18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gloria Victis

Bituminiorz • 2013-05-21, 12:19
Witam.
Przed przeczytaniem dla klimatu proponuję włączyć piosenkę poniżej, jak nie pasuje,nie lubicie brudasów to scrolling down.


Dzisiaj chciałbym wam przedstawić projekt polskiego studia Black Eye o nazwie "Gloria Victis". Jako że sam jestem pasjonatem historii oraz należę do grupy rekonstrukcyjnej ze szczególnym entuzjazmem wypatruję daty premiery.

Gloria Victis jest grą z gatunku MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game), w której w znaczmy stopniu kładziony jest nacisk na klasyczną grę RPG. Świat stylizowany jest na obraz średniowiecznej Europy i Bliskiego Wschodu z elementami fantasy jak np. mityczne stworzenia ze słowiańskich legend.

Coś o zespole.
Black Eye Games to studio Indie, w którym pracuje ponad 30 doświadczonych osób. Niektórzy z nich współtworzyli takie gry jak Wiedźmin czy Neverwinter Nights. Pośród nich znajdują się również osoby pracujące w wielkich korporacjach, między innymi w Motorola Solutions Polska.

W grze zastosowany został system „Non-Target”. Jest to system, w którym należy samodzielnie celować oraz wyprowadzać ataki w konkretnym kierunku i z odpowiedniej odległości. Pociski lecą po krzywych balistycznych i nie nakierowują się na cel. W walce wymagana jest pewna doza zręczności i taktyki.
Gracz będzie miał pewną dowolność w kreowaniu swojej postaci, w tym wykorzystując odpowiednie statystyki i umiejętności. Jednakże będą również istniały specjalnie generowane archetypy dla tych graczy, którzy chcą mieć wyznaczoną dokładnie ścieżkę rozwoju swojego bohatera.
W Gloria Victis gracz będzie miał do wyboru 10 różnych rodzajów rzemiosł, które będzie mógł rozwijać według swoich upodobań. Jednakże samo ulepszanie przedmiotów nie będzie związane z wizualnym efektem świecących aur. Samo ulepszenie także nie będzie polegało tylko na używaniu run.
Magia w świecie Gloria Victis będzie elitarną umiejętnością, której tajniki poznają tylko nieliczni. Będzie się opierała przed wszystkim na iluzji, okultyzmie i alchemii.
Gra się stale rozwija i niedługim czasie powinna zostać ukończona :)
Gameplay.

mAngel

2013-05-21, 12:25
Gameplay nie powala ,cycków nie ma , buty nie spadają , to je sadistic Panie tu czarna strona internetu

Shaggy93

2013-05-21, 12:34
A ja popieram Polski projekt :) byle by nie było jak z afterfallem ... czekaliśmy pare lat a dostaliśmy kupe z mikrofalówki ...

Dz...........ak

2013-05-21, 13:13
Może bym się zainteresował gdyby to był singlowy erpeg. Za ememo nie przepadam.

Pater patriae

2013-05-21, 13:31
Pomysł dobry, ale ten gameplay nie powala :-/

j2m2

2013-05-21, 13:33
pomysł zj***ny. jak nie da sie zabić strażnika w bramie to już nie gra...

salv

2013-05-21, 17:06
Polski projekt, słowiańska mitologia... zapowiada się ciewkawie, byleby tylko nie zj***li interesu i nie napalili się na kasę.

@~Suty_dziobaka
racja, RPG'i są dużo lepsze i ciekawsze od MMORPG. RPG wciąga fabułą, akcją wpływem na środowisko gry. A MMO? Byleby naj***ć EXP'a, opylić itemy i spędzić 10h dziennie, by dorównać sredniemu poziomowi innych graczy.

Bituminiorz

2013-05-21, 17:22
Nie napisałem.
Zapraszam na ich oficjalnego fanpage'a na facebooku oraz stronę internetową są tam co jakiś czas wrzucane nowe scenery oraz aktualizacje a na forum można propozycję rzucić odnośnie elementów rozgrywki (np twórcy rozważają zekiery,topory duńskie itp)

dodii

2013-05-21, 18:16
Jeszcze za czasów gdy nie było to Gloria Victis było nawet ciekawe, ale z każdym kolejnym newsem ta gra coraz bardziej traci w oczach a walka jest po prostu komiczna. MMO=system walki i ch*j, może znajdą się jacyś zapaleńcy co lubią kraftować, fiszing itd. ale co z tego jak najważniejsze jest napie**alanie się kijkami przecież 8-)

szczavic

2013-05-21, 23:10
za percivala PIWKO!

Kn...........rs

2013-05-21, 23:11
Pomysł ciekawy, ale nie będą mieli przebicia tak jak elder scrolls online

Patolecki

2013-05-21, 23:13
dla fanów gier cRPG i gier osadzonych w czasach średniowiecznych polecam Mount & Blade Warband ^^

Avitus

2013-05-21, 23:14
Jak zobaczyłem tytuł to myślałem, że coś z tym wierszem będzie. :roll:

ProfessorHix

2013-05-21, 23:28
Jeśli MMOPRG to dziś mamy Guild Wars 2 i długo, długo nic.
Pomysł może i mają dobry ale niestety bez solidnych finansów odnoszącego sukcesy MMORPG nie zrobią. Człowiek ma wrażenie że tego typu gry mają codziennie premiery, coraz trudniej o nowatorstwo. A jeśli chcecie porządny Non-Target to spróbujcie się z Chivalry: Medieval Warfare. :)

Aaaa, zapomniałem dodać: za Percivala masz browarka:)