18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy homofobia wejdzie za mocno

nowynick • 2018-10-15, 08:47
Włodarz Lublina wprawdzie nie wydał zgody na marsz równości, ale sąd uchylił zakaz. Toteż w ostatnią sobotę setki siejących zarazę homoseksualizmu osób (podobno były przypadki przerzutów na postronne osoby) przemaszerowało kilkukrotnie zmieniając trasę dla niepoznaki. Na szczęście w obronie Lublinian stanęły zastępy prawilności z tym typem na czele


bij balony, bo czerwone!

El_Macias

2018-10-15, 08:49
I jedni, i drudzy są wk***iający :kawa:

nowynick

2018-10-15, 09:00
El_Macias napisał/a:

I jedni, i drudzy, są wk***iający :kawa:jak, i Twoja, interpunkcja :amused:

Wiewór

2018-10-15, 09:04
Nie dość, że troglodyta to jeszcze na łbie ma bliznę po ciosie "staropolskim pałaszem" (maczetą).
Także tego na oko IQ jakieś 20. Trochę więcej niż rozwielitka. Na tyle dużo, że umie powiedzieć "moja głodna" "wielka polzka" "wstajemy z kolan".

nowynick

2018-10-15, 09:07
:roll:

pytanie co oni na tych kolanach robili? :blowjob:

prukla

2018-10-15, 09:07
Samo uzycie slowa homofobia jest znakiem, ze anty-patriotyczna propaganda dziala jak nalezy

nowynick

2018-10-15, 09:09
prukla napisał/a:

Samo uzycie slowa homofobia jest znakiem, ze anty-patriotyczna propaganda dziala jak nalezyco ma k***a patriotyzm do seksualności? Patriota to człowiek kochający ojczyznę, szanujący innych członków społeczeństwa, współtwórca sukcesu własnego narodu. Pod tym względem zestaw sobie Roberta Biedronia i dekla z powyższego nagrania i zastanów się który jest bardziej patriotą? Pedzio, który rządził Słupskiem ku uciesze lokalnego społeczeństwa, sprawujący funkcje na tyle dobrze, że stawiano go za wzór czy niepokalany (umysłowo), który najbliższe 3 miechy będzie jadł na Twój koszt (za niszczenie baloników k***a!) podatniku?

Wiewór

2018-10-15, 09:09
@up to co każdy oenerowiec. Opie**alał koledze gałkę z głębokim gardłem trzymając mu kciuka w dupie tak, że mu jaja wisiały pod brodą.

prukla

2018-10-15, 09:32
Slowo homofobia jest wprowadzane do powszechnego uzytku tak samo jak islamofobia, ksenofobia, rasizm etc w celu destabilizacji spoleczenstwa. Jest to dobrze opracowany sposob ataku na 'normalna' biala heteroseksualna polska czesc spoleczenstwa w celu zmarginalizowania opinii wiekszosci glosujacej w tym kraju. Nastepnym krokiem jest wprowadzanie niepozadanych zmian w strukturze narodu wbrew woli wiekszosci, poprzez stopniowe przyzwyczajanie Polakow do 'nowego' progresywnego sposobu rzadzenia krajem. Nastepnie cala zachecona przez przychylny im system zbieranina lgbt, mniejszosci etnicznych, feministek, zfeminizowanych mezczyzn oraz oplacanych przez wrogow polski rozrobiarzy typu antifa tworzy silny anarchistyczny antypolski front, ktory tak jak w USA prowadzi do skrajnej polaryzacji spoleczenstwa prowadzacej do do wojny domowej, lub jak w krajach europy zachodniej do calkowitej kapitulacji bialej heteroseksualnej glosujacej wiekszosci. Co nastepuje potem juz niedlugo sie przekonamy

Wiewór

2018-10-15, 09:36
@up jebie ci się w bani mocniej niż antoniemu.

nowynick

2018-10-15, 09:42
prukla napisał/a:

Slowo homofobia jest wprowadzane do powszechnego uzytku tak samo jak islamofobia, ksenofobia, rasizm etc w celu destabilizacji spoleczenstwa. Jest to dobrze opracowany sposob ataku na 'normalna' biala heteroseksualna polska czesc spoleczenstwa w celu zmarginalizowania opinii wiekszosci glosujacej w tym kraju. Nastepnym krokiem jest wprowadzanie niepozadanych zmian w strukturze narodu wbrew woli wiekszosci, poprzez stopniowe przyzwyczajanie Polakow do 'nowego' progresywnego sposobu rzadzenia krajem. Nastepnie cala zachecona przez przychylny im system zbieranina lgbt, mniejszosci etnicznych, feministek, zfeminizowanych mezczyzn oraz oplacanych przez wrogow polski rozrobiarzy typu antifa tworzy silny anarchistyczny antypolski front, ktory tak jak w USA prowadzi do skrajnej polaryzacji spoleczenstwa prowadzacej do do wojny domowej, lub jak w krajach europy zachodniej do calkowitej kapitulacji bialej heteroseksualnej glosujacej wiekszosci. Co nastepuje potem juz niedlugo sie przekonamyTo może zamiast fobia czyli nieuzasadniona obawa powinniśmy używać słowa wstręt? W sumie islamowstręt mam, a obawa jest jak najbardziej uzasadniona...

PS nie odpowiedziałeś na pytanie odnośnie patrioty, tak ciężko to przez gardło Ci przejdzie? :D

russian-roulette

2018-10-15, 09:43
twarz nieskalana myślą, wzrok tęskniący za rozumem

No...........iX

2018-10-15, 10:02
To byłaby prawdziwa polityka, jeśli seba mógłby udowodnić pedałowi że jest sprawniejszy intelektualnie i pożyteczniejszy dla Świata. Ale kogo to bawi?

prukla

2018-10-15, 10:07
Patriota powininien na tyle interesowac sie historia i demografia swojego narodu by moc zapobiec nadchodzacej katastrofie. Walka o niepodleglosc jest rownie niezbedna w czasie pokoju jak i w czasie wojny. Strzezonego pan Bog strzeze.

woytasw

2018-10-15, 10:40
Koleś miał jakiś efekt niedopchnięcia czy co?