18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy homofobia wejdzie za mocno

nowynick • 2018-10-15, 08:47
Włodarz Lublina wprawdzie nie wydał zgody na marsz równości, ale sąd uchylił zakaz. Toteż w ostatnią sobotę setki siejących zarazę homoseksualizmu osób (podobno były przypadki przerzutów na postronne osoby) przemaszerowało kilkukrotnie zmieniając trasę dla niepoznaki. Na szczęście w obronie Lublinian stanęły zastępy prawilności z tym typem na czele


bij balony, bo czerwone!

huncfot130

2018-10-16, 08:32
Dobre (śmieszne) jest to że lgbt strasznie działa na rzecz etnicznie podejrzanych biednych uchodźców....
A ci sami "ludzie" pederastów i lezby zarzucają z dachów (bo żal im kulki lub meczety brudzić)
Kilka filmików z takich akcji już tu widziałem...

Ale spoko.... Powodzenia za kilka lat.

Krak

2018-10-16, 08:53
Okulary nie pomogą i tak go wszyscy znają.

poligon6

2018-10-16, 09:19
nowynick napisał/a:co ma k***a patriotyzm do seksualności? Patriota to człowiek kochający ojczyznę, szanujący innych członków społeczeństwa, współtwórca sukcesu własnego narodu. Pod tym względem zestaw sobie Roberta Biedronia i dekla z powyższego nagrania i zastanów się który jest bardziej patriotą? Pedzio, który rządził Słupskiem ku uciesze lokalnego społeczeństwa, sprawujący funkcje na tyle dobrze, że stawiano go za wzór czy niepokalany (umysłowo), który najbliższe 3 miechy będzie jadł na Twój koszt (za niszczenie baloników k***a!) podatniku?Z pedronie to juz było dawno i nieprawda. Teraz juz wszyscy maja go dość bo słupsk olał całkowicie, jest tam praktycznie gościem, woli latać na pedo-zloty np do Las Vegas czy robic kariere w polityce. Ostatnio chronił jakiegos pedofila w domu kultury, który uczył 14 letnie dziewczynki nie tylko tanca.


thathonator napisał/a:
W Islandii już nie mają szczególnych powodów by organizować marsze i kampanie poparcia.
Prawa małżeńskie od 2010, związki partnerskie od 1996.
Prawa adopcyjne dla par tej samej płci od 2007, adopcja dziecka partnera od 2000.
Penalizacja dyskryminacji ze względy na orientację seksualną i tzw. poszerzenie definicji przestępstw z nienawiści od 1996.
Z tego co wiem zostały jeszcze jakieś relikty prawa poprzednich epok - typu brak prawa oddawania krwi.

Islandia przerabiała to wszystko 20 lat temu, teraz faktycznie jedyne czemu może służyć parada to promowanie ruchów Queer, na co Polsza nie będzie gotowa nawet za 100 lat.

Swoją drogą skoro żyjesz jak rozumiem na co dzień w jednym z najbardziej progresywnych państw na świecie, to powiedz kolegom powyżej, czy faktycznie jest, aż tak strasznie jak oni to tutaj opisują.

Jeszcze jedno.
"Propagować" - upowszechniać poglądy, idee lub wiedzę.
Nie cholery nie da się propagować orientacji seksualnej, bo to ani poglądy, ani idee, ani wiedza.Uwielbiam to lewackie pie**olenie. Tylko co z tego im przyszło poza tym że zboczki moga brac sluby i krzywdzić dzieci adoptując je?

A przepraszam teraz będa promować Queer, jakby jednej aberacji było za mało.

Zabawne jak lewusy nazywaja progresem promowanie abreacji. To nie jest żaden progres tylko degeneracja. By usprawidliwic degeneracje manipuluje sie nauką, wprowadzajac takie nauki jak "Gender", gdzie pod płaszczykiem badań kulturowych, wprowadza się kulturowy marksizm.


Nie dziwne że prymitywne nacje podbijaja zachód.

th...........or

2018-10-16, 10:28
poligon6 napisał/a:


By usprawidliwic degeneracje manipuluje sie nauką, wprowadzajac takie nauki jak "Gender", gdzie pod płaszczykiem badań kulturowych, wprowadza się kulturowy marksizm.

