18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy wyprzedzanie trwa zbyt długo...

ralfik111 • 2016-05-28, 18:07
Nie jednemu by puściły nerwy przy takim wyprzedzaniu.



doopa

2016-05-29, 00:05
@up
"zawsze możesz zmienić pracę i wziąć kredyt"
co za k***a kretyn, lej na koło dalej i śpij w tej oszczanej budzie. Za kare ci tą prace ktoś dał jak mniemam ;>

eMJay8086

2016-05-29, 00:07
@solltys
Za to dla TIRolotów inni kierowcy nie istnieją, nie mają celu w swojej jeździe, im się nie spieszy...
Jest tylko ON z Ważnymi Sprawami.

doopa

2016-05-29, 00:07
sry do @solltys

quraaq

2016-05-29, 00:19
@solltys

Nie przetłumaczysz. Kiedyś próbowałem - bez skutku.

Niestety większość stosuje się do zasady, że szybszy może wyprzedzać wolniejszego. No chyba, że to ciężarowiec - to wtedy nie - bo to cham i prostak bez kultury.

Nie wszyscy są w tym temacie tak wyrozumiali, jak ja.


PS. powyższe nie odnosi się do sytuacji z załączonego materiału wideo.

beeveer napisał/a:

@up, jak wyprzedza ponad minutę , to już nie jest wyprzedzanie, tylko tamowanie ruchu.



minimum logiki proszę - nawet pod utrudnianie ruchu ciężko to podciągnąć.

beeveer

2016-05-29, 00:33
@up, jak wyprzedza ponad minutę , to już nie jest wyprzedzanie, tylko tamowanie ruchu. i przestancie pie**olic glupoty, że 3 minuty ratują was między spedycją, wszystko zalezy glownie od lokalnej logistyki. a czy dojedziesz 1 mop dalej czy blizej tez jeden ch*j. Sam kilkanaście razy w roku w piątkowy wieczór zbieram z michendorfu tych co chca do domu. od którego dzielą ich godziny. i jakoś docierają. Tylko dopiero jak taki człowieczek jedzie ze mna>220 i co pare minut wali nosem w szybę, to wtedy załapuje o co chodzi.

elda1987

2016-05-29, 00:55
solltys napisał/a:

@tomitomala4 Zjebie czasami dla kierowcy 3 minuty wcześniej oznacza ze nie będzie musiał spędzić weekendu na spedycji tylko w domu z rodziną ale co taki pajac jak ty może wiedzieć, Janusz się spieszy swoim gulfem do domu i ch*j.



W sumie to mnie to jebie czy on się spieszy do domu czy nie - bo ja rano spieszę się do pracy a wieczorem do domu i chyba każdy z nas właśnie tak ma a w takim momencie ma się priorytet dla siebie a nie innego kierowcy. Na szczęście mnie rzadko spotyka taka sytuacja, żeby tir tira, a jak się zdarza to już kij z tym, niech jedzie. Trochę wyrozumiałości nikomu nie zaszkodzi 8-)

Nadal wolę to, jak mnie tir przyblokuje, bo taka praca i takie warunki, niż jakieś k***a sejczento czy inny pierdziel. No wtedy to mnie krew zalewa.

Lukasz2525

2016-05-29, 01:06
Jesteś bandą debili , przecież wszystkie te tiry jadą po to , żebyście mogli pójść jutro do biedry i kupić sobie waszą ulubioną zupkę chińską , cebulaki jedne . Przestańcie kupować cokolwiek , tankować samochody , używać prądu , to i tiry przestaną jeździć po autostradach . Chcecie mieć luksusy , tiry muszą jeździć . Proste ? Proste . Nie ma bardziej debilnego hasła niż " tiry na tory " .

Pr...........em

2016-05-29, 01:18
@up
To niech jeżdżą, tylko przepisowo 80 wszyscy i będzie spokój...

beeveer

2016-05-29, 01:23
@ lukasz, sam jesteś debil. bo jak dojeżdżam do awarii 2 godz później, to produkcja zakładu też zostaje uruchomiona 2 godz później, a te jełopy w ciężarówkach czekają, albo mogą sobie gówno wozić, zamiast części do nowych samochodów. I właśnie czekają przez swoich popie**olonych kolegów. Nie dociera do tych tępych łbów, że żebyście mieli co wozić - inni muszą to wyprodukować?

~PowerBoBass

2016-05-29, 01:32
Gdzieś wyżej ktoś napisał, że jeden ma 98, a drugi 94km/h. Biorąc pod uwagę długość zestawu na poziomie do 20m, plus jakiś margines przy wyprzedzaniu, ch*j niech będzie w sumie 50 metrów potrzeba na wyprzedzenie. To daje jakieś 45 sekund przy tej różnicy prędkości. Ale nie k***a po kilka minut. I tak co kilka km. I pod górki. I pod zakazami wyprzedzania. Ja wiem, że każdy się śpieszy. Nawet i ciężarowcy. Ale wyprzedzanie w tempie ślimaczym z nieznaczną różnicą prędkości rzędu +/- 1km/h to kurestwo i za to zawsze będziecie j***ni.

Ktoś pisał coś o Biedrze i zupkach chińskich - spoko, poczekam 3 minuty, które mógłby nadrobić kierowca wyprzedzając. Za to ja tracę ponad godzinę na jednym przejeździe autostradą np A2. Dobrze, że chociaż na bramkach można się przed Was wpie**alać :>

PS Wszyscy Kierowcy! Wiecie, że na bramkach viatoll only można też sobie bilecik wziąć? Korzystajcie, niech też stoją w kolejkach! ;-)

potencjalnymorderca

2016-05-29, 02:03
@beeveer: a do tych zapie**alających na produkcji nie dociera, że aby mogli rozpocząć produkcje potrzebują najpierw dostawy materiału? ;)
idiotyczne porównania.

.Piotrek

2016-05-29, 02:35
Tirowcy i ludzie którzy ich mają za bohaterów są śmieszni. Może traktujmy jak bogów producentów okien? Bez nich by do domów nam się lało przy dobrym deszczu. Może kochajmy operatorów koparek w kopalniach? Dzieki nim mamy drogi i węgiel. Może wszystcy się spuszczajmy nad praca zootechników? Dzieki nim możemy wpie**olić kanapke z szynką i jajecznice. Bycie kierowcą to taki sam zawód jak każdy inny, i nie ma żadnych powodów żeby ich traktować inaczej. Ich obowiązkiem jest jechać nie szybciej niż 80km/h, i ch*ja mnie obchodzi ich system pracy. Jak są miekkimi pałami i się godzą na nierealne trasy to ich problem. Gdyby mieli jaja to by się postawili januszom biznesu i albo by sebatransporty padły z braku kadry albo urealnili koszta ze wzgledu na przestrzeganie prawa.

en-em

2016-05-29, 03:23
No i się kierowcy tirów obrazili. .

A-dmin

2016-05-29, 07:36
Co wy pie**olicie? Zapytał kiedyś którykolwiek z Was zawodowego kierowce czemu to jest tak nagminne?
Otóż jeden facet powiedział mi, ze chodzi o urozmaicenie sobie monotonnej drogi, zeby nie przysnac i nie wjebac sie w osobówki np. Na bramce. Mnie też ch*j strzela jak mam za nimi jechać, no ale k***a bądźmy ludźmi.

elfis

2016-05-29, 08:16
h*je z takich ciężarówek , szczególnie typu nagrywającego , j***ć was