18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Granica dzien 5

C0C0JUMBO • 2021-11-12, 22:49
Szanowni, dzisiaj:
-Białoruś wypuszcza stado przez przejście graniczne (zatrzymani przez wojsko, sg, policję)
-Dostawy prowizorycznych materiałów budowlanych do budowy obozu (jakieś drewno)
-Kilka ujęć z granicy (obecna sytuacja w obiektywie kamery)
BONUS:
Powtarzam ale z bieżącym tłumaczeniem z tiksroka:
plastic

2021-11-13, 02:41
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Odstaw to co bierzesz.wystarczy poczytac twoje posty, szmato, i widac z jakiego klucza cwierkasz. co drugi wpis to kopiuj wklej bolszewickich teorii z wyborczej.

typowe konto resortowego pacholka: obrona szczepionek, jebac pis, prawice sponsoruje putin.

ile tu kont macie parowy? a tak, tyle ile trzeba, jak wszedzie. haa tfuu

KaprysLosu

2021-11-13, 04:51
powiedzmy, że te zasieki są równo na granicy, a nie można zrobić drugich jakieś 100 metrów w głąb naszego kraju? jakby była potrzeba strzelania, to przynajmniej będzie pewność, że na naszym terenie :)

Mirek19850509

2021-11-13, 05:29
To jest najazd , nie biedni migranci skad mieli po 25 tysiecy zł świętej wojny koranu ciąg dalszy

burn1878

2021-11-13, 06:19
plastic napisał/a:

wystarczy poczytac twoje posty, szmato, i widac z jakiego klucza cwierkasz. co drugi wpis to kopiuj wklej bolszewickich teorii z wyborczej.
typowe konto resortowego pacholka: obrona szczepionek, jebac pis, prawice sponsoruje putin.
ile tu kont macie parowy? a tak, tyle ile trzeba, jak wszedzie. haa tfuuDzięki za komentarz, bo czasami brakuje już sił by jechać te sprzedajne k***y.

Pereze87

2021-11-13, 06:33
Ja jakbym rzadził to wywiad juz dawno by zaj***ł takiego dziennikarza jak i rowniez np komuniste brata naczelnika gazety wyborczej .. niestety zdechł we szwecji . :-D

To UE nie jest juz tolerancyjna i staje sie rasistowska ? 6 lat temu Polacy byli rasistami i zacofanymi kundlami .. dzi Niemcy i gazet niemieckie piszą ze Polska broni bram Europy u ze jestesmy bohaterami .. znaczy to ze polityka migracyjna padła .. a padla dlatego ze ludzie w Europie sa wk***ieni na ta polityke .. bruksela sie do tego nie przyzna ale widac to ich działaniach .. dlaczego nie ma sankcji dla nas za nie wpuszczenie imigrantow tylko proponuje nam sie kase na pomoc :-) :mrgreen: :mrgreen: czekam teraz na upadek polityki lpg a jest juz bliski . :mrgreen: jebac ciapatych i lpg

Tuco

2021-11-13, 06:41
No i pięknie. Napuszczania na siebie rodaków i narodów ciąg dalszy. Ordo ab chao, Novus Ordo Seclorum, itp, itd...

Oby wszyscy się pięknie zdziwili jaka jest prawda, gdyby tak coś z tą wielką pracą dziejów poszło nie tak.

zlaskipanskiejbozydarr

2021-11-13, 07:28
plastic napisał/a:

wystarczy poczytac twoje posty, szmato, i widac z jakiego klucza cwierkasz. co drugi wpis to kopiuj wklej bolszewickich teorii z wyborczej.
typowe konto resortowego pacholka: obrona szczepionek, jebac pis, prawice sponsoruje putin.
ile tu kont macie parowy? a tak, tyle ile trzeba, jak wszedzie. haa tfuuSzmata to cię z p*zdy wypchnela. Chyba jednoczesnie wyj***les deklem na posadzkę w cczasie akcji że takie popie**olone teorie wysrywasz. I jestem pewien że ty i tobie podobne umysłowe niedorozwoje 8 lat temu głosowały na PiS. Znowu oszukali? Idiotę w ch*ja łatwo zrobić.