Nie dziwne że prymitywne nacje podbijaja zachód.Najbardziej w zwrocie "kulturowy marksizm" podoba mi się to, że jest w cholerę nieoryginalny. Tak naprawdę to bardzo stary zlepek, który wcześniej był określany jako "kulturowy bolszewizm", a wiecie skąd pochodzi? Z Mein Kampf - Kulturbolschewismus.

Wtedy kulturowym bolszewizmem był Bauhaus, sztuka abstrakcyjna, dadaizm, Charlie Chaplin, czy tzw. "nowoczesna muzyka", ogólnie wszystko to co nie podobało się konserwatywnym nacjonalistom lub to czego nie byli w stanie zrozumieć.

Czy "kulturowy marksizm" istnieje?
Oczywiście, że nie. Jednak dzielni nacjonaliści potrzebują wrogów, a najlepiej takich, którzy nie istnieją, bo z takimi łatwiej się mierzyć i obwieszczać swoje zwycięstwo.

W sumie jeszcze jedno
poligon6 napisał/a:


Uwielbiam to lewackie pie**olenie. Tylko co z tego im przyszło poza tym że zboczki moga brac sluby i krzywdzić dzieci adoptując je?Co właśnie co?
Kultura się załamała, pękła siódma pieczęć, morza się rozstąpiły, plaga szarańczy spadła?
Czy uszanowanie i uznanie praw mniejszości doprowadziło do upadku społeczeństwa?

Nie stało się kompletnie nic, a grupie osób, których życie do tej pory było sztucznie utrudniane przez idiotyczne zapisy prawne albo kretynów, którzy lubili ich dyskryminować, troszkę się poprawiło i znormalizowało.

poligon6

2018-10-16, 11:07
thathonator napisał/a:

Czy "kulturowy marksizm" istnieje?
Oczywiście, że nie. Jednak dzielni nacjonaliści potrzebują wrogów, a najlepiej takich, którzy nie istnieją, bo z takimi łatwiej się mierzyć i obwieszczać swoje zwycięstwo.To skrót myslowy, a jeżeli uwazasz że Hitler był kulturowym konserwatywnym nacjonalista to widac mało wiesz o ideologi nazistowskiej. On był narodowym socjalistycznym rewolucjonistą a w opozycji stali konserwatysci, czyli przemysłowcy, junkrowie, arystokracja. Poczytaj "zmierzch Bogów" to ci sie troche rozjaśni. Na hitlera głosowała głownie biedota.

Kulturowy marksizm jest faktem, a jego założenia jak LBGT, multi kulti i tym podobne sa wdrazane przez partie socjalistyczne i czesciowo liberalne

thathonator napisał/a:

Co właśnie co?
Kultura się załamała, pękła siódma pieczęć, morza się rozstąpiły, plaga szarańczy spadła?
Czy uszanowanie i uznanie praw mniejszości doprowadziło do upadku społeczeństwa?

Nie stało się kompletnie nic, a grupie osób, których życie do tej pory było sztucznie utrudniane przez idiotyczne zapisy prawne albo kretynów, którzy lubili ich dyskryminować, troszkę się poprawiło i znormalizowało.Gdzie tu postep? Miał byc postep, progres. A go nie ma! Naciągnieto rzeczywistość pod potrzeby grupki dewiantów

Jak życie było utrudniane? Nie mogli mieć dzieci? No dziwne ze z dwóch chłopów czy dwóch bab miałoby sie urodzić dziecko. Tak jak zwiazek małżenski jest zarezertwowany dla koniety i męzczyzny bo lezy to w interesie gatunku i społeczeństwa.

A efektem jest rzeczywiscie osłabienie kulturowe, zachód sie zdegenerował, zajał sie nieistontmi sprawami jak gender, multi kulti i daje sie spokojnie kolonizować współczesnym barbarzyńcom.

Twórców katedr i oper, wykastrowano z własnej tozsamosci, zastepujac ja pedagogika wstydu.

sa...........os

2018-10-16, 11:58
Krak napisał/a:

Okulary nie pomogą i tak go wszyscy znają.
ObrazekNie znacie się! Przecież to Butterball przybył z czeluści piekielnych.

