18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy homofobia wejdzie za mocno

nowynick • 2018-10-15, 08:47
Włodarz Lublina wprawdzie nie wydał zgody na marsz równości, ale sąd uchylił zakaz. Toteż w ostatnią sobotę setki siejących zarazę homoseksualizmu osób (podobno były przypadki przerzutów na postronne osoby) przemaszerowało kilkukrotnie zmieniając trasę dla niepoznaki. Na szczęście w obronie Lublinian stanęły zastępy prawilności z tym typem na czele


bij balony, bo czerwone!

Wiewór

2018-10-15, 17:40
Sebek wyklety niszczy lewackie balony pedały. Szacun ludzi ulicy. Żył prawem wilka jak mienso i takie tam.
Zauważyliście, że on ma w uszach. Może to taki debil że ktoś nim kieruje przez słuchawki a on myśli, że to głosy w jego głowie. Jak mu wypadna to stracą nad nim kontrolę.

Maras76

2018-10-15, 17:47
wygląda jakby podleczył downa

PieronJasnySzlag

2018-10-15, 18:38
nowynick napisał/a:co ma k***a patriotyzm do seksualności? Patriota to człowiek kochający ojczyznę, szanujący innych członków społeczeństwa, współtwórca sukcesu własnego narodu. Pod tym względem zestaw sobie Roberta Biedronia i dekla z powyższego nagrania i zastanów się który jest bardziej patriotą? Pedzio, który rządził Słupskiem ku uciesze lokalnego społeczeństwa, sprawujący funkcje na tyle dobrze, że stawiano go za wzór czy niepokalany (umysłowo), który najbliższe 3 miechy będzie jadł na Twój koszt (za niszczenie baloników k***a!) podatniku?


Dobre pytanie.
By odpowiedzieć kto jest większym patriotą najpierw należy odpowiedzieć co jest naszą racją stanu? Jaka jest wizja naszego narodu przez najbliższe 50 lat.
Więc należy odpowiedzieć sobie na pytanie który model społeczeństwa będzie dla Polaków lepszy:
-wielokulturowy neomarksizm na wzór zachodniego społeczeństwa z morderstwami, gwałtami, wybuchami, cenzurą, tęczowymi flagami i zaklinaniem rzeczywistości i logiki.
- model konserwatywnego społeczeństwa gdzie ważna jest tradycja, historia, duma narodowa.

Oczywiście model zachodni jest łatwiejszy i przyjemniejszy: poziom edukacji spada, kurestwo nie jest piętnowane więc możesz walić łatwe laski do woli nie bojąc się że zajdzie w ciąże bo aborcja będzie na pstryknięcie palcem...Nie ma ciśnienia na zakładanie rodziny i dbanie o rodziców (państwo i eutanazja o nich zadba)

Druga opcja jest trudniejsza i nudniejsza. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny i za rodzine. Rozwiązłość nie jest społecznie akceptowalna więc możesz jedynie cichaczem walić konia albo nocami chodzić do zakazanych burdelów. Społeczeństwo opiera się na autorytetach więc szaleństwo, dziki indywidualizm są tłamszone.


Reasumując. Nie da się odpowiedzieć jednoznacznie bo nawet nie mamy sprecyzowanej ścieżki rozwoju. A zdań jest tyle ile dziur w dupie.

decybelix

2018-10-15, 18:39
no k***a, Maciek z Klanu

th...........or

2018-10-15, 18:57
Spiderowski napisał/a:Druga opcja jest trudniejsza i nudniejsza. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny i za rodzine. Rozwiązłość nie jest społecznie akceptowalna więc możesz jedynie cichaczem walić konia albo nocami chodzić do zakazanych burdelów. Społeczeństwo opiera się na autorytetach więc szaleństwo, dziki indywidualizm są tłamszone.Coś mi to przypomina. Hmmm...W sumie trochę też:


Adae

2018-10-15, 19:01
Buahaha mozecie sobie pruc dupe i plakac za pedalami.

Nie ma przyzwolenia spolecznego na propagowanie homoseksualizmu w Polsce. I tyle. A jakpieknie byscie chcieli ten jednostronny konflikt ujac (bo przynajmniej 90% spoleczenstwa jest przeciwna propagowaniu homoseksualizmu), taki sfrustrowany Hubert i 40 kolegow bez problemu rozjebie cala parade.

Moze byc glupszy, moze byc brzydszy, ale ma argument pie**olniecia i tego ze jest normalny. Nikt nie chroni pedofila "bo jest dobry z matematyki".

