18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gaz łzawiący vs krowie mleko

~Sunday • 2012-11-27, 22:01
Strajk farmerów przeciw UE niedaleko Parlamentu Europejskiego w Brukseli z dnia 26.11.2012. Farmerzy zaatakowali oddziały prewencyjne policji polewając ich mlekiem ze szlauchów. Wykorzystano 15 000 litrów mleka. Policja w odwecie użyła gazu łzawiącego oraz wody aby rozproszyć rozjuszonych farmerów. Głównym powodem strajku był spadek cen żywności. Protest trwał dwa dni.

HAL-9000

2012-11-27, 22:08
Ale tam będzie teraz j***ć ;)

djoshin

2012-11-27, 22:08
Głównym powodem strajku był spadek cen żywności...???

think666

2012-11-27, 22:12
djoshin napisał/a:

Głównym powodem strajku był spadek cen żywności...???


Też nie kumam, na ch*j strajkować skoro się mniej zarabia?

rockface123

2012-11-27, 22:14
no i tyle mleka zmarnowali ja pie**ole :homer: chyba że było skisło to rzeczywiście tam musiało j***ć

*chyba że było popsute

marcincore

2012-11-27, 22:16
Farmerzy i tak są bogatą grupą społeczną i jak maja jakieś spadki to odrazu wychodzą na ulice... a co pozostałymi kiedy ceny żywności były wysokie?

Kupa_w_majtkach

2012-11-27, 22:49
Bardzo dobra reakcja policjantów, nasi mogliby się od nich uczyć! Tak jak 11 listopada, marny gaz łzawiący i broń gładkolufową użyli, gdy ich atakowało ponad 50 tysięcy faszystów !




:trollencjusz:

pitarturbull1987

2012-11-27, 22:55
policji polewając ich mlekiem ze szlauchów....


z czego k***a?

Magik2501

2012-11-27, 22:58
marcincore napisał/a:

Farmerzy i tak są bogatą grupą społeczną i jak maja jakieś spadki to odrazu wychodzą na ulice... a co pozostałymi kiedy ceny żywności były wysokie?



A co, farmerzy powinni wyjść, bo wydaje im się, że komuś innemu źle się żyje?
Własnie to problem dzisiejszego społeczeństwa. Szczyci się jakie to jest tolerancyjne, wielka duma, że Polska miała drugą konstytucję na świecie...ale już jak ludzie wychodzą napie**alać się z władzą to oburzenie wielkie.
I bardzo dobrze, że się tłukli z nimi.

Do niedawna byłem neutralny co do policji. Widziałem sporo zamieszek, policja często była w nich agresywna, ale druga strona też pasywna raczej nie była. Teraz zmieniłem zdanie. Uważam, że trzeba być kawałek sk***ysyna żeby zabrać matce dziecko (niedawno była akcja, że psy siłą wyszarpali rodzinie ze wsi dziecko, bo tak nakazał sąd - żadna patologia, cała wieś przysza ich bronić, a policja swoje. Wolałbym chyba grzebać w śmietniku niż zrobić coś takiego), brać udział w prowokacjach jak na 11.11 w Warszawie albo bić teleskopową pałką kobietę. ch*j im w dupe i na imię.

Carnom

2012-11-28, 00:54
Bukkake Breaker

BongMan

2012-11-28, 12:17
Mlekiem?! Na tych sk***ysynów napalmu trzeba!

161ZT650

2012-11-28, 12:56
Magik2501 napisał/a:



Teraz zmieniłem zdanie. Uważam, że trzeba być kawałek sk***ysyna żeby zabrać matce dziecko (niedawno była akcja, że psy siłą wyszarpali rodzinie ze wsi dziecko, bo tak nakazał sąd - żadna patologia, cała wieś przysza ich bronić, a policja swoje. Wolałbym chyba grzebać w śmietniku niż zrobić coś takiego), brać udział w prowokacjach jak na 11.11 w Warszawie albo bić teleskopową pałką kobietę. ch*j im w dupe i na imię.



Sprawa z Opola. Politycy wydali wyrok na sądy, bo kobieta nie zapłaciła 2,3 tysiąca złotych grzywny. Dzieci umieszczono w Pogotowiu Rodzinnym. Analizując:
Kobieta pomimo wielokrotnych wezwań do zapłaty, nie zapłaciła tej grzywny. Świadomie tego nie zrobiła, wiedząc, że zamienią jej tą grzywnę na karę aresztu. Działała z premedytacją i celowo nie znalazła nikogo z rodziny, kto by się zajął dziećmi na ten czas. Z pełnym wyrachowaniem, w mojej opinii, działała na szkodę dzieci, bo wiedziała że trafia do placówki, za jej nie zapłaconą grzywnę! Albo była taka głupia, albo tak swietnie to wykombinowała, bo z osoby popełniającej przestępstwo, stała sie ofiarą w świetle reflektorów. Lemingi to kupią.
Weźmy teraz złodzieja, który miał odpracować iles godzin prac społecznych. Złodziej wpadł na pomysł i złozył w sądzie wniosek, by pracę zamienić mu na grzywnę. Sad sie zgodził i dał mu 2 tysiące złotych grzywny. Złodziej się zaśmiał i nie wpłacił, więc sąd mu dał 30 dni aresztu. A złodziej na to: A ja mam dzieci i weźcie je do domu dziecka. Za 2 tysiące złotych. Czyż nie podobne?

bz...........ue

2012-11-28, 14:04
SundayGirl napisał/a:

Głównym powodem strajku był spadek cen żywności.



Że co, k***a ?

Pener

2012-11-28, 14:20