18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matikens

2013-03-18, 12:36
Coś czuje że A.J.K.S podpie**olił typa aby ten zebrał warna. Zresztą sam nick mówi z kim mamy do czynienia

milosciprzyjazn

2013-03-18, 13:38
Dobrzy ludzie, łączmy się - zróbmy tu drugiego kwejka.

kszh19

2013-03-18, 14:13
milosciprzyjazn napisał/a:

Dobrzy ludzie, łączmy się - zróbmy tu drugiego kwejka.



dokłądnie k***a

Dawno dobrej wstawki nie było tylko golonko, bosy, lub inne gówna pokroju kwejków itp. a jak ktoś wrzuci materiał z poziomu na jakim zaczynała ta strona to sporo ilosc ludzi wielce oburzona co to k***a jest. Rejestrując sie tu godzisz sie na warunki tu panujące i wrzucane materiały

ellsworth

2013-03-18, 14:43
Taa. Jakby było czarne to wszystko OK, można po niej jechać, jakby była lesbą to też wszystko OK, można po niej jechać, ale że jest upośledzona, to nagle oburzenie jak na co najmniej forum matki polki.

konował

2013-03-18, 14:50
Kultura nakazuje mi się nie śmiać z tego zdjęcia, ale ono mnie k***a najzwyczajniej na świecie rozprawiło. Od zawsze miałem trochę popie**olone poczucie humoru i nic na to nie poradzę. Dzięki kuzynowi który pokazał mi sadola zauważyłem że nie tylko mnie bawią tematy Tabu i reszta tego gówna. Jak dziś pamiętam moje pierwsze chwile na hardzie. Jak brało mnie na rzygi, gdy oglądałem te wszystkie flaki ch*je muje. I długie rozkminy potem, jak człowiek uświadomił sobie jaki to świat jest poj***ny. Potem człowiek się najzwyczajniej w świecie przyzwyczaił. Ale swego czasu był to duży szok.No ale, dzięki czarnemu humorowi strony, działu Hard nie spotykany nigdzie indziej w polskim necie (Głównie przez ten dział założyłem konto, pewnie tego gimbusy nie pamiętają, ale swego czasu Harda dało się przeglądać bez rejestracji). Do tej pory regularnie tu przebywam.
Niestety tym Sadol stawał się popularny tym więcej k***a gówna się złaziło. Najlepiej to widać w kawałach. Gdy ktoś wrzuci kawał idealny dla tej strony. Chamski, obrzydliwy, popie**olony. To zaraz pod spodem ,,OOOO h*jOWY KAWAŁ PEDALE LOL!!11" A tymczasem przeglądając jego profil, można zauważyć że dał piwa jakimś k***a harleszejką, vlogerą i reszcie mało interesującego, mało powiązanego z tematyką stroną gówna. Na szczęście serce Sadola-Hard ciągle jest poj***ny jak był. I w większości wolny jest od j***ny neo kidów, i innych ciot z przeróżnych portali. Którzy boją się go jak ognia. I dobrze. Nie chce być złym prorokiem, ale jeśli kiedykolwiek Dział Hard zostanie zamknięty. Ten serwis już nigdy nie będzie tym czym był. Oczywiście mam nadzieje że to się nigdy nie stanie. Ale patrząc jak ten świat w ch*jowo tolerancyjny się zmienia. Mam taką obawę że może nie jutro, nie pojutrze, ale kiedyś Hard zostanie zamknięty.

Bóg

2013-03-18, 15:10
Zaj***ne warzywo takiej to k***a kula w łeb i do Wisły.

hogg

2013-03-18, 16:16
Witkovito napisał/a:

ŚMIESZNE :D to sadol pie**olone k***y, nie podoba sie? to poszli won na kwejka



Ale jesteś dominujący ;) chyba lubisz być na górze.

mocnosolone

2013-03-18, 16:44
hogg napisał/a:



Ale jesteś dominujący ;) chyba lubisz być na górze.


tak, będziesz jego dz**ką tej nocy :banany:

ps
zajebista wrzuta

hogg

2013-03-18, 17:56
mocnosolone napisał/a:


tak, będziesz jego dz**ką tej nocy :banany:

ps
zajebista wrzuta



Prujecie się wzajemnie, że odpowiadasz za niego ruro?

Dalione

2013-03-18, 18:41
k***a, dzieci sp***alać stąd jak się prujecie o zdjęcia, tu właśnie mają takie być, a nie kotki i pieski. Nie chcecie to idźcie na joe, kwejka czy inne "normalne" strony bo nie ukrywam że sadistic to popie**olona strona i tak ma właśnie być, tu mają być downy, warzywa, papieże, obrażanie, zdechłe psy, suche koty, sranie, rzyganie.. Na hardzie to już nie trzeba mówić co ma być, bo tam [nie wiem, nie odwiedzam] chyba jeszcze jest okej. Widzę że już z pół roku aktualnie przyszła gimbazjada i się pluje o wszystko co tylko może, albo te pany dorosłe co też ich wszystko obraża. Przeczytajcie regulamin, przeczytajcie o czym jest ta strona, a później idźcie w ch*j.

Dziękuję, dobranoc.

hogg

2013-03-18, 19:12
Dalione napisał/a:

k***a, dzieci sp***alać stąd jak się prujecie o zdjęcia, tu właśnie mają takie być, a nie kotki i pieski. Nie chcecie to idźcie na joe, kwejka czy inne "normalne" strony bo nie ukrywam że sadistic to popie**olona strona i tak ma właśnie być, tu mają być downy, warzywa, papieże, obrażanie, zdechłe psy, suche koty, sranie, rzyganie.. Na hardzie to już nie trzeba mówić co ma być, bo tam [nie wiem, nie odwiedzam] chyba jeszcze jest okej. Widzę że już z pół roku aktualnie przyszła gimbazjada i się pluje o wszystko co tylko może, albo te pany dorosłe co też ich wszystko obraża. Przeczytajcie regulamin, przeczytajcie o czym jest ta strona, a później idźcie w ch*j.

Dziękuję, dobranoc.



To śmiesznie, że akurat ty, nastolatku pie**olisz coś o gimbazjadzie ;)
Po za tym idąc twoim tokiem rozumowania, idź w ch*j jak ci się nie podobają komentarze, po co je czytasz, żeby potem takie wsiowe mądrości pełne emocji pisać?

haneczka1989

2013-03-18, 21:28
Sadyzm sadyzmem ale k***a gdzie kultura osobista i poszanowanie do osób które są chore nie z swojej winy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dalione

2013-03-18, 22:34
hogg napisał/a:



To śmiesznie, że akurat ty, nastolatku pie**olisz coś o gimbazjadzie ;)
Po za tym idąc twoim tokiem rozumowania, idź w ch*j jak ci się nie podobają komentarze, po co je czytasz, żeby potem takie wsiowe mądrości pełne emocji pisać?



Nie no bo już k***a wypowiedzieć się w komentarzach nie mogę, co?
W aktualnej "fazie" internetu mogę mieć nawet 13 lat i cisnąć ludzi po gimbach, poza tym widzę że najbardziej Ty tutaj bronisz tych dzieci. Udaj się proszę Ciebie na pomoc.pl czy pajacyk.pl, kliknij sobie, przekaż ten 1% podatku na dzieci w afryce i daj temu portalowi święty spokój.

ecowy

2013-03-19, 15:26
piekne sadisticowe zdjecie, a banowanie emo-ciot ktore nie rozumieja idei tej strony to dobry pomysl...