18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdyby cierpienie uczyło

Pan_Generał • 2013-04-06, 16:32
Zajebiście zmontowany filmik o naszych 'cierpieniach'. Jak widać rzadko wyciągamy wnioski z historii.



Muzyka / Music: Within Temptation - Our Solemn Hour

Rafao

2013-04-06, 16:36
głupi potrzebuje w cholerę cierpienia żeby zmądrzeć.

lapps

2013-04-06, 17:09
no i w koncu nauczylo... juz nie walczymy

kacza75

2013-04-06, 17:37
@up właśnie odezwało się dwóch typowych narzekających polaczków..... ja pie**ole nie pasuje wam to wypie**alać na pstryczek, liny mogę wam załatwić. Polacy to naród który potrzebuje impulsu do działania a z tego co widać masa krytyczna rośnie i zbliża się do swojego apogeum. Zobaczycie jeszcze trochę to my zrobimy taki rozpie**ol z władzą że hiroszima i nagaski razem wzięte będą pierdnięciem bobaska! Już niewiele brakuje.
P.S.Film zajebisty! Dałbym nawet 10 piw za niego. :) A jeśli jakaś gimbusiarska bladź go zacznie hejtować osobiście zajebie.

bokun1237

2013-04-06, 17:47
nasz kraj zawsze walczył do końca o wolność i sprawiedliowosc dzięki temu w ogolę jesteśmy na mapie świata czas na dalsza walkę z j***na unia oraz tuskiem

tomny93

2013-04-06, 18:36
Powiem to tak, stawiam Ci zajebiste piwo za tą zajebistą animacje:)

WP...........PR

2013-04-06, 20:00
„Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.”

duzymietek

2013-04-06, 20:03
k***a jakie to jest przykre, że cały czas dostajemy wpie**ol... Super wrzuta, daje do myślenia ale faktycznie trzeba coś zrobić bo tak cały czas będziemy wpie**ol dostawać...

peersil

2013-04-06, 20:09
Nie rozumiem tylko trochę dlaczego "o naszych cierpieniach"? Przecież na filmiku jest pokazana historia waleczności polaków, dzięki niej żyjemy i jesteśmy wciąż polakami więc gdzie w tym filmiku błędy na których można się uczyć? Bo ja z niego wyciągam tylko wniosek, żeby być nie ugiętym i cały czas walczyć.

thoruus

2013-04-06, 20:31
kacza75: "masa krytyczna rośnie i zbliża się", eh chłopie, Ty chyba nie pamiętasz ile Polak może wytrzymać zanim zrobi rozpie**ol... może najpierw poczekaj na kartki na 1kg cukru...

snacu18

2013-04-06, 20:59
Aż się łezka zakręciła w oku :(
Nasi dziadowie nie o taka Polskę walczyli jaka daje nam TUSK i jego KLANY skorumpowane :(

kacza75

2013-04-06, 21:10
thoruus napisał/a:

kacza75: "masa krytyczna rośnie i zbliża się", eh chłopie, Ty chyba nie pamiętasz ile Polak może wytrzymać zanim zrobi rozpie**ol... może najpierw poczekaj na kartki na 1kg cukru...




Eh chłopie kartki na cukier wyszły z mody i są fo pa czy jak to tam się pisze w języku zaj***nych żabojadów. Jedyne co mogę powiedzieć o Tobie że jesteś h*jowym obserwatorem życia i ludzi.
Z dnia na dzień przybywa osób które muszą wybierać czy kupić sobie jedzenie czy opłacić mieszkanie.
Ciekawy dylemat: być najedzonym bezdomnym czy mieć dach nad głową i być głodnym.
Mówię Ci chłopie niewiele zostało do buntu narodu. Będzie zapewne krwawy i przez "wolne media" będzie pokazywany w krzywym zwierciadle ale kiedy to sie zacznie nikt nie zatrzyma wk***ionego Polaka!

Rafao

2013-04-06, 21:10
Kacza, byłeś na manifestacji 23 marca w Wawie? Słucham? Zadeklarowało się od ch*ja ludzi, była garstka. Ja nie wierzę już w swoich rodaków. Nie należę do tych którzy narzekają. W tym kraju już się stało wszystko i ludzie jak dotąd nie zareagowali. To znak, że mogą z nami zrobić wszystko. Żaden impuls nie pomoże, bo nie pomógł nawet Smoleńsk. Obiektywnie rzecz ujmując Polska już nie istnieje. Przy użyciu propagandy udało się im zrobić to, czego nie mogli zrobić siłą. Pochodzę z rodziny o silnych patriotycznych wartościach i niejeden ode mnie zginął za ten kraj, więc staram się ważyć słowa. Obrażasz mnie nazywając mnie "biadolącym Polaczkiem".

chetek

2013-04-06, 21:12
Jakby ktoś pytał, to początkowa animacja pochodzi z filmu promującego Polskę na EXPO w Szanghaju, zrobionego przez Bagińskiego.