18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy wyprzedzanie trwa zbyt długo...

ralfik111 • 2016-05-28, 18:07
Nie jednemu by puściły nerwy przy takim wyprzedzaniu.



en-em

2016-05-28, 18:18
kiedyś 4 km za takimi gamoniami jechałem..jeden leciał 100 a drugi 99 na godzinę. można wyłysieć.

pakicito

2016-05-28, 18:29
@up o jejku Janusz, dużymi sie wyprzedza, bo się ma k***a czas jazdy/pracy a ty swoim passerati możesz jechać ile chcesz

doopa

2016-05-28, 18:53
właśnie tak to jest z tymi głąbami, faktycznie można och*jeć na trasie. Powinien być zakaz na terenie całej jewropy, wyprzedzania TIR przez TiRa, lub też tiry na tory k***a jego mać ;p

a za bandyckie numery powinni im prawko zabierać, niby zawodowi kierowcy, a głąby jak sk***ysyn, tylko niebezpieczeństwo na drodze stwarzają

TT4

2016-05-28, 19:09
pakicito napisał/a:

@up o jejku Janusz, dużymi sie wyprzedza, bo się ma k***a czas jazdy/pracy a ty swoim passerati możesz jechać ile chcesz

Zbyszek w ch*ju mam twój czas pracy. p*zda pokornie na prawym a nie okupacja lewego przez 3/4 województwa bo k***a dotrzesz na mop 3,5 min szybciej.

~Sol

2016-05-28, 20:14
Co by nie mówić, podziałało. Wyprzedzający jednak postanowił się streszczać :mrgreen:

tarcer123

2016-05-28, 20:33
Jakby ktoś się dziwił: to jest w kraju z ruchem lewostronnym.

doopa

2016-05-28, 20:59
tarcer123
zmień nicka na Columb

lapps

2016-05-28, 21:10
pakicito napisał/a:

@up o jejku Janusz, dużymi sie wyprzedza, bo się ma k***a czas jazdy/pracy a ty swoim passerati możesz jechać ile chcesz



i czyj to k***a problem?? normalni ludzie nie maja czasu pracy? nie musza k***a nigdzie zdazyc??

jak tirowcy maja problem z czasem jazdy/pracy to niech ida pod urzad infrastruktury strajkowac zeby im to uelastycznili zamiast tworzyc patologie na drodze :facepalm:

ale wiadomo latwiej byc k***a niz czlowiekiem

szymonh

2016-05-28, 21:12
niech jeden ma kaganiec na 94 a drugi na 98 to macie 4 km na 1 godzine co po 4 godzinach daje juz 16 km dalej ,,,

Dzisiaj

2016-05-28, 21:29
jechalem kiedys za takim k***iszonem... wyprzedal z zegarkiem w reku 5 minut!Jak na wyprzedzanie to cala wiecznosc... Smiec j***ny przyblokowal na autostradzie chyba ze 30 samochodow. Po zakonczonym wyprzedzaniu odczekalem chwilke bo zblizala sie gorka, wtedy ch*ja przyblokowalem tak, ze musial zwolnic chyba do 40km, wtedy go zostawilem w tyle. Tak wiem - jestem ch*jem i dobrze mi z tym. W dupie mam tirowcow smieci...

PabloEskobar

2016-05-28, 22:32
Dzisiaj napisał/a:

jechalem kiedys za takim k***iszonem... wyprzedal z zegarkiem w reku 5 minut!Jak na wyprzedzanie to cala wiecznosc... Smiec j***ny przyblokowal na autostradzie chyba ze 30 samochodow. Po zakonczonym wyprzedzaniu odczekalem chwilke bo zblizala sie gorka, wtedy ch*ja przyblokowalem tak, ze musial zwolnic chyba do 40km, wtedy go zostawilem w tyle. Tak wiem - jestem ch*jem i dobrze mi z tym. W dupie mam tirowcow smieci...



Dobra, dobra... przyznaj, że po prostu seicento nie dawało rady pod górkę :lol:

beeveer

2016-05-28, 23:47
Taa, autostraa nr 1 na słowacji to jedna z przyjemniejszych dróg w europie. NA całej długości zakaz wyprzedzania >7,5t. I jakoś k***a korki się nie robią, i każdy dojeżdża na mop wtedy kiedy musi.

solltys

2016-05-28, 23:52
@tomitomala4 Zjebie czasami dla kierowcy 3 minuty wcześniej oznacza ze nie będzie musiał spędzić weekendu na spedycji tylko w domu z rodziną ale co taki pajac jak ty może wiedzieć, Janusz się spieszy swoim gulfem do domu i ch*j.

Adriano9

2016-05-29, 00:05
Sobie, k***a, wymyślili, że jak są w pracy to mogą wyprzedzać kilka minut i nie mają na sobie winy. A pie**olenie! Na drodze trzeba mieć trochę kultury, a nie być j***nym egoistą. Szkoda, że typ tym kombiaczem tak mało ich spowolnił. Mógł się przed nich wj***ć i dać się skasować. Nauczyłyby się ch*jce jazdy po drogach publicznych!