Musashi_Miyamoto

2018-10-16, 13:14
Podejrzewam ze na takich Marszach jest od ch*ja PROWOKACJI SŁUŻB... Przykładem choćby Marsz Niepodległości i nagrane rozmowy z Afery Taśmowej które tylko potwierdziły to co wynikało ze śledztw internautów które można zobaczyć na www pod hasłem "policyjni prowokatorzy" czy innymi.

sa...........os

2018-10-16, 15:17
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Podejrzewam ze na takich Marszach jest od ch*ja PROWOKACJI SŁUŻB...A także prowokacji koszów na śmieci i przystanków które złośliwie przewracają się i niszczeją godząc tym samym w wizerunek Wojów Żyjących Prawem Wilka herbu spocony ortalion.
A co do policji, to oczywista oczywistość. Logiczne przecież że zamiast dążyć do tego, by "impreza" przebiegła spokojnie i by wrócić po służbie do swoich bab w jednym kawałku, wolą się trochę z ludźmi ponapie**alać, dla rozładowania emocji.

Wiewór

2018-10-16, 15:34
sanctusdiavolos napisał/a:Nie znacie się! Przecież to Butterball przybył z czeluści piekielnych.
Obrazek


Wiedziałem, że gdzieś już widziałem ten obrzydliwy ryj

PieronJasnySzlag

2018-10-16, 22:53
thathonator napisał/a:Co właśnie co?
Kultura się załamała, pękła siódma pieczęć, morza się rozstąpiły, plaga szarańczy spadła?
Czy uszanowanie i uznanie praw mniejszości doprowadziło do upadku społeczeństwa?

Nie stało się kompletnie nic, a grupie osób, których życie do tej pory było sztucznie utrudniane przez idiotyczne zapisy prawne albo kretynów, którzy lubili ich dyskryminować, troszkę się poprawiło i znormalizowało.


Centra zachodnich miast są oblegane i obsrywane przez murzynów, zachodnie kobiety nie wychodzą po zmierzchu z domu bo to grozi wybiciem zębów i gwałtem. Przez promowanie rozwiązłości biała rasa się nie rozmnaża i kroczymy ku zapaści demograficznej... Żeby zobaczyć że jednak coś się stało trzeba sięgnąć wzrokiem dalej niż twój ch*j.
Tu nie chodzi o szybki plan rozpie**olu. Tu jest powolne podkopywanie fundamentów naszej kultury. Supermocarstwa i główne rodziny rządzące światem nie myślą kategoriami dziś kupie tanio, jutro sprzedam drożej. To sa plany na kilka pokoleń.
Taki intelektualny plebs jak ty nawet nie jest w stanie tego zauważyć.

sanctusdiavolos napisał/a:A także prowokacji koszów na śmieci i przystanków które złośliwie przewracają się i niszczeją godząc tym samym w wizerunek Wojów Żyjących Prawem Wilka herbu spocony ortalion.
A co do policji, to oczywista oczywistość. Logiczne przecież że zamiast dążyć do tego, by "impreza" przebiegła spokojnie i by wrócić po służbie do swoich bab w jednym kawałku, wolą się trochę z ludźmi ponapie**alać, dla rozładowania emocji.


pie**olisz!
Troche w życiu widziałem i powiem Ci że naprawde pie**olisz.
Z perspektywy siedzenia w fotelu i ogląania tv to faktycznie może wyglądać jak sci-fi. Natomiast prawda czasem jest tak k***eska że gdybyś znał prawde to po ludzku było by ci wstyd tak ironizować.

