18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Granica dzień 2

C0C0JUMBO • 2021-11-09, 21:51
Dzień zapowiedziany strzałami, ogólną naprawą zasiek i ukazaniem sił strony PL.




Bonus: Dokarmianie :-p



Granica dzień 1 tutaj:
https://www.sadistic.pl/granica-dzien-1-vt549183.htm

pikaczju

2021-11-10, 16:03
Mzimu napisał/a:

(...) Od ponad roku popełniamy okropne błędy z temacie Białorusi i teraz jesteśmy pod ścianą. Mamy powołać ćwierć milionową armię nie mając do tego nawet zaplecza treningowego, sprzętu itd, co oznacza żołnierzy bez uposażenia. Czyli: armia, która staje się celem, ale na papierze wygląda na potężną, bo liczną. A co będzie (już o to pytałem), jak do Polski wejdą zielone ludziki???



Mylisz uposażenie z wyposażeniem, powinności SG doszukujesz się wyłącznie w jej nazwie. I kreujesz się na nieomylnego specjalistę od wojska. Serio, weź te grabki, jak kolega wspomniał.


mesjans

2021-11-10, 17:08
Sawix napisał/a:

ale gazowym ?



Nie k***a , czekoladowym.

vacchi

2021-11-10, 17:42
Ja się zastanawiam skąd te ciapate mają prąd do swoich smartfonów, skoro są w lesie i to na Białorusi.

tigerqaz

2021-11-10, 17:50
Lucky.79 napisał/a:

Odpowiedź jest prosta, jeśli ktoś zna rotę przysięgi wojskowej... Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i GRANIC. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.



Nie był w wojsku, to nie zna Roty.
Ale trzeba wybaczyć, pewnie miał ważne powody, nauka albo coś co kwalifikowało się pod kategorię inną niż A

Strielok1

2021-11-10, 18:17
Lucky.79 napisał/a:

Odpowiedź jest prosta, jeśli ktoś zna rotę przysięgi wojskowej... Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i GRANIC. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.



To już nie te roczniki żeby znały słowa przysięgi.

Pdst420

2021-11-10, 19:11
Tępe ch*je polski rząd jest (był i będzie) w konkubinacie z ruskimi. Sytuacja na granicy ma odwrócić uwagę elektoratu o zapie**alajacej inflacjii i konflikcie z UE

Dot

2021-11-10, 19:20
gov.by

Strielok1

2021-11-10, 19:48
Pdst420 napisał/a:

Tępe ch*je polski rząd jest (był i będzie) w konkubinacie z ruskimi. Sytuacja na granicy ma odwrócić uwagę elektoratu o zapie**alajacej inflacjii i konflikcie z UE



No tak, bo przecież nikt nie widzi cen w sklepach czy rachunków za ogrzewanie czy paliwo....

jazeck

2021-11-10, 20:01
Mzimu napisał/a:

co tam robi wojsko? od strzeżenia granic jest Straż Graniczna, chyba, że sobie nie daje rady.



Jedni i drudzy srają w gacie. Tyle robią. tak się broni naszych granic.

neo001

2021-11-10, 21:45
Mzimu napisał/a:

co tam robi wojsko? od strzeżenia granic jest Straż Graniczna, chyba, że sobie nie daje rady.



Dobrą robotę. Zrobili by znacznie lepszą gdyby zaczęli strzelać. Ty z gówna wybiórczego się urwałeś?

Mzimu

2021-11-11, 11:46
neo001 napisał/a:

Dobrą robotę. Zrobili by znacznie lepszą gdyby zaczęli strzelać. Ty z gówna wybiórczego się urwałeś?



Nie szufladkuj, bo ci nie wychodzi. Napisz lepiej coś mądrego o WOT o różnicy między konfliktem militarnym a naruszeniem granicy państwa przez cywili. Ciekawe kiedy ktoś się na górze zorientuje, że tego rodzaju wojny nie wygrywa się prochem. No ale wszystko przed nami :)

neo001

2021-11-11, 14:40
Mzimu napisał/a:

Nie szufladkuj, bo ci nie wychodzi. Napisz lepiej coś mądrego o WOT o różnicy między konfliktem militarnym a naruszeniem granicy państwa przez cywili. Ciekawe kiedy ktoś się na górze zorientuje, że tego rodzaju wojny nie wygrywa się prochem. No ale wszystko przed nami



Jak by unia miała jaja, to by zamknęła wszystkie przejścia graniczne z białorusią i zakazała wstępu białorusinom. Polska też jaj nie ma, bo swoje też już dawno powinna zamknąć i niech się dzieje co ma dziać.

