18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grodzka w niemieckim Mam Talent

rdq89 • 2019-03-28, 17:02
Grodzka w niemieckim Mam Talent!



poligon6

2019-03-29, 08:17
Justynka99 napisał/a:

Dużo Was tam z tego komputera pisze, czy też masz jakiś inny mandat, że wypowiadasz się w imieniu całego narodu? No chyba, że typowo PiS-owskie "kto myśli inaczej ten nie jest Polakiem, bo ja tak chcę!"



No ale ty jesteś lewusem, wiec z automatu cię to wykresla z bycia Polakiem. Wiec po co pie**olisz tu o byciu Polakiem.

Hrabia Drapula napisał/a:

ja pie**ole, rzygać już mi się chce jak czytam te komentarze, sami nakręcacie to LGBT ,się uj***liście tej szkoły , a jesteście jak te mohery nie wiedzą na jakiej zasadzie ma się odbywać a ryja drą,



Na jakiej zasadzie by to nie odbywało, zboczeńcy z LBGTRTVAGD nie maja prawa nauczać dzieci, ani uczestniczyć w formuowaniu edukacji. Inaczej zgodnie z logika musielibysmy uswiadamiać dzieci ze sranie na klate też jest normalne.

Byku35

2019-03-29, 10:58
dziwne uczucie mam

Kuta$

2019-03-29, 14:58
Przecież to jest kostium dzbany...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-03-29, 16:05
Kuta$ napisał/a:

Przecież to jest kostium dzbany...



Dzbanem raczej jest ten, kto uważa, że inni tego nie wiedzą....

kejbi1

2019-03-29, 20:37
zwykła niemka

SQRW3L_ponury

2019-03-31, 10:31
poligon6 napisał/a:

No ale ty jesteś lewusem, wiec z automatu cię to wykresla z bycia Polakiem. Wiec po co pie**olisz tu o byciu Polakiem.
Na jakiej zasadzie by to nie odbywało, zboczeńcy z LBGTRTVAGD nie maja prawa nauczać dzieci, ani uczestniczyć w formuowaniu edukacji. Inaczej zgodnie z logika musielibysmy uswiadamiać dzieci ze sranie na klate też jest normalne.



Bys sie wreszczei kołtunie doedukował w temacie i przestał robić dobrze katabasom gwałcącym dzieci - bo brak edukacji tylko temu ma służyć

poligon6

2019-04-01, 08:15
SQRW3L_ponury napisał/a:

Bys sie wreszczei kołtunie doedukował w temacie i przestał robić dobrze katabasom gwałcącym dzieci - bo brak edukacji tylko temu ma służyć



Ma służyć promocji zboczeń, pedalstwo ma taki sam imperatyw jak ci co sraja sobie na klatę.

SQRW3L_ponury

2019-04-01, 08:40
poligon6 napisał/a:

Ma służyć promocji zboczeń, pedalstwo ma taki sam imperatyw jak ci co sraja sobie na klatę.



mnie bardzie zastanawia imperatyw typów promujących antyszczepionkowe teorie katabasów chcących dalej bezkarnie gwałcic tysiące polskich dzieci... zastanawiające jest co sprawia że plują na nie kosztem ochrony antyedukacyjnej ideologii promowanej przez bande chroniącą pedofili w swych szeregach

poligon6

2019-04-01, 08:54
SQRW3L_ponury napisał/a:

mnie bardzie zastanawia imperatyw typów promujących antyszczepionkowe teorie katabasów chcących dalej bezkarnie gwałcic tysiące polskich dzieci... zastanawiające jest co sprawia że plują na nie kosztem ochrony antyedukacyjnej ideologii promowanej przez bande chroniącą pedofili w swych szeregach



A czym sie różnia pedofile w czarnych sukienkach od tych w różowych. Zboczeniec to zboczeniec. Widac te różowe pedofile chca wygryżć czarnych i samemu r*chać dzieci w szkole.

SQRW3L_ponury

2019-04-01, 22:59
poligon6 napisał/a:

A czym sie różnia pedofile w czarnych sukienkach od tych w różowych. Zboczeniec to zboczeniec. Widac te różowe pedofile chca wygryżć czarnych i samemu r*chać dzieci w szkole.



