18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Góral i Białostoczanin

rocaa • 2013-10-19, 17:51
Przedstawie dzisiaj Autentyk z amerykańskiej kontraktorki
jak wszyscy wiemy Ludzie z białegostoku mówią ,, Daj Dla mnie'' ,, Ukradli dla mnie'' zamiast Daj mi, ukradli mi do sedna
na budowie pracował razem Góral i białostoczanin przedstawiam krótki dialog między nimi

B- Zaj***li dla mnie młotek
G- To bedzies miał ch*ju dwa

Reakcja szefa no chłop sie zachodził ze śmiechu zasłyszane od Córki szefa wiec nie było :P

bloodwar

2013-10-19, 18:28
A ludzie z Sosnowca nie mówią tylko pomrukują na siebie i gestykulują :-)

tonieja

2013-10-19, 19:09
a "chłop się zachodził" to z jakiego regionu?

pawu95

2013-10-20, 00:29
Przyj***łbym się do pisowni, ale znowu jakiś oświecony, którego książki parzą w ręce, napisze że chce frytki, a więc po prostu wytłumaczę, jakie są dwie możliwości przemian języka dla naszych potomnych:
1. Wykładamy lachę na wszystko co czyni nas Polakami i język przekształci się w العربية
2. Wykładamy lachę tylko na język i potomkowie zaczną pomrukiwać i gestykulować jak w Sosnowcu.

Jesteście Polakami to szanujcie ojczysty język.

Var

2013-10-20, 14:32
Wole być białostoczaninem niż j***nym Ślązakiem

FtR.

2013-10-20, 14:51
.....,,,,, <- masz tu znaki interpunkcyjne, bo widzę, że zaj***li... Ciężko wyłapać sens zdania, jak się nie wie gdzie się ono zaczyna.

glicerynabiooliwka

2013-10-20, 14:52
pie**olenie. Urodziłem się w Białymstoku, mieszkałem przez większość swojego życia i kuuurwa ani razu nie popełniłem tak rażącego błędu. Te pieprzone stereotypy to totalna kpina. Ani jeden z moich znajomych śledzi też tak nie mówi. Zrównując ogół do jednostki można iść, że Polacy to brudasy, biedota, ułomy, k***y i złodzieje (ot ogólny zarys Polaka za granicą, który wykreowały media).

:idzwch*j:

Promil88

2013-10-20, 14:53
Cytat:

Przedstawie dzisiaj Autentyk z amerykańskiej kontraktorki
jak wszyscy wiemy Ludzie z białegostoku mówią ,, daj Dla mnie'' ,, Ukradli dla mnie'' zamiast Daj mi, ukradli mi do sedna
na budowie pracował razem Góral i białostoczanin przedstawiam krótki dialog między nimi

B- Zaj***li dla mnie młotek
G- To bedzies miał ch*ju dwa

Reakcja szefa no chłop sie zachodził ze śmiechu zasłyszane od Córki szefa wiec nie było



Chłopie... interpunkcja, zbędne wielkie litery, brak wielkich liter tam gdzie są potrzebne...

Cytat:

Przedstawię dzisiaj autentyk z amerykańskiej kontraktorki. Jak wszyscy wiemy, ludzie z Białegostoku mówią "daj dla mnie", "ukradli dla mnie", zamiast po prostu "daj mi, ukradli mi". Przechodząc do sedna. Na budowie pracowali Góral i Białostoczanin. Przedstawiam krótki dialog, który nawiązał się między nimi:

B-Zaj***li dla mnie młotek.
G-To będziesz miał ch*ju dwa.

Reakcja szefa? No chłop się zachodził ze śmiechu. Zasłyszane od córki szefa, więc nie było.



Nie można tak? Od razu lepiej się czyta.

@Kolego, to nie jest błąd. To jest gwara. To tak jakbyś powiedział, że Ślązacy mówiąc "łon" robią błąd, bo mówi się "on".

milfister

2013-10-20, 15:00
@Var
to se k***a bądź łapańcem
jak to mój tato mówi: "przyjeżdżali na ziemniakach w wagonach na Śląsk szukać roboty, a teraz to wielkie pany, a kiedyś to żaden się nie przyznał, że jest łapańcem" albo "jak był mały to matka klepała ją podupie i palcem na Śląsk pokazywała i mówiła 'tam jest twoja przyszłość, tam pojedziesz' ".
Gdyby nie górnicy ze Śląska to w tym kraju było jeszcze większe gówno, a Ty idź do lasu sobie żubra por*chać.

srasshole

2013-10-20, 15:03
glicerynabiooliwka napisał/a:

pie**olenie. Urodziłem się w Białymstoku, mieszkałem przez większość swojego życia i kuuurwa ani razu nie popełniłem tak rażącego błędu. Te pieprzone stereotypy to totalna kpina. Ani jeden z moich znajomych śledzi też tak nie mówi. Zrównując ogół do jednostki można iść, że Polacy to brudasy, biedota, ułomy, k***y i złodzieje (ot ogólny zarys Polaka za granicą, który wykreowały media).

:idzwch*j:



bo polacy to brudasy, biedota (ekonomiczna i umyslowa), k***y i zlodzieje.

w dodatku teraz bedzie bol dupy za brak polskich znakow.

Radium

2013-10-20, 15:05
@milfister Nie zmienia to faktu, że na Śląsku są tylko trzy rzeczy: smog, hałdy i kopalnie :D

glicerynabiooliwka

2013-10-20, 15:16
milfister napisał/a:

@Var
to se k***a bądź łapańcem
jak to mój tato mówi: "przyjeżdżali na ziemniakach w wagonach na Śląsk szukać roboty, a teraz to wielkie pany, a kiedyś to żaden się nie przyznał, że jest łapańcem" albo "jak był mały to matka klepała ją podupie i palcem na Śląsk pokazywała i mówiła 'tam jest twoja przyszłość, tam pojedziesz' ".
Gdyby nie górnicy ze Śląska to w tym kraju było jeszcze większe gówno, a Ty idź do lasu sobie żubra por*chać.



Łapańcem, bitch please. :idzwch*j: Prawda jest taka, że kraj mógł się rozwijać gdy w każdym województwie cokolwiek funkcjonowało. Gdyby nie duża część białostockich zakładów włókienniczych to na Śląsku hasalibyście z gołą dupą + majątek państwa byłby o wiele mniejszy. Państwo jako państwo ma racje bytu, gdy każdy z regionów wnosi coś swojego do innego i na odwrót. Sieć zależności etc. Jeżeli chodzi o naród jako naród, to sorry winnetou ale właśnie przez takie tępe istoty, które "wywyższają się" i szczycą pochodzeniem z danego regionu, nie ma racji bytu i jest skazany na porażkę. Lokalny patriotyzm ? Ok, luz. Tylko tworzenie sztucznych podziałów prowadzi donikąd.

Marcinxxxxx

2013-10-20, 15:16
Jak nie było córka szefa jest na hardzie z ku*asem :D