18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Granica dzien 5

C0C0JUMBO • 2021-11-12, 22:49
Szanowni, dzisiaj:
-Białoruś wypuszcza stado przez przejście graniczne (zatrzymani przez wojsko, sg, policję)
-Dostawy prowizorycznych materiałów budowlanych do budowy obozu (jakieś drewno)
-Kilka ujęć z granicy (obecna sytuacja w obiektywie kamery)




BONUS:
Powtarzam ale z bieżącym tłumaczeniem z tiksroka:




htp

2021-11-13, 10:37
PryszczatyJeż napisał/a:

Naplułbym tej podruskiej k***ie w ryj za tych "Lachów".



A to jest teraz obraźliwe określenie, jak Murzyn? :)
Ja bym mu napluł w ogóle, za całokształt.

plastic napisał/a:

pis to to samo co po i nie rznij glupa, frajerze. propaganda tvn, wyborczej, okopressow, krytykipolitycznej ale i wp, o2, zet, rmf to ta sama linia propagandowa i trzeba byc pie**olnietym lub zaklamanym by tego nie przyznac. tvp to inna linia ale dziwnym zbiegiem okolicznosci przeplata sie z tamtymi w taki sposob, ze dziala na nasza niekorzysc i spycha nas w niebyt czyli tam, gdzie mamy byc, jako gospodarka peryferyjna i uzupelniajaca dla gospodarki niemieckiej.
j***ne szczyle z dostepem do klawiatury.



I o to właśnie chodzi, Białorusini robią nam wojnę podjazdową, a u nas zawsze znajdą się jakiś intelektualiści, którzy zaatakują w związku z tym TVN, Niemców, pedałów i kogo tam jeszcze prezes uznaje za dyżurnych wrogów Ojczyzny. Niedługo sami zaczniemy się bić, bo przecież kolejne wybory coraz bliżej. Zasada "Dziel i rządź" wciąż działa?

Wiewór

2021-11-13, 10:42
Farołrz napisał/a:

Tak tak, wpuść "naszych" dziennikarzy. k***y z tvn-u już czatują na miejscu, żeby nagrać to samo co kacapy + to, że Polacy biją dotkliwie biednych uchodźców łomem po głowach, okradają z precjozów i gwałcą kobiety i dzieci



Stary nie pasuje ci TVN to zawsze możesz posłuchać samej prawdy na TVP :amused: ,

dżonyłojlker

2021-11-13, 11:01
Wiewór napisał/a:

Stary nie pasuje ci TVN to zawsze możesz posłuchać samej prawdy na TVP ,



Chciałoby się pożartować, ale widzę, że chyba się wypalasz, to już nie ten sam poj***ny ABRAXUS co kiedyś. Zaczynam podejrzewać, że po tylu latach na sadolu zacząłeś w końcu nasiąkać patriotyzmem i już niedługo staniesz się porządnym prawym obywatelem.

Wolta123

2021-11-13, 13:35
Niech sobie przypomni 1610-12 / 1920 a i jeszcze kilka dat by się znalazło a my zawsze znajdziemy jakiś sposób by im wpie#dolic nawet jak jest nas mniej i mamy gorszy sprzęt. W 39 dostaliśmy baty od 3 rzeszy ale nie tylko my a dodatkowo jeszcze najechali nas "wyzwoliciele" a i tak byliśmy solą w oku. Mamy takie położenie w europie a nie inne i przez te setki lat walczyliśmy wiele razy i przez te setki lat więc czemu mamy bać się ich teraz pomimo przewagi wojska i technologii? U nas płynie krew wojowników którzy walczyli przez te setki lat z sąsiadami.

ZajętyPelikan

2021-11-13, 14:32
jajkob napisał/a:

Dla mnie to jest chora sytuacja. Wojny z tego nie będzie. Propaganda jest siana po obydwu stronach. W Polsce nie ma warunków dla nich. Oni chcą iść dalej nie do nas tylko na zachód. UE ich nie chce, Białoruś ich pcha na siłę. Jak dla mnie jedynym rozwiązaniem jest to aby ich wpuścić i tyle. Kebaby każdy lubi przecież. Tylko wtedy nikt na tym nie zarobi. Szopka jakiej dawno nie było.



I tu się mylisz, aby wejść powinni spełnić normalne warunku urzędowe. Wiza itd... Nie ma czegoś takiego wpuśćmy ich, chociaż tak, powinniśmy wpuścić ich i 10km potraktować tak jak innych którzy naruszają terytorium kraju. Czyli w kontener i powrót do domu... Bądź zastrzelić dla przykładu.

