudno to skumać ?



Ciuszki widac gołym okiem, sranie na klate tez trzeba zademonstrowac wtedy. Dzieci musza wiedziec o takich rzeczach, co by było nowoczesnie.

SQRW3L_ponury

2019-04-03, 14:36
poligon6 napisał/a:

Ciuszki widac gołym okiem, sranie na klate tez trzeba zademonstrowac wtedy. Dzieci musza wiedziec o takich rzeczach, co by było nowoczesnie.


A jesli nauczyciel lubi sie spuszczać na ryło swojej żonie albo przebierać ja za pastereczke - to też wg ciebie nie powinien nauczać dzieci ? A jak lubi ja popychać analnie to znaczy ze to taki sam zbok jak pedał też lubiący anala ? Ogarniasz w jakie bzdury brniesz pod wpływem debilnej talibskiej propagandy ?

poligon6

2019-04-03, 14:40
SQRW3L_ponury napisał/a:

A jesli nauczyciel lubi sie spuszczać na ryło swojej żonie albo przebierać ja za pastereczke - to też wg ciebie nie powinien nauczać dzieci ? A jak lubi ja popychać analnie to znaczy ze to taki sam zbok jak pedał też lubiący anala ? Ogarniasz w jakie bzdury brniesz pod wpływem debilnej talibskiej propagandy ?



Tak samo jest to porabane jak 120 kilowy knur przebrany w damskie ciuszki i czytajacy przedszkolakom. A w/g LBGQTRTVAGD o takich rzeczach tez powinny wiedzieć dzieci, ale najp[ierw musza sie nauczyc trzepać konia by móc wybrać czy bedzie trzepał do 120 knura w damskich ciuszkach, pastereczki, czy pedała.

SQRW3L_ponury

2019-04-03, 18:14
Ale co jest porąbanego w nauczycielu który w domu uprawia z żoną oral albo krecą go pastereczki ? W czym jest gorszy/lepszy od nauczyciela impotenta albo pedała ?