Co do Twojego przypie**olenia się o wojsko, woty i inne bzdury. Już dawno Ci to wyjaśnili gamoniu, więc możesz prowokować dalej brudny lewacki pomiocie. :mrgreen:

Mzimu

2021-11-11, 18:10
neo001 napisał/a:

Jak by unia miała jaja, to by zamknęła wszystkie przejścia graniczne z białorusią i zakazała wstępu białorusinom. Polska też jaj nie ma, bo swoje też już dawno powinna zamknąć i niech się dzieje co ma dziać.
Co do Twojego przypie**olenia się o wojsko, woty i inne bzdury. Już dawno Ci to wyjaśnili gamoniu, więc możesz prowokować dalej brudny lewacki pomiocie.



Taki ze mnie lewak, jak z ciebie mędrzec. Teraz odpowiedz, dlaczego siły militarne są angażowane do niemilitarnego konfliktu. Bo żołnierze pomagają przy powodziach? ok, wszystko jasne :D

WOT zostały powołane do obrony terytorialnej, na wypadek takich prowokacji, dodam, że na terenie całego kraju. Inaczej siły zbrojne są angażowane i nie ma ich tam, gdzie powinny być. Ja nie mam nic do żołnierzy, bo oni wykonują rozkazy. Pytanie, czemu takie rozkazy padły? Co to k***a za państwo jest?

neo001

2021-11-11, 22:00
Mzimu napisał/a:

Taki ze mnie lewak, jak z ciebie mędrzec. Teraz odpowiedz, dlaczego siły militarne są angażowane do niemilitarnego konfliktu. Bo żołnierze pomagają przy powodziach? ok, wszystko jasne
WOT zostały powołane do obrony terytorialnej, na wypadek takich prowokacji, dodam, że na terenie całego kraju. Inaczej siły zbrojne są angażowane i nie ma ich tam, gdzie powinny być. Ja nie mam nic do żołnierzy, bo oni wykonują rozkazy. Pytanie, czemu takie rozkazy padły? Co to k***a za państwo jest?



Idiota nic więcej dodać nie potrzeba. Jak dla idioty próba nielegalnego przekroczenia granicy nie jest konfliktem militarnym? Nie ważne kto i w jakim celu, wojsko ma za wszelką cenę tej granicy strzec, kropka.
Jeśli próbujesz ośmieszyć służby państwowe w momencie, gdy robią dobrą robotę to jesteś lewakiem. Szukaj dziury w całym dalej kundelku.

Mzimu

2021-11-12, 17:27
neo001 napisał/a:

Idiota nic więcej dodać nie potrzeba. Jak dla idioty próba nielegalnego przekroczenia granicy nie jest konfliktem militarnym? Nie ważne kto i w jakim celu, wojsko ma za wszelką cenę tej granicy strzec, kropka.
Jeśli próbujesz ośmieszyć służby państwowe w momencie, gdy robią dobrą robotę to jesteś lewakiem. Szukaj dziury w całym dalej kundelku.



O, w takim razie już raz w życiu wywołałem konflikt militarny, bo nie miałem ważnego paszportu, a chciałem wjechać do Niemiec.

Już pisałem kilka razy, ale może nie skumałeś: wojsko tam jest, bo taki dostało rozkaz. A ten kto wydaje takie rozkazy, powinien się zdrowo pie**olnąć w łeb i zastanowić, kogo pośle, jak przez granicę przejdą oddziały zbrojne. Tylko po co myśleć, skoro można uderzyć w ckliwą nutę o polskim żołnierzu, co to granic broni. Okazuje się bowiem, że Straż Graniczna od strzeżenia granic już nie jest, tylko wojsko. Nawet w TV mówili jak kupowaliśmy od Turków drony, że nie mogli wyjść ze zdumienia, dlaczego Polska nic nie robi w kwestii zagrożenia ze strony Rosji. No to teraz mamy siły zbrojne wiązane garstką brudasów na granicy. 1,5 roku kretyńskich decyzji dało efekt, a ty ziomal śnij dalej o polskim żołnierzu, bo nie kumasz że tej walki żołnierz nie wygra.