PryszczatyJeż

2021-11-13, 08:02
Naplułbym tej podruskiej k***ie w ryj za tych "Lachów".

Budrys2000

2021-11-13, 08:05
Biedne, przerażone, przemarznięte, wygłodzone dzieciaki i pozostawione bez opieki sanitarnej chore kobiety w ciąży

;-)

notak

2021-11-13, 08:14
ten ,,dziennikarz,, to chyba się naćpał,
poniekąd, ostatnio oglądałem ichniejsze wiadomości i występowała tam jakaś zj***na polka, mówiąca o biednych dzieciach na granicy,
niektórych to już zdrowo poj***ło

BękartProboszcza

2021-11-13, 09:37
plastic napisał/a:

pis to to samo co po i nie rznij glupa, frajerze. propaganda tvn, wyborczej, okopressow, krytykipolitycznej ale i wp, o2, zet, rmf to ta sama linia propagandowa i trzeba byc pie**olnietym lub zaklamanym by tego nie przyznac. tvp to inna linia ale dziwnym zbiegiem okolicznosci przeplata sie z tamtymi w taki sposob, ze dziala na nasza niekorzysc i spycha nas w niebyt czyli tam, gdzie mamy byc, jako gospodarka peryferyjna i uzupelniajaca dla gospodarki niemieckiej.
j***ne szczyle z dostepem do klawiatury.Taaa jedyna prawilna TVPis mówi prawdę i działa dla dobra Polski . Rosjanom i Białorusinom jest mega na rękę skłócenie Polski z wszystkimi dookoła, a pislamiści im w tym skutecznie pomagają.W niebyt to akurat sami się pchamy przez strzelanie focha. No i ten mit dobrze wyszkolonej armii I super sprzętu wojskowego . I fakt j***ne pissioki z dostępem do klawiatury...

jednoręki-ujeżdżacz

2021-11-13, 09:45
W trakcie jesieni i zimy zraszanie wodą mocno studzi zapędy do szturmowania granic. Woda, dużo wody.

Sverige

2021-11-13, 09:47
Farołrz napisał/a:

Tak tak, wpuść "naszych" dziennikarzy. k***y z tvn-u już czatują na miejscu, żeby nagrać to samo co kacapy + to, że Polacy biją dotkliwie biednych uchodźców łomem po głowach, okradają z precjozów i gwałcą kobiety i dzieciWeś się młocie przymknij. Te twoje k***y z pisu czy tvp są dużo gorsze

wojtekpwse

2021-11-13, 09:57
Wy nie pie**olcie o naszym wojsku, że jest w nim dobrze czy ch*j wie co bo wczoraj ziomek wojskowy mówił, że latarek nawet nie dostaje dzienna zmiana która trwa do 18:00( a teraz od 16 już ciemno się robi) i musi kupić za swój chajs. A w tvp pie**olą, że jest kozacko i kupują czołgi, myśliwce i że jesteśmy nie do rozj***nia. Gówno prawda jak by tu ruski wjechały to 3 dni i Polska znika z mapy..

pasta

2021-11-13, 10:14
Farołrz napisał/a:

Tak tak, wpuść "naszych" dziennikarzy. k***y z tvn-u już czatują na miejscu, żeby nagrać to samo co kacapy + to, że Polacy biją dotkliwie biednych uchodźców łomem po głowach, okradają z precjozów i gwałcą kobiety i dzieciNie wiem czy wiesz,ale jest coś takiego jak akredytacja. Dajesz ją porządnym dziennikarzom i tylko oni mają dostęp. A jak coś odpie**olą, to zabierasz akredytację i nie dopuszczasz już do tego miejsca.