Wam się coś w główkach pomieszało, skąd się bierze podejście ludzi.... uważacie, że coś chcecie to się wam to należy? Taki ch*j zasłuż jeden z drugim by coś mieć. każdy by wszystko chciał a najlepiej niech inni na to zapie**alają. Do roboty się wziąć jajkob razem z tą patolom spod granicy. Ty by sobie podnieść stopę życiową a oni niech idą pracować o lepszy kraj...

Wiewór

2021-11-13, 16:46
Farołrz napisał/a:

Chciałoby się pożartować, ale widzę, że chyba się wypalasz, to już nie ten sam poj***ny ABRAXUS co kiedyś. Zaczynam podejrzewać, że po tylu latach na sadolu zacząłeś w końcu nasiąkać patriotyzmem i już niedługo staniesz się porządnym prawym obywatelem.



Kisne z was patryjotuf, pisowcow i nacjogejów już chyba 6 czy 7 rok także musisz mi wybaczyć okazyjny spadek formy. Niestety do waszych pustych łbów dalej nic nie trafia więc muszę mieć siłę na kolejne lata żeby się napie**alac z waszej głupoty i ch*jozy która ogarnęła ten kraj.
Znudzi mi się gdy PiS przegra wybory a nacjonaliści i faszysci będą siedzieć w zoo w jednych klatkach razem z małpami.

ra0mir

2021-11-13, 17:26
Wiewór napisał/a:

Kisne z was patryjotuf, pisowcow i nacjogejów już chyba 6 czy 7 rok także musisz mi wybaczyć okazyjny spadek formy. Niestety do waszych pustych łbów dalej nic nie trafia więc muszę mieć siłę na kolejne lata żeby się napie**alac z waszej głupoty i ch*jozy która ogarnęła ten kraj.
Znudzi mi się gdy PiS przegra wybory a nacjonaliści i faszysci będą siedzieć w zoo w jednych klatkach razem z małpami.



Fajnie, że masz takie swoje małe radości, jak np. ten portal
Miłej soboty i smacznej kawusi życzę.

mystery0987

2021-11-13, 18:11
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Odstaw to co bierzesz.



już dawno ktoś przyznał że ponad 51 % mediów w Polsce jest pochodzenia Gremańskiego.
BTW USA przyzwoliło na tą sytuację.
Podejrzewam że ta sytuacja była umówiona na spotkaniu Bidon + Kagebowiec.
Szkoda że nie jesteśmy wszyscy 8uzbrojeni po zęby, jak Hamburgerojady .

Przecież te dzieci u nich nie mają co pić xD

gacek2121

2021-11-13, 18:49
robsonx79 napisał/a:

Rząd wyrzucił naszych dziennikarzy, więc jedyne materiały mamy od służb białoruskich i ruskiego sputnika. Mogą skręcić dowolny materiał na naszą niekorzyść i puścić w świat. Zajebiście przemyślaną mamy strategię.



Malo nasi chłopcy mają burdelu ze strona bialoruska ? Jeszcze mają biegać za "madrymi" dziennikarzami i innymi celebrytami chcacymi zabłysnąć?

Jak widzimy nawet czarno na białym to te WOLNE MEDIA o tym nie wspominają.

Mez

2021-11-13, 22:45
Chyba będą budować trebusze jestem tego bardziej niż pewny

jajkob

2021-11-13, 23:49
ZajętyPelikan napisał/a:

I tu się mylisz, aby wejść powinni spełnić normalne warunku urzędowe. Wiza itd... Nie ma czegoś takiego wpuśćmy ich, chociaż tak, powinniśmy wpuścić ich i 10km potraktować tak jak innych którzy naruszają terytorium kraju. Czyli w kontener i powrót do domu... Bądź zastrzelić dla przykładu.
Wam się coś w główkach pomieszało, skąd się bierze podejście ludzi.... uważacie, że coś chcecie to się wam to należy? Taki ch*j zasłuż jeden z drugim by coś mieć. każdy by wszystko chciał a najlepiej niech inni na to zapie**alają. Do roboty się wziąć jajkob razem z tą patolom spod granicy. Ty by sobie podnieść stopę życiową a oni niech idą pracować o lepszy kraj...



Wyraziłem tylko swoje zdanie, Ty wyraziłeś swoje i ok. Nie rozumiem tylko na jakiej podstawie oceniasz mój poziom życiowy oraz to czy mam pracę lub nie. Dla Twojej wiadomości skoro już się tym zainteresowałeś mam pracę która pozwala mi zapłacić rachunki a nawet trochę odłożyć więc nie narzekam, ale dziękuję że przejmujesz się moim losem.

robsonx79

2021-11-14, 00:34
ra0mir napisał/a:


Mamy 150k dobrze wyszkolonego wojska



Co?