SQRW3L_ponury

2018-10-17, 05:08
Spiderowski napisał/a:


Przez promowanie rozwiązłości biała rasa się nie rozmnaża i kroczymy ku zapaści demograficznej... Żeby zobaczyć że jednak coś się stało trzeba sięgnąć wzrokiem dalej niż twój ch*j.Tu nie chodzi o szybki plan rozpie**olu. Tu jest powolne podkopywanie fundamentów naszej kultury. Supermocarstwa i główne rodziny rządzące światem nie myślą kategoriami dziś kupie tanio, jutro sprzedam drożej. To sa plany na kilka pokoleń.
Taki intelektualny plebs jak ty nawet nie jest w stanie tego zauważyć.biały angol zabojad czy szkop (o podobnej do twojej mentalnosci) uwaza ciebie (i mnie również) za takiej samej klasy odpad genetyczny co banderowiec - którego zresztą ty również masz za gówno chociaż jest biały - wiec to o czym ty tu pie**olisz (biała rasa) swiadczy wprost ze ktoś ci zaszczepił do łba anachroniczne brednie które kopiujesz a których nawet nie raczyłeś zweryfikować pod kontem sensownosci

Poza tym kazdy normalny i cywilizowany człowiek dostrzeże wieksze zagrożenie w grupie tępych ortalionowych durni którzy w imie 'troski o ojczyzne' rozpiżają miasto i napie**alają kamieniami rodaków niż w konkurencyjnej grupie złożonej z pedałów lesb i libertynów wszelkiej masci - bo o ile pedały mogą co najwyżej zbulwersować jakieś skrajnie konserwatywne p*zdy (innych realnych zagrożen społecznych naukowo nie stwierdzono) - to te bezmózgie buce mogą faktycznie połamać szkity/ryj praktycznie za frico

poligon6

2018-10-17, 08:28
SQRW3L_ponury napisał/a:

Poza tym kazdy normalny i cywilizowany człowiek dostrzeże wieksze zagrożenie w grupie tępych ortalionowych durni którzy w imie 'troski o ojczyzne' rozpiżają miasto i napie**alają kamieniami rodaków niż w konkurencyjnej grupie złożonej z pedałów lesb i libertynów wszelkiej masci - bo o ile pedały mogą co najwyżej zbulwersować jakieś skrajnie konserwatywne p*zdy (innych realnych zagrożen społecznych naukowo nie stwierdzono) - to te bezmózgie buce mogą faktycznie połamać szkity/ryj praktycznie za frico
Ojojoj jakie te pedałki sa nieszkodliwe, zupełnie jak komunisci w XX-leciu miedzywojennym, prowadzili ochronki, sierocińce, edukowali społeczeństwo. A ilu było wsród nich sławnych i uznanych ludzi np Boy Żeleński. Tylko jak w Polsce dorwali sie do władzy to polała sie krew, wprowadzono absurdalny system rzadów tłamszacych wolność. I tak samo jest teraz z tym rózowym towarzychem. Zgrywaja sie na ofiary, a chca wprowadzic podobny zamordyzm co brunatne mordy. Na zachodzie juz widzimy tego efekty czyli karanie za "mowe nienawisci" gdy przytacza siue naukowe fakty odnośnie homosexualizmu. Wystarczy że powiesz ze uważasz homosexualizm za nienormalny i juz masz problemy. A nawet jak nie dostaniesz wyroku mozesz stracic prace.

Wiec nie pie**ol mi jakie to nieszkodliwe towarzycho bo to taka sama zaraz jak ci którzy rzucali w nich kamieniami

SQRW3L_ponury

2018-10-17, 17:53
@up
Porównywanie pedałów nie mających nawet własnej partii z komuną mordującą ludzi swiadczy żę kompletnie odleciałeś w tym swoim zacietrzewieniu w czym zaczynasz przypominac rasowego lewaka 8-)
pie**olenie że mowa nienawiści wobec pedałów jest czyms wyjątkowym to zwykła brednia - tak samo jak nie mozesz do ch*ja na ulicy powiedzieć ty złamany ch*ju tak samo do pedała nie mozesz powiedzieć ty j***ny pedale, tak samo do katozjeba nie mozesz powiedzieć ty bezmózgi katozjebie, tak samo do karła nie mozesz powiedzieć ty genetycznie sp***olony kurduplu itd. itp. - bo kady z nich moze cie oskarzyc o 'mowe nienawiści' co generalnie stanowi jedną z podstaw budowania kultury i cywilizacji - skupianie sie tylko na pedałach - chcących po prostu dobić do reszty w posiadanych uprawnieniach - swiadczy o zaczątkach fobii...

