18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grodzka w niemieckim Mam Talent

rdq89 • 2019-03-28, 17:02
Grodzka w niemieckim Mam Talent!



SOwca

2019-03-28, 21:08
Żwawy jak na te wagę

Hrabia Drapula

2019-03-28, 21:09
ja pie**ole, rzygać już mi się chce jak czytam te komentarze, sami nakręcacie to LGBT ,się uj***liście tej szkoły , a jesteście jak te mohery nie wiedzą na jakiej zasadzie ma się odbywać a ryja drą, tu miało być śmiesznie albo prześmiewczo i jak dla mnie było

Rejti

2019-03-28, 21:15
Hrabia Drapula napisał/a:

ja pie**ole, rzygać już mi się chce jak czytam te komentarze, sami nakręcacie to LGBT ,się uj***liście tej szkoły , a jesteście jak te mohery nie wiedzą na jakiej zasadzie ma się odbywać a ryja drą, tu miało być śmiesznie albo prześmiewczo i jak dla mnie było



Co jest w tym prześmiewczego? To jest po prostu skrajnie obrzydliwe. Nawet dla nas, Polaków w XXI wieku. Sto lat wcześniej przeciętny Polak by zarzygał całą podłogę a potem padł na palpitacje serca.

Jeśli Bóg istnieje, to niech się nad nami zlituje. Stop. Przysięgam, gorzej się już chyba nie da się upaść. Jako człowiek z tego narodu uważam, że zasranym obowiązkiem moim i każdego innego Polaka jest chronić nasz naród przed tym. Czymś. Tym na Zachodzie już nic nie pomoże.

Justynka99

2019-03-28, 21:23
Katie napisał/a:

Nawet dla nas, Polaków w XXI wieku.



Dużo Was tam z tego komputera pisze, czy też masz jakiś inny mandat, że wypowiadasz się w imieniu całego narodu? :D No chyba, że typowo PiS-owskie "kto myśli inaczej ten nie jest Polakiem, bo ja tak chcę!" :D

T0B1

2019-03-28, 21:46
Zamiast głupio pie**olić o jakimś LGBT to obejrzyjcie to sobie mając z tego bekę i już ;) A jak nawet tego nie umiecie to scrollujcie dalej.

dunio90

2019-03-28, 21:51
1. Ki ch*j to tutaj robi?
2. To matka autora postu. Na pewno jest mu przykro po przeczytaniu waszych komentarzy.
3. Mój dziadek nie o takiego sadola walczył.
4. Dobranoc.

Rejti

2019-03-28, 21:52
Justynka99 napisał/a:

Dużo Was tam z tego komputera pisze, czy też masz jakiś inny mandat, że wypowiadasz się w imieniu całego narodu? No chyba, że typowo PiS-owskie "kto myśli inaczej ten nie jest Polakiem, bo ja tak chcę!"



jeśli popierasz to co widać na tym filmiku to wiedz że jesteś gównem, nie Polakiem, i nie wycieraj sobie mordy pojęciem polskości kabanie ;-)

Justynka99

2019-03-28, 22:06
Katie napisał/a:

jeśli popierasz to co widać na tym filmiku to wiedz że jesteś gównem, nie Polakiem, i nie wycieraj sobie mordy pojęciem polskości kabanie



Narodzie! (bo chyba tak trzeba się do Ciebie zwracać w świetle wcześniejszej wypowiedzi).
Na szczęście o mojej narodowości nie decydują trolle internetowe.

planet

2019-03-28, 22:11
Jak na niemke to i tak całkiem spoko. Ciekawe ile rodowitych niemiaszków sfapowało pod "jej" występ? :)

solltys

2019-03-28, 22:58
Dajcie spokój, po prostu Justynka99 też jest takim ulanym jackiem nie pewnym swojej orientacji i zabezpiecza swoja przyszłość popierając takie ewenementy w internecie.

stary_piernik

2019-03-28, 23:19
a już zacząłem się zastanawiać czy to nie jest przypadkiem jakiś nowy numer Rammstein - oczywiście dla beki :)

serenity

2019-03-28, 23:24
Nie znam się, nie lubię niemcuf, a niemki to już w ogóle są BEEEEE! (Te rodowite) Niby widać, że kostium, ale poczucie przegranej naszego światopoglądu coraz większe! A mieliśmy na wycieczki na Księżyc latać!

krokodyl

2019-03-29, 07:28
Takie po sejmie chodzi .