18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

futro i pyta.pl

siwers3 • 2013-02-18, 13:48
Niezależny i obiektywny portal pyta.pl po raz kolejny przygotował relacje dla rbl.tv z demonstracji w obronie zwierząt, a konkretnie przerabiania ich na futra - ale kogo obchodzą takie szczegóły. Dobra Pyta.



Wprawdzie przeszkadzanie TVP to lekka przesada. Ale sama relacja ok.

quang-dat

2013-02-18, 14:11
k***a mam nadzieję, że w końcu ktoś im obije morde. Niech pójdą robić sobie jaja na marsz kiboli albo jakiejś antify lub narodowców cwaniaczki, palikociarnia j***na bez zasad. Poza odcinkiem z feministkami oczywiście.

rockface123

2013-02-18, 14:22
6:25 cierpliwość się kończyła gościowi więc pyta sp***oliła w podskokach

Q-DC

2013-02-18, 14:29
przepraszam,pod mięsnym będzie przystanek?

yoshi88-88

2013-02-18, 14:37
@quang-dat
uuuu... powiało grozą, nie każdy musi mieć tak spięte majty jak Ty , chłopaki odpie**alają kawal dobrej roboty, odcinek z protestującymi pod krzyżem ->legendarny:D

Pfciuki

2013-02-18, 14:38
Czekam na odcinek w którym ktoś obije im mordę, ale tak żeby to nagrali. Wtedy będzie dobry, śmieszny materiał, może na harda jak nabiją ich na pale.

quang-dat

2013-02-18, 14:53
@yoshi88-88

Zainteresuj się kiedyś jakąś sprawą- ch*j wie czym- dostepem do broni, prawami ciapatych, naszym rządem, tchórzofretkami- i idź na demonstrację. Podejdzie taki pajac i przy znajomych bedzie Cię nagrywał robiac sobie z Ciebie jaja. Wtedy będziesz mógł powiedzieć że "chłopaki odpie**alają kawał dobrej roboty".

Pater patriae

2013-02-18, 15:52
Jejku, ale spinacie, jeżeli są tak wk***iający to ich nie oglądajcie, proste.
Mnie akurat to śmieszy, ale najlepszym sposobem "walki" z taką "pytą" na demonstracji, jeżeli akurat się na niej jest, byłoby po prostu albo olanie ich, albo przedstawienie argumentów, które spowodowały, że się jest na takiejże demonstracji, to wtedy szybko sobie pójdą.
A to, że większość demonstrujących nie umie nawet uzasadnić swojego protestu, to już nie ich wina..

Co do tych wszystkich wrzeszczących "ekologów" (termin strasznie wypaczony w ostatnich latach), to dla mnie są żałośni, bo umieją "walczyć" tylko z takimi ludźmi, którzy im nie "oddadzą", czyli drobnymi przedsiębiorcami, czy jakimiś firmami w poj***nej Europie, gdzie taki gnój ci wejdzie na twój teren i jeszcze cię zamkną jak go "łagodnie" wyprosisz.

Jakoś k***a nie zauważyłem, żeby ta hołota pie**olona robiła demonstracje w sprawie rytualnego uboju, gdzie zwierzęta cierpią o wiele bardziej (bo zadrzeć z żydem, to już nie przelewki..), czy przykładowo terenach posiadanych przez Gazprom...

Carollo

2013-02-18, 15:55
Tylko obić mordę i obić mordę, czy wy dalej nie rozumiecie o co w tym chodzi? Naśmiewają się z takich właśnie bezsensownych manifestacji na które każdy i tak ma w*****ne. Prowokacja tvp udała się jak najbardziej, bo tylko chodzi żeby zrobić "setke" z byle kim i byle o czym i później puścić to milionom. Popieram działania pyty w stu procentach bo robią kawał dobrej roboty.

MIhau_

2013-02-18, 16:06
@2up chyba przedostatnia pyta o tym byla, o koszernym zabijaniu. Na protescie przeciwko temu, takze ten, no nie pyklo.

Dalione

2013-02-18, 16:09
Wiem że to przerobicie więc "lubię placki" :D

bigosamigos77

2013-02-18, 16:11
Gość załatwiający futra wygrywa :D

Pyta - najlepsi dziennikarze :D

greene

2013-02-18, 16:16
Widze, że u wielu użytkowników sadola nie ma za grosz dystansu do przedsięwzięcia pytowego, trudno.

DisH0noreD

2013-02-18, 16:17
@quang-dat
Zrob cos dla siebie, wstan od komputera, wyjdz z domu, jedz do Warszawy i zajeb mu w morde. :-D