poza tym - skoro to takie szkodliwe towarzycho to napisz co konkretnie mogą zrobić faktycznie szkodliwego - tylko nie powtarzaj już tych bredni zrównujących ich z komuchami mordującymi ludzi bo to jest po prostu głupie... no i daruj sobie te bazarowe ploty o rzekomym przesladowaniu naukowców przez pedałów bo bez podania zródła nie sposób tego traktowac powaznie

poligon6

2018-10-17, 18:17
SQRW3L_ponury napisał/a:

Porównywanie pedałów nie mających nawet własnej partii z komuną mordującą ludzi swiadczy żę kompletnie odleciałeś w tym swoim zacietrzewieniu w czym zaczynasz przypominac rasowego lewakaKomunisci tez nie mieli własnej partii w XX-leciu miedzywojennym, a mimo to byli częscią wiekszej miedzynarodówki. I wtedy komunisci nikogo nie mordowali, jak na tamte standardy. Różowe towarzystwo udziela sie miedzynarodowo w ramach antify. która ostanio paliła Hamburg.

SQRW3L_ponury napisał/a:

@up

pie**olenie że mowa nienawiści wobec pedałów jest czyms wyjątkowym to zwykła brednia - tak samo jak nie mozesz do ch*ja na ulicy powiedzieć ty złamany ch*ju tak samo do pedała nie mozesz powiedzieć ty j***ny pedale, tak samo do katozjeba nie mozesz powiedzieć ty bezmózgi katozjebie, tak samo do karła nie mozesz powiedzieć ty genetycznie sp***olony kurduplu itd. itp. - bo kady z nich moze cie oskarzyc o 'mowe nienawiści' co generalnie stanowi jedną z podstaw budowania kultury i cywilizacji - skupianie sie tylko na pedałach - chcących po prostu dobić do reszty w posiadanych uprawnieniach - swiadczy o zaczątkach fobii...

traktowac powaznieTo dowiedz się ze jest na to osobny paragraf w polskim prawie i jest ścigane z urzedu. Czyli mamy do czynienia ze specjana grupą, do której fak dokoptowano jeszcze parę rodzynków. I ja nigdy nie pisałem o żadnym różowym spisku, są tylko cześcia wiekszej całosci.

SQRW3L_ponury napisał/a:

@up

poza tym - skoro to takie szkodliwe towarzycho to napisz co konkretnie mogą zrobić faktycznie szkodliwego - tylko nie powtarzaj już tych bredni zrównujących ich z komuchami mordującymi ludzi bo to jest po prostu głupie... no i daruj sobie te bazarowe ploty o rzekomym przesladowaniu naukowców przez pedałów bo bez podania zródła nie sposób tego traktowac powaznieTo kolejna inzynieria społeczna która juz u samych podstaw jest nierealna i szkodliwa. Ludzie jak powstaja każdy wie, zrównywanie w prawach ludzi którzy z załozenia nie moga sie rozmnażać i dawać im przywileje ludzi przedłużajacych gatunek jest bezsensowne. A juz zwłaszcza adopcja prze pary homo dzieci gdzie wiadomo że potomstwo przyjmuje pewne wzorce od rodziców. O przejmowaniu wzorców psychicznych napisano tomy, np DDA.

Co do porównania do komuchów to aż samo sie cisnie porównanie do Pol Pota gdzie chciał wychować nowe społeczenstwo, oczywiście nie ta skala, ale pomysł równie bezsensowny że ludzki gatunek bezrefleksyjnie zaakceptuje aberacyjne zachowania, a jezeli już je zaakceptuje to kończy to sie katastofą.

Jestem przeciwny karaniu za to co ktos wyprawia w sypialni, ale narzucanie swoich rojeń reszcie społeczeństwa jest chore. Ślepy nie zostanie pilotem, tak jak homo nie zostanie dobrym rodzicem, bo nie przekaże psychicznych wzorców męskich i żeńskich. Oczywiście sa sytuacje krytyczne, rozwodnicy, wdowcy patorodziny, ale po co mnozyć patologie.

Z logicznego punktu widzenia nie ma to żadnego uzasadnienia, a jak jedną patologie uznamy za normalna to w kolejce czeka reszta, Dlatego trzeba zwalczać wszystko u korzeni.