18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Granica dzien 5

C0C0JUMBO • 2021-11-12, 22:49
Szanowni, dzisiaj:
-Białoruś wypuszcza stado przez przejście graniczne (zatrzymani przez wojsko, sg, policję)
-Dostawy prowizorycznych materiałów budowlanych do budowy obozu (jakieś drewno)
-Kilka ujęć z granicy (obecna sytuacja w obiektywie kamery)
BONUS:
Powtarzam ale z bieżącym tłumaczeniem z tiksroka:
robsonx79

2021-11-12, 23:13
Rząd wyrzucił naszych dziennikarzy, więc jedyne materiały mamy od służb białoruskich i ruskiego sputnika. Mogą skręcić dowolny materiał na naszą niekorzyść i puścić w świat. Zajebiście przemyślaną mamy strategię.

plastic

2021-11-12, 23:15
robsonx79 napisał/a:

Rząd wyrzucił naszych dziennikarzy, więc jedyne materiały mamy od służb białoruskich i ruskiego sputnika. Mogą skręcić dowolny materiał na naszą niekorzyść i puścić w świat. Zajebiście przemyślaną mamy strategię.jest przemyslana bardzo skrupulatnie przez niemcy j ich najwazniejszego sojusznika.

KapejloneK

2021-11-12, 23:23
robsonx79 napisał/a:

Rząd wyrzucił naszych dziennikarzy, więc jedyne materiały mamy od służb białoruskich i ruskiego sputnika. Mogą skręcić dowolny materiał na naszą niekorzyść i puścić w świat. Zajebiście przemyślaną mamy strategię.Tak tak, wpuść "naszych" dziennikarzy. k***y z tvn-u już czatują na miejscu, żeby nagrać to samo co kacapy + to, że Polacy biją dotkliwie biednych uchodźców łomem po głowach, okradają z precjozów i gwałcą kobiety i dzieci :roll:

Tr...........ty

2021-11-12, 23:42
plastic napisał/a:

jest przemyslana bardzo skrupulatnie przez niemcy j ich najwazniejszego sojusznika.Cały świat przeciwko pisowskiemu rządowi. Wszyscy knują, jak zaszkodzić Polsce, która wstała z kolan. Wszyscy nam zazdroszczą dobrobytu i błyskawicznego rozwoju. Jeszcze chwilą i będziemy USA pożyczać pieniądze!
Najważniejsze, że odmówiliśmy pomocy z UE, bo jeszcze by przysłali Frontex i prawda o sytuacji na granicy mogłaby nie być taka czarno-biała.

plastic

2021-11-12, 23:53
TranzystorWyklęty napisał/a:

Cały świat przeciwko pisowskiemu rządowi. Wszyscy knują, jak zaszkodzić Polsce, która wstała z kolan. Wszyscy nam zazdroszczą dobrobytu i błyskawicznego rozwoju. Jeszcze chwilą i będziemy USA pożyczać pieniądze!
Najważniejsze, że odmówiliśmy pomocy z UE, bo jeszcze by przysłali Frontex i prawda o sytuacji na granicy mogłaby nie być taka czarno-biała.pis to to samo co po i nie rznij glupa, frajerze. propaganda tvn, wyborczej, okopressow, krytykipolitycznej ale i wp, o2, zet, rmf to ta sama linia propagandowa i trzeba byc pie**olnietym lub zaklamanym by tego nie przyznac. tvp to inna linia ale dziwnym zbiegiem okolicznosci przeplata sie z tamtymi w taki sposob, ze dziala na nasza niekorzysc i spycha nas w niebyt czyli tam, gdzie mamy byc, jako gospodarka peryferyjna i uzupelniajaca dla gospodarki niemieckiej.

j***ne szczyle z dostepem do klawiatury.

Kris891

2021-11-13, 00:01
Qrwa ten sprzedajny pseudodziennikarz z Białoruskiej TV powinien dla przykładu jako pierwszy dostać kulkę w łeb.

0rion

2021-11-13, 00:05
powietrzno-kosmiczne bombowce? kacap naogladal sie chyba gwiezdnych wojen. jebac czerwonych.

ra0mir

2021-11-13, 00:46
TranzystorWyklęty napisał/a:


Najważniejsze, że odmówiliśmy pomocy z UE, bo jeszcze by przysłali Frontex i prawda o sytuacji na granicy mogłaby nie być taka czarno-biała.Przecież był przedstawiciel Frontexu na granicy. Pooglądał pochwalił i pojechał. Mamy wystarczające środki żeby powstrzymać tę zarazę. A ty jak chcesz zabić karalucha w domu to wołasz kolegów na pomoc?
Mamy 150k dobrze wyszkolonego wojska + inne służby. Poradzimy sobie. Jak będzie potrzeba to poprosimy o pomoc. Czego k***a nie rozumiesz?

zlaskipanskiejbozydarr

2021-11-13, 01:08
plastic napisał/a:

pis to to samo co po i nie rznij glupa, frajerze. propaganda tvn, wyborczej, okopressow, krytykipolitycznej ale i wp, o2, zet, rmf to ta sama linia propagandowa i trzeba byc pie**olnietym lub zaklamanym by tego nie przyznacOdstaw to co bierzesz.

Krezus

2021-11-13, 01:37
Nie wpuszczać ani jednego, w Białorusi jest bezpiecznie więc niech tam zostaną i wyj***ne. 10k ciapactwa zacznie im w Mińsku gwałcić laski to sami ich wyjebią.

jajkob

2021-11-13, 01:51
Dla mnie to jest chora sytuacja. Wojny z tego nie będzie. Propaganda jest siana po obydwu stronach. W Polsce nie ma warunków dla nich. Oni chcą iść dalej nie do nas tylko na zachód. UE ich nie chce, Białoruś ich pcha na siłę. Jak dla mnie jedynym rozwiązaniem jest to aby ich wpuścić i tyle. Kebaby każdy lubi przecież. Tylko wtedy nikt na tym nie zarobi. Szopka jakiej dawno nie było.

epening

2021-11-13, 01:54
tylko pseudokibiców brakuje i zabawa trwa w najlepsze

Lololoney

2021-11-13, 02:08
jajkob napisał/a:

Dla mnie to jest chora sytuacja. Wojny z tego nie będzie. Propaganda jest siana po obydwu stronach. W Polsce nie ma warunków dla nich. Oni chcą iść dalej nie do nas tylko na zachód. UE ich nie chce, Białoruś ich pcha na siłę. Jak dla mnie jedynym rozwiązaniem jest to aby ich wpuścić i tyle. Kebaby każdy lubi przecież. Tylko wtedy nikt na tym nie zarobi. Szopka jakiej dawno nie było.Ehhh...
Gdybyśmy tak zrobili, zwłaszcza, że zrobił się taki szum wokół tej sprawy, to momentalnie Niemcy zamkną granicę i powiedzą, że ich nie chcą (a na pewno tak by zrobili, bo pamiętają jak nie zgadzaliśmy się na relokację wcześniej)... I zostaniemy z całym tym stadkiem na utrzymaniu...