18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witkovito

2013-03-17, 20:43
js1971 napisał/a:


ojej, az tyle trudu sobie zdałeś, żeby to sprawdzic? jestem pod wrazeniem, skoro taki jestes gorliwy sadysta to wstawmy nasze wspólne fotki, jak ssiesz mi jaja, wtedy na pewno zrobisz tu kariere, bo mnie nie zalezy jak widzisz nawet konto mam krócej niz ty


widze, że rozbudowałes swój post, pozwól ze rozbuduje swój, a propos spermy to twoja mama musi spierac ci ją jeszcze z poscieli i majtek, ja swoja chętnie pompuje w dupeczki w twoim wieku, cóz taki przywilej, podrosniesz to tez ci sie spodoba, uwierz na słowo, a wracając do jak napisałes zdałnionej(k***a kuriozum, Miodek by jebnął na zawał, a Bralczyk na wylew) poczytaj jesli rozumiesz trudne słowa coś o zespole Downa


widze, że rozbudowałes swój post, pozwól ze rozbuduje swój, a propos spermy to twoja mama musi spierac ci ją jeszcze z poscieli i majtek, ja swoja chętnie pompuje w dupeczki w twoim wieku, cóz taki przywilej, podrosniesz to tez ci sie spodoba, uwierz na słowo, a wracając do jak napisałes zdałnionej(k***a kuriozum, Miodek by jebnął na zawał, a Bralczyk na wylew) poczytaj jesli rozumiesz trudne słowa coś o zespole Downa


przeczytalem tylko poczatek bo za bardzo sie rozpisales i nie chce mi sie czytac reszty wiec sie nie ustosunkuje do twojej wypowiedzi ;p widac kiedy ktos dolaczyl do sadola pod awatarem, tam jest data pało

js1971

2013-03-17, 21:32
ch*j mnie obchodzi kiedy dołaczyłeś do sadistica,a z czytaniem to jak się spodziewałem masz problem, za duzo literek i blok, idz poproś mame niech ci poczyta

Witkovito

2013-03-17, 21:41
k***a ponad 40 lat facet i dalej k***a problemy zeby ublizyc tylko do mamy sie odwoluje. k***a zebym tylko ja nie byl taka p*zda na starosc

le...........ce

2013-03-17, 22:21
js1971, Witkovito, :brawo: :catfacepalm:

wiewiors

2013-03-18, 02:01
A.J.K.S napisał/a:


Będzie warnik :trollencjusz:



Biorąc pod uwagę treści jakie są tu zamieszczane, dziwi mnie fakt, że za zwykłe "wypie**alaj" zgarnia się warny. I jeszcze te, k***a, gwiazdki- tak dla niepoznaki, że niby "w*********j" razi przeciętnego odwiedzającego ten portal mniej niż "wypie**alaj". Na co to komu? I do tego jeszcze to: :idzwch*j:
I co? Bez cenzury bo kolorowy i z nutkami? Uskutecznia się tu wyśmiewanie ze wszystkiego i wszystkich, ale złem największym byłoby k***a zostawienie wszystkich literek w słowie "wypie**alaj". Po ch*ju taka moderacja.

A nie, przepraszam, wystarczy wyłączyć toto w profilu.

Co złego to nie ja w takim razie.

siedlik

2013-03-18, 03:28

Ponowie ale ja tu restauracje prowadze a wam sie nawet dupy niechce ruszyc do kibla.

MojeAvi

2013-03-18, 03:37
AbesM napisał/a:

Kanibalizm wśród roślin

Obrazek



:lol:

Black Snake

2013-03-18, 06:57
k***a to jest sadol 'codzienna dawka czarnego humoru'. Jak zakładałem konto, albo jeszcze jak go nie miałem to ten serwis był zajebisty. Teraz zleciały się p*zdy i się o wszystko burzą -.-

Sylyndrill

2013-03-18, 07:12
Najśmieszniejszy jest fakt, że warzywka broni "Nygas".

bz...........ue

2013-03-18, 08:06
nygas232 napisał/a:

W imieniu dobrych ludzi mówie, wypie**alaj stąd półmózgu.



Jak Ty się do biednej dałenki odzywasz ?

mieszalniapasz

2013-03-18, 08:15
Za materiał własny i dystans do siebie - zawsze piwko!

ocjokrakow

2013-03-18, 10:11
W starożytnej sparcie pięknie załatwiano taki problem. I nie było takich komentarzy i pie**olenia później. Obciążania skarbu państwa przez wydawanie fortuny żeby sie debil nauczył łyżke trzymać. Płacimy 200,000zł żeby Piotruś umiał zawiązać buta. I to tylko lewego, prawy jest za trudny. SELEKCJA NATURALNA k***a!! :sparta:

czasowstrzymywywacz

2013-03-18, 10:16
Popieram kolegę powyżej! j***na poprawność, miłosierność i inne pierdoły. Jak by wasz pra pra pra dziadek 5 tysięcy lat temu tak wyglądał to by was nie było. Dawno by go drapieżniki dupą wysrały. Natura eliminuje słabe ogniwa! Na zdjęciu jest "BŁĄD"!!!

PegasiBierzeWDupe

2013-03-18, 10:21
"wapno gaszone"? o co chodzi? tego jeszcze nie słyszałem ;)

mexik

2013-03-18, 11:00
nygas232 napisał/a:

W imieniu dobrych ludzi mówie, wypie**alaj stąd półmózgu.



W imieniu tych złych: " Won na kwejka gimnazjalisto"

Ilość piw pod Twoim postem pokazuje jak bardzo, niestety, zeszmacił się sadol... czarny humor to czarny humor, a ten w kolorze tęczy znajdziejcie na kwejku. :lodowka: