18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gdzie maseczka?

Flodzia • 2020-10-08, 14:14
Kara za brak maseczki :lol:



Od soboty takie akcje na ulicach wszystkich polskich miast.

Karboksylator

2020-10-10, 21:29
burn1878 napisał/a:

k***a, gamoniu, takie obrazki to ty sobie pokazuj swojej niedorozwiniętej rodzince, może im zaimponujesz. Po kiego ch*ja osoba zdrowa, bez jakichkolwiek objawów ma nosić maskę gdziekolwiek? Nawet w rozporządzeniu z 8 października jest wyraźnie napisane, że tylko osoby chore lub podejrzane o chorobą mają nosić maski. Ja jestem zdrowy, nie noszę a ty i tobie podobne pojeby możecie chodzić w tym gównie przez resztę waszego sp***olonego życia.



widzisz, niby jesteś zdrowy, a jednak pie**olnięty. a to oznacza, że możesz nie widzieć pierwszych, a nawet i późniejszych oznak choroby

assam

2020-10-10, 23:30
to i ja dodam swoje 3 grosze w tym roku fakt na początku jak w marcu zaczęła się panika chodziłem obsrany jak wszyscy ale kilka dni póki mózg poukładał sobie klepki przecież robiłeś w szpitalu gdzie w uj ludzi kaszlało i co? i nic Ci nie jest...no może mi się przyfarciło ale w połowie maja albo na początku czerwca znowu wyjechałem z kraju za pracom ( okres prac zdalnych i całego tego kabaretu,a rozdzielni elek, zdalnie nie zszyje) i znowu szpital, później szkoła, budynek socjalny w którym byli chorzy ale nie do tego stopnia że trzeba ich hospitalizować wszędzie robiłem bez maseczki i nie miałem nawet kataru. Reasumując albo jestem nie śmiertelny albo ktoś z nami kapkę leci w ch*ja, nie neguje wirusa może mamy jakiś bardziej wredny rodzaj grypy z medycyny moja wiedza ogranicza się do tego że w razie bólu zatok trzeba jebnąć ketonal a najlepiej 2 ale jeśli robi ze mną 8 chłopa na hotelu mamy kontakt z najmniej 30 osobami którzy się szlają po całym berlinie i wszyscy są zdrowi nic nie dolega poza kacem to od noszę wrażenie że ktoś mnie jawnie w ch*ja robi.

ytrewqqwerty

2020-10-10, 23:55
Duży problem jest z tym, że pojęcia medyczne przeszły przez media do ludzi niezwiązanych z medycyną. Jak kolejny raz słyszę, że lekceważa słowa bezobjawowy, choroby współistniejące, jak nie rozumieją, że kazdy j***ny test na swiecie ma odsetki fałszywie dodatnich, ujemnych, swoją czulosc, swoistosc to mi ręce opadają.

dominator76

2020-10-18, 14:57
JaTylkonaChwile napisał/a:

siedzisz na kwarantannie bo jestes kretynem, ktory oglada TV i wierze w plandemie. Tak naprawde to wina rzadu. Ich bezobjawowe maseczki sa lepsze niz innych - kiedy ludzie mieli chodzic w kagancach - oni biegali bez bo nie maja objawow, bo myslali, ze tylko taka rada a nie nakaz, bo oni nie musza itd.
Pomysl geniuszu! Ludzie chodzili bez maseczek i przypadkow kilkanascie, kilkadziesiat... a teraz prawie kazdy w kagancu na mordzie na zakupach i rekordowa liczba - COS CI SIE NIE ZGADZA?
Jak dalej nie ogarniasz to powiem Ci, ze 93% testow jest falszywie dodatnich i jesli miales test i byl dodatni to spora szansa, ze dales sie zrobic w ch*ja. Dziekuje dobranoc




Dziekuje i dobranoc powiedzą Ci jak w Lombardzi kiedy sie nie dostaniesz pod respirator. Czego nie rozumiesz?
W szpitalach teżjest fałszywa pandemia
To zapie**alaj na zakaźny posiedzieć trochę . Tak z godzinę popatrz co tam sie dzieje.
Skad to nagłe zapotrzebowanie na resiratory ( swoja drogą przychylam sie do tego i wirus nie jest sprawą naturalną ale nie spiskiem wyrwał sie Chinolom z labo bo jest niedopracowany)
Potem siedzi taki qwa pod tlenem i pise ze go za prawdę Gates zaraził z żydami ...
A potem myk i laduje na dolnym poziomie u mnie
Moja kolezanka pielegniarka zarziła sie ot takiego dzbana jak Ty .
Przesłża w domu ciezką grype bo na oddziale nie było dla niej miejsca.
Młoda, ładna zgrabna i zdrowa dziewczyna przed 30...
Dziś nikt jej zwolnienia nie dał po miesiacu musi tyrać przy garnkach podobnych do Ciebie
i...i dziś nie może wejść na 1 pietro do domu a mieszka na 4.

A te wszystkie 5g, wirusy, czczepienia spiski to jedna wielka propaganda wójka Putina.
Tak osłabia sie systemy i panstwa od wewnątrz.
Jesteś V kolumną Kremla.
Czego nie rozumiesz?

PS. Rzadzacy to idioci. ALe jeszcze więksi sa ci co na nich głosowali.

qmaverickq

2020-10-30, 12:43
JaTylkonaChwile napisał/a:

siedzisz na kwarantannie bo jestes kretynem, ktory oglada TV i wierze w plandemie. Tak naprawde to wina rzadu. Ich bezobjawowe maseczki sa lepsze niz innych - kiedy ludzie mieli chodzic w kagancach - oni biegali bez bo nie maja objawow, bo myslali, ze tylko taka rada a nie nakaz, bo oni nie musza itd.
Pomysl geniuszu! Ludzie chodzili bez maseczek i przypadkow kilkanascie, kilkadziesiat... a teraz prawie kazdy w kagancu na mordzie na zakupach i rekordowa liczba - COS CI SIE NIE ZGADZA?
Jak dalej nie ogarniasz to powiem Ci, ze 93% testow jest falszywie dodatnich i jesli miales test i byl dodatni to spora szansa, ze dales sie zrobic w ch*ja. Dziekuje dobranoc



haha j***ny virusolog się znalazł i lekarz. 93% testów jest fałszywe, wierzcie mi bo przeczytałem na forum w internetach. mózg pewnie tez tam znalazłeś. Lekarze chodza w maskach, operacja w masce, ratownicy medycznie opatuleni na 30 sposobów z maskami P3, ale nie, ty k***a wiesz najlepiej bo przecież intieligient. I wcale nie każdy chodzi w masce, ludzie się spotykają, robią imprezy, widują normalnie bez masek u siebie w domach, co drugi z nosem wyj***nym poza maskę jak ku*asem ze spodni, chyba k***a w piwnicy mieszkasz ze szczurami, że tego nie widzisz. nie wiem na ch*j się w ogóle produkowac. chodź bez maski i spotykaj się z każdym, jak już się zarazisz czy ktoś zarazi z twojej rodziny i będzie zdychał, to im wtedy powiedz, że 93% testów jest fałszywe. od razu k***a ozdrowieją