18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Genialne skrzyżowanie w Białymstoku!

ukcioo • 2015-06-30, 06:58
Skrzyżowanie generała Berlinga oraz Gajowej w Białymstoku. Godzina 00:15.
Można powiedzieć, że akcja od 1:55.


Materiał własny ;)
Hejt czas start!



[ Komentarz dodany ]
Dzisiejszy materiał okazał się strzałem w dziesiątkę.
Jaka jest siła Internetu? Jaka jest siła mediów? A no duża, a nawet bardzo duża ;)

Białostocki magistrat, postanowił WYŁĄCZYĆ sygnalizacje (na razie na próbę) w godzinach 22-6, w celu usprawnienia przejazdu w nocy. Dlaczego to zrobił? A no właśnie przez materiał, który obiegł Białostocką społeczność dość szybko. W regionalnej gazecie, ukazał się artykuł, gdzie: "Bezsensowność włączonej sygnalizacji w nocy można zobaczyć na filmiku internauty o nicku - ukcioo. "
Tak, to nie żart. Mój materiał, dotarł do "wyższych sfer" i bardzo poruszył władze miasta.

źródło:
http://bialystok.naszemiasto.pl/artykul/ul-berlinga-motocyklista-pokazal-absurd-nocnej-sygnalizacji,3437673,art,t,id,tm.html


Temat nie ma na celu "zgarniania wirtualnych piw", bo nie o to tu chodzi. Chcę wam pokazać, że jednym nagraniem, jedną wypowiedzią, można w realny sposób wpłynąć na dalsze życie. Wiem, że wyłączenie sygnalizacji nie sprawi, że nagle zaczniemy zarabiać miliony i żyć na prawdziwej zielonej wyspie, ale małymi krokami, możemy coś zmienić.

Pozdrawiam!

Micu

2015-06-30, 13:42
mobidick16 napisał/a:

W Krakowie są światła obok Galerii Krakowskiej na Pawiej na których jest to samo. Jak nie podjedzie samochód to można stać i stać.



uu panie a ile w nowej hucie takich lewoskrętów jest

gtsphinx

2015-06-30, 14:00
A gdyby tu nagle wasze dziecko... i nie mówcie, że nie macie dzieci, bo w każdej chwili mieć możecie!

Ar...........ch

2015-06-30, 14:05
fajne makarony w wiradżio, pewnie latasz na zloty dgrube trasy po 30 km i ogarniasz wszystkich z forum

Ni...........82

2015-06-30, 14:15
stop!!!! będzie mandat za opuszczenie pojazdu na skrzyżowaniu z włączonym silnikiem

SuchyArbuz

2015-06-30, 14:28
bastolinii napisał/a:

Virago 535,oczywiscie Yamaha . Wiem bo jestę motocykistom :-D

125* motocyklistą* "jestę" to już nawet nie poprawiam.

CrazyEdek

2015-06-30, 15:49
To już wiem kto mi k***a spać nie daje późno w nocy :lol:

manriusz

2015-06-30, 16:12
Wow.Moje miasto.Powiem więcej, moja dzielnica.Mało tego, ulica też moja.Kużwa, to skrzyżowanie od zawsze było poj***ne.Ta częśc Gajowej po lewej to jak pipidówka.

krzysztof1594

2015-06-30, 16:23
Teraz p*zda, bo stanął na czerwonym, a każdy kozak by pojechał. Gdyby przejechał na czerwonym, to wszyscy poślady spięte i wilgotne bo się znalazł idiota - motocyklista i dawca na dodatek. Gościu chyba zachował się najlepiej jak mógł.

mucha86

2015-06-30, 16:31
to wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale jak do jasnej cholery gdzieś w Polsce może być jeszcze ulica agenta NKWD, zdrajcy, pijaka i nieudacznika Berlinga?!

oozyxak0o

2015-06-30, 16:40
Za Białystok zawsze piwo.

Kopalny

2015-06-30, 17:44
jak ja k***a lubie takich pierdzących po ulicy w srodku nocy zjebów.

Adrianadernew

2015-06-30, 18:48
U nas też jest przepis pozwalający na przejechanie na czerwonym w takim przypadku - z zachowaniem szczególnej ostrożności.

zomos

2015-06-30, 19:04
Uwaga ! System kosztował 26 MLN PLN! I tak to działa w całym mieście!

co...........us

2015-06-30, 20:01
hehehe przyznaj że motorem chciałeś zaszpanować to wrzuciłeś niby temat o światłach ;)

ukcioo

2015-06-30, 20:15
Witam.

Dzisiejszy materiał okazał się strzałem w dziesiątkę. Dla niezorientowanych:
http://www.sadistic.pl/genialne-skrzyzowanie-w-bialymstoku-vt367462.htm

Jaka jest siła Internetu? Jaka jest siła mediów? A no duża, a nawet bardzo duża ;)

Białostocki magistrat, postanowił WYŁĄCZYĆ sygnalizacje (na razie na próbę) w godzinach 22-6, w celu usprawnienia przejazdu w nocy. Dlaczego to zrobił? A no właśnie przez materiał, który obiegł Białostocką społeczność dość szybko. W regionalnej gazecie, ukazał się artykuł, gdzie: "Bezsensowność włączonej sygnalizacji w nocy można zobaczyć na filmiku internauty o nicku - ukcioo. "
Tak, to nie żart. Mój materiał, dotarł do "wyższych sfer" i bardzo poruszył władze miasta.

źródło:
http://bialystok.naszemiasto.pl/artykul/ul-berlinga-motocyklista-pokazal-absurd-nocnej-sygnalizacji,3437673,art,t,id,tm.html


Temat nie ma na celu "zgarniania wirtualnych piw", bo nie o to tu chodzi. Chcę wam pokazać, że jednym nagraniem, jedną wypowiedzią, można w realny sposób wpłynąć na dalsze życie. Wiem, że wyłączenie sygnalizacji nie sprawi, że nagle zaczniemy zarabiać miliony i żyć na prawdziwej zielonej wyspie, ale małymi krokami, możemy coś zmienić.

Pozdrawiam!