Jak juz ktos wyzej napisal, wystarczy spedzic kilka miesiecy na zachodzie, zeby zobaczyc dokad to zmierza.

madufo

2018-10-15, 19:08
Homoseksualizm to choroba tak samo jak skrajny nacjonalizm, a nowynick to sp***olił od skelpela w klinice aborcyjnej.

edek.bajzel

2018-10-15, 19:14
przekaz zmanipulowany, ale wiarygodny dla widzów TVN, wiec
ssijcie fiuty

St...........on

2018-10-15, 19:41
Dobra, widzę, że zaczęła się gównoburza, wiec wróćmy do początku. Mam kilku znajomych homo i uwaga! niczym się nie wyróżniają w zachowaniu od nas. Nie liżą się publicznie, bo mają na uwadze ,że nie których może to gorszyć, nie chodzą na zj***ne manifestacje, bo uważają ,że to dziecinada i nie propagują swojej orientacji, bo jak mówią to ich sprawa prywatna. A to co widzimy na ulicach np. w RVK co roku to j***ne bydło, które niczym się nie rózni od sp***olonych feministek. Masz swoje poglądy, orientację sexualną- miej, ale do ch*ja po co mnie to k***a wiedzieć?!?! To taki prymitywny brak szacunku.

zerwikaptur

2018-10-15, 19:48
TB303
Do ciebie

Głąbie
To jak to jest nic nie robimy ?
To z kad te wszystkie zarzuty na ONR na MW
Kto twoim zdaniem remontuje i sprząta bezinteresownie setki pomników i cmentarzy poległych ?
(Trochę pogrzeb w sieci to się zdziwisz )
Kto twoim zdaniem co roku robi akcje z prezentami dla domów dziecka
Dużo rzeczy robią jak ich nazywasz „sebixy”
Tylko trzeba wychylić łeb zza monitora ,ruszyć dupe i się rozejrzeć
Jak czegoś nie powiedzieli w TVN to tego nie było - prawda ?

th...........or

2018-10-15, 20:13
alexandrus napisał/a:

Dobra, widzę, że zaczęła się gównoburza, wiec wróćmy do początku. Mam kilku znajomych homo i uwaga! niczym się nie wyróżniają w zachowaniu od nas. Nie liżą się publicznie, bo mają na uwadze ,że nie których może to gorszyć, nie chodzą na zj***ne manifestacje, bo uważają ,że to dziecinada i nie propagują swojej orientacji, bo jak mówią to ich sprawa prywatna. A to co widzimy na ulicach np. w RVK co roku to j***ne bydło, które niczym się nie rózni od sp***olonych feministek. Masz swoje poglądy, orientację sexualną- miej, ale do ch*ja po co mnie to k***a wiedzieć?!?! To taki prymitywny brak szacunku.
W Islandii już nie mają szczególnych powodów by organizować marsze i kampanie poparcia.
Prawa małżeńskie od 2010, związki partnerskie od 1996.
Prawa adopcyjne dla par tej samej płci od 2007, adopcja dziecka partnera od 2000.
Penalizacja dyskryminacji ze względy na orientację seksualną i tzw. poszerzenie definicji przestępstw z nienawiści od 1996.
Z tego co wiem zostały jeszcze jakieś relikty prawa poprzednich epok - typu brak prawa oddawania krwi.

Islandia przerabiała to wszystko 20 lat temu, teraz faktycznie jedyne czemu może służyć parada to promowanie ruchów Queer, na co Polsza nie będzie gotowa nawet za 100 lat.

Swoją drogą skoro żyjesz jak rozumiem na co dzień w jednym z najbardziej progresywnych państw na świecie, to powiedz kolegom powyżej, czy faktycznie jest, aż tak strasznie jak oni to tutaj opisują.

Jeszcze jedno.
"Propagować" - upowszechniać poglądy, idee lub wiedzę.
Nie cholery nie da się propagować orientacji seksualnej, bo to ani poglądy, ani idee, ani wiedza.

AN...........or

2018-10-15, 21:25
powiem wam koledzy, że znam trochę kolesi z ONR z wawy, i tam panoszy się taka gejoza jak "nikt nie patrzy" że szok, jawnie zapinają się w dupala i wogóle sie nie kryja w swoich kręgach serio, mówię poważnie :-D Ale oczywiście pod publiczke buk honor ojczyzna, no a jak mowilem po godzinach męska przyjaźń.......

arystos

2018-10-15, 22:09
Widać po twarzy,ze niezbyt bystry. Tak sobie wyobrazam oplacanych ludzi na takich marszach,ktorzy maja wywolac afere.

mit2

2018-10-16, 00:20
Nie lubię słowa "homofobia".
Sugeruje, że ktoś się pedałów boi :lol:

nowynick

2018-10-16, 08:23
mit2 napisał/a:

Nie lubię słowa "homofobia".
Sugeruje, że ktoś się pedałów boi :lol:Ten z filmu wygląda na przerażonego kolorowymi balonikami, na widok pedała mógłby dostać zawału ;)