Róznica miedzy pedofilem gwałcącym dzieci a zwykłym homoseksualistą nie gwałcącym nikogo jest zasadnicza - jeden gwałci drugi nie. Natomiast twierdzenie że transparentna edukacja w publicznej szkole to z pewnoscią to samo co gwałcenie ministrancin po zakrystiach i krycie tego przez kurie jest tak głupie ze mógł to wymyslić jedynie jakiś katabas - szkoda ze robisz dla nich za pozytecznego idiotę powielającego ich zdupywzięte kocopały - co dziwi tym bardziej ze przecież potrafisz też trzezwo ocenić sytuację (vide np. ACTA 2 i artykuł 13)

poligon6

2019-04-02, 08:15
SQRW3L_ponury napisał/a:

Natomiast twierdzenie że transparentna edukacja w publicznej szkole to z pewnoscią to samo co gwałcenie ministrancin po zakrystiach i krycie tego przez kurie jest tak głupie ze mógł to wymyslić jedynie jakiś katabas - szkoda ze robisz dla nich za pozytecznego idiotę powielającego ich zdupywzięte kocopały



Jaska transparetna edukacja? Afirmowana przez srodowisko skupiajace 120 kilowych facetów w ubranych w różowe ciuszki, ludzi którym roi się ze jest 256 płci i inne wynalazki. To zwykła promocja zboczeń pod płaszczykiem edukacji sexualnej, dlatego zwie się to LBGTRTVAGD+ czyli skupisko wszelkiej masci dewiantów.

SQRW3L_ponury

2019-04-02, 09:57
poligon6 napisał/a:

Jaska transparetna edukacja? Afirmowana przez srodowisko skupiajace 120 kilowych facetów w ubranych w różowe ciuszki, ludzi którym roi się ze jest 256 płci i inne wynalazki. To zwykła promocja zboczeń pod płaszczykiem edukacji sexualnej, dlatego zwie się to LBGTRTVAGD+ czyli skupisko wszelkiej masci dewiantów.



Na tyle transparentna ze firmowana przez lekarzy WHO - dokładnie tak samo jak szczepienie dzieci. Wiec albo ufasz specjalistom albo ufasz katabsom i jesteś na poziomie antyszczepionkowców - innych opcji brak.

poligon6

2019-04-02, 11:11
SQRW3L_ponury napisał/a:

Na tyle transparentna ze firmowana przez lekarzy WHO - dokładnie tak samo jak szczepienie dzieci. Wiec albo ufasz specjalistom albo ufasz katabsom i jesteś na poziomie antyszczepionkowców - innych opcji brak.



Jak facet przebrany za babe moze nauczać dzieci? Albo ktoś komu wydaje sie ze rano jest baba, w południe obonakiem a wieczorem facetem. Równie dobrze mozna nauczać że sranie na klate jest normalne albo wsadzanie sobie wkładu od długopisa w penisa.

Nie wspomne o nauczaniu 4 letnich dzieci o waleniu konia. Ładne autorytety naukowe.

SQRW3L_ponury

2019-04-02, 22:07
poligon6 napisał/a:

Jak facet przebrany za babe moze nauczać dzieci?



Episkopatologii i katabasów sie pytaj - robią to od wieków

poligon6 napisał/a:

Albo ktoś komu wydaje sie ze rano jest baba, w południe obonakiem a wieczorem facetem. Równie dobrze mozna nauczać że sranie na klate jest normalne albo wsadzanie sobie wkładu od długopisa w penisa.
Nie wspomne o nauczaniu 4 letnich dzieci o waleniu konia. Ładne autorytety naukowe.



Standardy dotyczące zdrowia i seksualnosci ustanawiane przez pedofilów opiereajacych sie na żydowskich mitach są lepsze niż standardy lekarzy oparte na naukowej wiedzy - tak moze twierdzić jedynie rasowy antyszczepionkowiec. Natomiast teksty o sraniu na klate i wsadzaniu sobie długopisów to już zupełne dno swidczące raczej o jakosci twoich seksualnych fetyszy niż czymkolwiek innym