18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy przyjdziesz po naprawiony telefon...

~DMT • 2018-03-31, 13:59
Jednak cena, z umówionej na 25$ wzrasta do 180...


edek.bajzel

2018-03-31, 22:13
xv89
nagrywaj, zbieraj dokumentację, paragony, faktury, zapisuj kiedy byłeś w serwisie, zapamiętuj wszystko, weź kogoś jako wsparcie, weź świadka, telefonuj i zapisuj historię,
będziesz się odganiał, bo później będą chcieli w serwisie wylizać ci dupę

xv89

2018-03-31, 22:43
edek.bajzel napisał/a:

xv89
nagrywaj, zbieraj dokumentację, paragony, faktury, zapisuj kiedy byłeś w serwisie, zapamiętuj wszystko, weź kogoś jako wsparcie, weź świadka, telefonuj i zapisuj historię,
będziesz się odganiał, bo później będą chcieli w serwisie wylizać ci dupę



We wtorek jadę do tych łajz im zawieźć świece, zobaczymy co powiedzą. Skoro targnęli się na wymienianie bez pytania, to będę żądać wymiany po cenach rynkowych.
Sam prowadzę firmę, więc mam świadomość, że niekiedy trzeba coś zrobić dodatkowo, ale przy wymianie świec wielkiej filozofii nie ma i gdybym został odpowiednio wcześnie poinformowany, to na pewno bym się na takie ceny nie zgadzał (tym bardziej, że gdzieś w skrzynce leży u mnie klucz dynamometryczny i przedłużka, więc problemy by nie było :) )

edek.bajzel

2018-03-31, 23:27
xv89
obstawiam że masz kia, lub niemieckie auto,
szkoda że nie masz jakichkolwiek chodów w serwisie, byłoby o wiele łatwiej,
będę śledzić temat, napisz co i jak, również na priv

ja...........ka

2018-04-01, 00:41
1:26 odklepał

tranzystor

2018-04-01, 01:52
Sosna84 napisał/a:


No właśnie jesteś typowym cebulakiem, który jak słyszy, że za wymianę ekranu w telefonie ma zapłacić 100zł, to zaczynasz pie**olić "panie, ale ja tę szybkę na alledrogo widziałem za dwadzieścia złotych!". To idź k***a, kup sobie ją i sam wymień pedale.
Właśnie pie**olisz "w potrzebie potrzebują taniego rozwiązania". k***a! Jak czytam takich zjebów to mnie ch*j strzela!
Pójdziesz do lekarza i mu powiesz "no wiem pan, żeby było tanio, to złamaną nogę proszę mi taśmą klejącą tylko opie**olić?
Myślisz że sprzęt i materiały do samej wymiany ekranów, digitizerów metodą OCA i LOCA kosztował k***a dwa harnasie?
ch*j! Wiem że trzeba było zainwestować, ale masz kmiocie podejście typowego Wieśka który "u szwagra" olej w aucie wymieni za 20 zł zamiast za 50, a zużyty wypie**oli do śmietnika w baniaku po płynie do spryskiwaczy.

I się k***a niektóre kmioty dziwią że u nas jest jak jest.



Jeśli kwota jest orientacyjnie ustalona z góry i klient się zgadza, to jak najbardziej w porządku. Ale jak "fachura" bez powiadomienia klienta wali cenę z dupy, to już jest przesada i zwykłe naciąganie.

Podstawowy problem jest taki, że większość tych "serwisów" laptopów i GSM to banda debili, którzy nawet porządnej stacji lutowniczej nie mają, o fachowej wiedzy nie wspomnę. Teraz to każdy, kto ma dostęp do Internetu i konta na różnych forach staje się fachowcem. Ile z tych "napraw" objęte jest jakąś gwarancją, lub choćby odpowiedzialnością? Zrobią, chwilę podziała i kolejny problem, to się zaczyna gadka, że "stara elektronika, to się sypie i nie da się naprawić".

edek.bajzel napisał/a:

xv89
obstawiam że masz kia, lub niemieckie auto,
szkoda że nie masz jakichkolwiek chodów w serwisie, byłoby o wiele łatwiej,
będę śledzić temat, napisz co i jak, również na priv




Zacznij czytać ze zrozumieniem. Napisał przecież wyraźnie:

xv89 napisał/a:




Właśnie przerabiam temat w ASO Seata...


edek.bajzel

2018-04-01, 06:01
tranzystor
czy ktoś zapraszał ciebie do rozmowy, NIE, więc się nie wtrącaj

Piotru70

2018-04-01, 15:47
Sosna84 napisał/a:


No właśnie jesteś typowym cebulakiem, który jak słyszy, że za wymianę ekranu w telefonie ma zapłacić 100zł, to zaczynasz pie**olić "panie, ale ja tę szybkę na alledrogo widziałem za dwadzieścia złotych!". To idź k***a, kup sobie ją i sam wymień pedale.
Właśnie pie**olisz "w potrzebie potrzebują taniego rozwiązania". k***a! Jak czytam takich zjebów to mnie ch*j strzela!
Pójdziesz do lekarza i mu powiesz "no wiem pan, żeby było tanio, to złamaną nogę proszę mi taśmą klejącą tylko opie**olić?
Myślisz że sprzęt i materiały do samej wymiany ekranów, digitizerów metodą OCA i LOCA kosztował k***a dwa harnasie?
ch*j! Wiem że trzeba było zainwestować, ale masz kmiocie podejście typowego Wieśka który "u szwagra" olej w aucie wymieni za 20 zł zamiast za 50, a zużyty wypie**oli do śmietnika w baniaku po płynie do spryskiwaczy.

I się k***a niektóre kmioty dziwią że u nas jest jak jest.



Dupa ci pęka bo powiedziałem ci prawdę. I nie wciskaj mi kitu teraz o jakiejś szybce z allegro bo jest tutaj mowa o ustalonej cenie i windowaniu jej przy odbiorze.

Gigantus

2018-04-02, 11:36
Miesiąc temu miałem podobną sytuację.Oddałem lapka do serwisu żeby mi podłączyli dysk SDD i nagrali na niego Windowsa.Trzymali lapka 4 dni bo coś tam im nie pasowało.W końcu dostaje eske że komputer do odbioru.Jade uradowany bo 4 dni bez kompa to jak jakiś odwyk.Przyjeżdżam -koleś oddaje mi lapka i zapakowany SDD - "Nie udało się ani podłączyć SDD ani nagrać systemu, więc tylko 100zł".Rozumiem że roboczo godzina kosztuje ale miałem ochotę zrobić scenę jak z tego filmu,tylko co by to zmieniło..