ZajętyPelikan

2021-11-14, 00:50
jajkob napisał/a:

Wyraziłem tylko swoje zdanie, Ty wyraziłeś swoje i ok. Nie rozumiem tylko na jakiej podstawie oceniasz mój poziom życiowy oraz to czy mam pracę lub nie. Dla Twojej wiadomości skoro już się tym zainteresowałeś mam pracę która pozwala mi zapłacić rachunki a nawet trochę odłożyć więc nie narzekam, ale dziękuję że przejmujesz się moim losem.



Nawet do głowy mi nie przyszło, że pracy nie masz. Ale dalej nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby dostać coś za darmo. Bo wpuszczenie obcych ludzi do kraju, jest właśnie tym. Darmowym utrzymywaniem ludzi. Załóżmy, że jak Ty czy ja chcesz jechać do Stalingradu to w pierwszej kolejności załatwiasz wizę i po jej otrzymaniu dopiero na granicę się wybierasz. Natomiast oni myślą, że podejdą i każdy ich z otwartymi ramionami przyjmie... sorry ale nie. Niektórzy powiedzą, że wojna etc. Pewnie, ale ta wojna nagle nie wybuchła, zresztą nawet teraz mają pewnie nowsze telefony ode mnie. Pierwszy lepszy Mcdonald na Białorusi i mają dostęp do sieci WIFI. Dzwonić do ambasad i załatwiać... A prawda jest taka, że tamtejsza patologia próbuję wykorzystać sytuację, dla lekkiego życia na socialu. Dzieci co prawda mi szkoda, ale jeśli oddzielić dziecko od rodziców - nigdy tego nie wybaczy. Więc trudno. Przerzucałbym im jedzenie ewentualnie dawał jakieś namioty czy ciepłą odzież. Ale nigdy nie wpuściłbym ich na terytorium państwa. Co więcej za każde naruszenie ogrodzenia przez 1 osobę, karałbym 10 najbliższych w końcu sami zaczęliby pilnować siebie aby nie oberwać przez idiotę stojącego z boku. A żeby było to legalne cofnąłbym ten płot o 10m na teren Polski, tak by mi żaden Putin czy inny Łukaszenka mógł co najwyżej cmoknąć.

Zresztą Putin już i tak powoli zaczyna odcinać się od tego idioty z Białorusi.

jajkob

2021-11-14, 02:06
ZajętyPelikan napisał/a:

Nawet do głowy mi nie przyszło, że pracy nie masz. Ale dalej nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby dostać coś za darmo. Bo wpuszczenie obcych ludzi do kraju, jest właśnie tym. Darmowym utrzymywaniem ludzi. Załóżmy, że jak Ty czy ja chcesz jechać do Stalingradu to w pierwszej kolejności załatwiasz wizę i po jej otrzymaniu dopiero na granicę się wybierasz. Natomiast oni myślą, że podejdą i każdy ich z otwartymi ramionami przyjmie... sorry ale nie. Niektórzy powiedzą, że wojna etc. Pewnie, ale ta wojna nagle nie wybuchła, zresztą nawet teraz mają pewnie nowsze telefony ode mnie. Pierwszy lepszy Mcdonald na Białorusi i mają dostęp do sieci WIFI. Dzwonić do ambasad i załatwiać... A prawda jest taka, że tamtejsza patologia próbuję wykorzystać sytuację, dla lekkiego życia na socialu. Dzieci co prawda mi szkoda, ale jeśli oddzielić dziecko od rodziców - nigdy tego nie wybaczy. Więc trudno. Przerzucałbym im jedzenie ewentualnie dawał jakieś namioty czy ciepłą odzież. Ale nigdy nie wpuściłbym ich na terytorium państwa. Co więcej za każde naruszenie ogrodzenia przez 1 osobę, karałbym 10 najbliższych w końcu sami zaczęliby pilnować siebie aby nie oberwać przez idiotę stojącego z boku. A żeby było to legalne cofnąłbym ten płot o 10m na teren Polski, tak by mi żaden Putin czy inny Łukaszenka mógł co najwyżej cmoknąć.
Zresztą Putin już i tak powoli zaczyna odcinać się od tego idioty z Białorusi.



Zgadzam się z Tobą w tym momencie w 100%. Wczoraj byłem altruistą może dlatego ich wszystkich bym wpuścił. Dziękuję za merytoryczną rozmowę.

ra0mir

2021-11-14, 09:13
jajkob napisał/a:

Zgadzam się z Tobą w tym momencie w 100%. Wczoraj byłem altruistą może dlatego ich wszystkich bym wpuścił. Dziękuję za merytoryczną rozmowę.



O k***a... To się wydarzyło? Na sadisticu? Ja jebie, jest nadzieja jeszcze :shock:

robsonx79 napisał/a:

Co?



Gówno.