18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nygas232

2013-03-17, 18:37
W imieniu dobrych ludzi mówie, wypie**alaj stąd półmózgu.

le...........ce

2013-03-17, 18:41
nygas232 napisał/a:

W imieniu dobrych ludzi mówie, wypie**alaj stąd półmózgu.


Będzie warnik :trollencjusz:

js1971

2013-03-17, 18:43
no wszystko wszystkim, sadistic sadisticem, flaki, krew fekalia i sperma, ale to co ty zaprezentowałes to nawet nie podpada pod kurestwo, bo to szlachetny i pożadany zawód, coś w poblizu sk***ysyństwa i ...brak słów, wypie**alaj i nie wracaj

jebacwas

2013-03-17, 18:48
Ona nie jest rośliną, przecież się k***a rusza!

nygas232

2013-03-17, 18:57
"Będzie warnik "

W dupie to mam.

Witkovito

2013-03-17, 18:59
ŚMIESZNE :D to sadol pie**olone k***y, nie podoba sie? to poszli won na kwejka

ASAKKU

2013-03-17, 19:00
W dupie to ja mam was wszystkich HIPOKRYCI pie**oleni!!! Jak koleś jest brązowy to można po nim jechać, ale jak już dzidzia z downem, to feee, nie ładnie... Żałosne...

noficannabis

2013-03-17, 19:07
@XasakkuX

Aaaa to ty co te swoje zdjęcia z pokoju wrzucasz ...

Romperek

2013-03-17, 19:16
Jest jeszcze nadzieja dla tego portalu, oby więcej takich zdjęć!

js1971

2013-03-17, 19:58
Witkovito napisał/a:

ŚMIESZNE :D to sadol pie**olone k***y, nie podoba sie? to poszli won na kwejka


śmieszne to jest to, że własnie ty z kwejka tu niedawno przyszedłes i kozakujesz jaki to z ciebie niezły sadysta, ch*j nie sadysta, scierwo zwykłe, chwast

Witkovito

2013-03-17, 19:59
js1971 napisał/a:


śmieszne to jest to, że własnie ty z kwejka tu niedawno przyszedłes i kozakujesz jaki to z ciebie niezły sadysta, ch*j nie sadysta, scierwo zwykłe, chwast


dwa lata dluzej konto mam na sadistiku i dz**ka bedzie sie pultac do mnie. do pieca szmato! facetowi w srednim wieku przykro ze sie smieja bo przez to ze mial zdałnioną sperme jego coreczka tez jest wazywem

remi1982

2013-03-17, 20:05
Tak przeglądam komentarze na sadolu i zastanawia mnie jaki ten portal robi się zj***ny przez niektórych debili. Jak nazwa wskazuje, jest to portal z treściami odbiegającymi od normy. Pomijając fakt, że drwina z dziecka na zdjęciu, które nie miało wpływu na swoją chorobę, jest sk***ysyństwem to bawi mnie reakcja świetojebliwie oburzonych którzy równają autora wrzuty z błotem. W końcu to sadistic, chcesz pony kuca to popatrz na mini mini a nie wchodz na sadola. Druga zastanawiająca sprawa. Mogę obrazić każdą religię, każdego ciapatego czy czarnego pie**olca, ale za słowo "wypie**alaj" dostanę bana. No k***a to się popisał koleś który popełnił ten punkt regulaminu. Czasem zastanawiam się czy admini tej strony są poczytalni. Jeśli treść zawarta w tej odpowiedzi kogoś uraziła, to ma to w dupie.

js1971

2013-03-17, 20:23
Witkovito napisał/a:


dwa lata dluzej konto mam na sadistiku i dz**ka bedzie sie pultac do mnie. do pieca szmato!


ojej, az tyle trudu sobie zdałeś, żeby to sprawdzic? jestem pod wrazeniem, skoro taki jestes gorliwy sadysta to wstawmy nasze wspólne fotki, jak ssiesz mi jaja, wtedy na pewno zrobisz tu kariere, bo mnie nie zalezy jak widzisz nawet konto mam krócej niz ty

Witkovito napisał/a:


dwa lata dluzej konto mam na sadistiku i dz**ka bedzie sie pultac do mnie. do pieca szmato! facetowi w srednim wieku przykro ze sie smieja bo przez to ze mial zdałnioną sperme jego coreczka tez jest wazywem


widze, że rozbudowałes swój post, pozwól ze rozbuduje swój, a propos spermy to twoja mama musi spierac ci ją jeszcze z poscieli i majtek, ja swoja chętnie pompuje w dupeczki w twoim wieku, cóz taki przywilej, podrosniesz to tez ci sie spodoba, uwierz na słowo, a wracając do jak napisałes zdałnionej(k***a kuriozum, Miodek by jebnął na zawał, a Bralczyk na wylew) poczytaj jesli rozumiesz trudne słowa coś o zespole Downa

Witkovito napisał/a:


dwa lata dluzej konto mam na sadistiku i dz**ka bedzie sie pultac do mnie. do pieca szmato! facetowi w srednim wieku przykro ze sie smieja bo przez to ze mial zdałnioną sperme jego coreczka tez jest wazywem


widze, że rozbudowałes swój post, pozwól ze rozbuduje swój, a propos spermy to twoja mama musi spierac ci ją jeszcze z poscieli i majtek, ja swoja chętnie pompuje w dupeczki w twoim wieku, cóz taki przywilej, podrosniesz to tez ci sie spodoba, uwierz na słowo, a wracając do jak napisałes zdałnionej(k***a kuriozum, Miodek by jebnął na zawał, a Bralczyk na wylew) poczytaj jesli rozumiesz trudne słowa coś o zespole Downa