18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie maseczka?

Flodzia • 2020-10-08, 14:14
Kara za brak maseczki :lol:



Od soboty takie akcje na ulicach wszystkich polskich miast.

luja27

2020-10-08, 14:47
Dodał bym to Gówno na harda :!:

adnżej

2020-10-08, 15:16
a ja dam piwo, bo przez tych h*jów co leją na maseczki, siedzę teraz na kwarantannie

ProVVe

2020-10-08, 15:20
pedały od maseczek zawsze będą sobie wzajemnie jaja lizać tylko, żeby troszke podreperować ubytki inteligencji... Ale mimo to śmiechłem trochę :-)

oso

2020-10-08, 15:42
A co to za film?

Mariusz

2020-10-08, 15:50
adnżej napisał/a:

a ja dam piwo, bo przez tych h*jów co leją na maseczki, siedzę teraz na kwarantannie



Wszystko ich wina. Tylko ich. Gratuluję geniuszu.

Halman

2020-10-08, 15:51
DouglasMacArthur napisał/a:

I to ma być sadol?


to jest sadol na miarę możliwości...

htp

2020-10-08, 15:53
oso napisał/a:

A co to za film?



Kde je maska

JaTylkonaChwile

2020-10-08, 16:29
adnżej napisał/a:

a ja dam piwo, bo przez tych h*jów co leją na maseczki, siedzę teraz na kwarantannie



siedzisz na kwarantannie bo jestes kretynem, ktory oglada TV i wierze w plandemie. Tak naprawde to wina rzadu. Ich bezobjawowe maseczki sa lepsze niz innych - kiedy ludzie mieli chodzic w kagancach - oni biegali bez bo nie maja objawow, bo myslali, ze tylko taka rada a nie nakaz, bo oni nie musza itd.

Pomysl geniuszu! Ludzie chodzili bez maseczek i przypadkow kilkanascie, kilkadziesiat... a teraz prawie kazdy w kagancu na mordzie na zakupach i rekordowa liczba - COS CI SIE NIE ZGADZA?
Jak dalej nie ogarniasz to powiem Ci, ze 93% testow jest falszywie dodatnich i jesli miales test i byl dodatni to spora szansa, ze dales sie zrobic w ch*ja. Dziekuje dobranoc

xtz171

2020-10-08, 17:19
JaTylkonaChwile napisał/a:

siedzisz na kwarantannie bo jestes kretynem, ktory oglada TV i wierze w plandemie. Tak naprawde to wina rzadu. Ich bezobjawowe maseczki sa lepsze niz innych - kiedy ludzie mieli chodzic w kagancach - oni biegali bez bo nie maja objawow, bo myslali, ze tylko taka rada a nie nakaz, bo oni nie musza itd.
Pomysl geniuszu! Ludzie chodzili bez maseczek i przypadkow kilkanascie, kilkadziesiat... a teraz prawie kazdy w kagancu na mordzie na zakupach i rekordowa liczba - COS CI SIE NIE ZGADZA?
Jak dalej nie ogarniasz to powiem Ci, ze 93% testow jest falszywie dodatnich i jesli miales test i byl dodatni to spora szansa, ze dales sie zrobic w ch*ja. Dziekuje dobranoc





wina i rządu i cymbałów twojego pokroju co to "nie wierzą" w istnienie wirusa, bo przecież go k***a nie można zobaczyć gołym okiem... więc po ch*j zakładać maseczkę na 15 minut w sklepie, tak tak wiem, że maseczka chroni przed ROZNOSZENIEM wirusa tak jak ogrodzenie z siatki przed komarami, tylko przeczytajcie sobie najpierw co to znaczy roznoszenie wirusów drogą kropelkową, to może wtedy załapiecie, że to tak jakby komar siedział na gołębiu...

Jeżeli już podajesz takie dyrdymały w postaci danych procentowych to chociaż podaj jakieś sensowne źródło, tak żebyśmy wiedzieli czemu to jest akurat 93% a nie 92% lub 3% lub 0%... (koleżanka, koleżanki znajomej pracuje laboratorium ?)

daniel1040

2020-10-08, 17:42
wypie**alaj i tak nie nosze, płot na komary też już masz że ta maseczka coś ci daje?

kuba1393

2020-10-08, 17:47
xtz171 napisał/a:

wina i rządu i cymbałów twojego pokroju co to "nie wierzą" w istnienie wirusa, bo przecież go k***a nie można zobaczyć gołym okiem... więc po ch*j zakładać maseczkę na 15 minut w sklepie, tak tak wiem, że maseczka chroni przed ROZNOSZENIEM wirusa tak jak ogrodzenie z siatki przed komarami, tylko przeczytajcie sobie najpierw co to znaczy roznoszenie wirusów drogą kropelkową, to może wtedy załapiecie, że to tak jakby komar siedział na gołębiu...
Jeżeli już podajesz takie dyrdymały w postaci danych procentowych to chociaż podaj jakieś sensowne źródło, tak żebyśmy wiedzieli czemu to jest akurat 93% a nie 92% lub 3% lub 0%... (koleżanka, koleżanki znajomej pracuje laboratorium ?)



żal mi takich ludzi jak ty ;D wcześniej ludzie równie i w równych ilościach chorowali na grypę itd, tylko nie mieli sprawnych mózgów i nie reagowali taką paniką na podniesioną temperature. obecnie tv wpeirdolil ludizom takie placebo, ze stare baby i dziadki i część upośledzonych mlodszych, po tym jak ma gorączkę, a nawet tego wirusa, to lapie taką panike, że odrazu dzwoni do szpitala. mój ziomek miał covida, urodziło mu się dziecko, musiał zrobić test. wyszlo, że ma . 3 dni czuł się jak przezięniony. k***a katastrofa

Cheeki

2020-10-08, 17:57
JaTylkonaChwile napisał/a:

siedzisz na kwarantannie bo jestes kretynem, ktory oglada TV i wierze w plandemie. (...)
Jak dalej nie ogarniasz to powiem Ci, ze 93% testow jest falszywie dodatnich i jesli miales test i byl dodatni to spora szansa, ze dales sie zrobic w ch*ja. Dziekuje dobranoc



Hahaha, gość śmieje się z osób wierzących w pandemię, a sam wierzy w bajki o 93% fałszywych wynikowo testach. No, k***a, geniusz :lol: