18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

futro i pyta.pl

siwers3 • 2013-02-18, 13:48
Niezależny i obiektywny portal pyta.pl po raz kolejny przygotował relacje dla rbl.tv z demonstracji w obronie zwierząt, a konkretnie przerabiania ich na futra - ale kogo obchodzą takie szczegóły. Dobra Pyta.



Wprawdzie przeszkadzanie TVP to lekka przesada. Ale sama relacja ok.

Basmacz

2013-02-18, 16:56
@greene:
"Widze, że u wielu użytkowników sadola nie ma za grosz dystansu do przedsięwzięcia pytowego, trudno."
Nie chodzi o dystans lub jego brak. Chodzi o to, ze materialy pyty w lwiej czesci sa ch*jowe i niesmieszne. Jak ten wyzaj zapodany.

BennyBenny

2013-02-18, 16:57
Jemy zwierzęta, nosimy ich skóry, to normalne.

Gonczor

2013-02-18, 17:05
k***a, jak robili materiał z wigilii metalowej w Progresji, to ludzie podchodzili z dystansem, bez dziwnego spinania się o ch*j wie co. Jak wyskakiwali z żartami typu: "czy to prawda, że się nie myjecie w imię Szatana", to nikt nie reagował w taki sposób. Nie rozumiem, dlaczego na takiej demonstracji ludzie nie mogą odpowiedzieć żartem, tylko się denerwują. Przecież przez coś takiego ten program ma popularność.

oska_69

2013-02-18, 17:06
Gość w 3:56 wygląda jak Sławomir Opala. Pierwowzór Despera z Pitbulla:)

buoba

2013-02-18, 17:10
To jest indywidualny wybór, czy chce się ubierać w odzież ze skóry czy ze sztucznego materiału. Jak komuś jest żal jakiegoś liska to niech po prostu nie kupuje futer, ale no k***a bez przesady żeby taką szopę robić w mieście, jak to pokazali na filmiku. Dla mnie to kwestia wyboru bo z poliestru ubrania są może tańsze, ale się szybko zużywają i przede wszystkim są bardzo niezdrowe (ba, mogą być nawet toksyczne! Polecam poczytać na ten temat). A taka skóra to może i droga, ale jest nieraz tak wytrzymała, że ją nawet pokolenia mogą nosić.

Dla mnie to jest tragedia że ludzie bardziej płaczą nad cierpiącymi zwierzątkami niż nad chociażby ubogimi dziećmi, których liczba stale wzrasta. No tak bo taki piesek to ma uczucia, a dziecko z bloku na przeciwko już nie.

Zresztą jak tacy obrońcy praw zwierząt znoszą jedzenie mięsa? A nie, zapomniałem, przecież cały przemysł spożywczy wraz ze wszystkimi osobami w nim zatrudnionymi też ma iść w p*zdu, a my mamy wpie**alać trawę i ziemię w imię żałosnej, sztucznej poprawności.

Ja...........88

2013-02-18, 17:11
oska_69 napisał/a:

Gość w 3:56 wygląda jak Sławomir Opala. Pierwowzór Despera z Pitbulla:)


Sławek Opala chyba jeszcze garuje. Chyba, że już wyszedł to niech mnie ktoś naprostuje.

Zl...........ny

2013-02-18, 17:44
Typowy humor dla debili i umysłowo ociężałych.

De...........ct

2013-02-18, 17:54
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Typowy humor dla debili i umysłowo ociężałych.



Jak to jest być inteligentnym? zawsze mnie to ciekawiło

Arturyo

2013-02-18, 17:58
Lepiej zrobić demonstracje antyrządową i promować wolny rynek

majkel_admwz

2013-02-18, 18:08
Poczekajcie na odcinek "Pyta w pudle" ;-)

Milan397

2013-02-18, 18:50
Problem polega na tym że jak ktoś już kiedyś napisał,robili z ludzi debili bardziej taktownie.Osoby same sie kompromitowały a teraz to sprzedajny syf

Lu...........OR

2013-02-18, 18:50
bawełna z owcy :D dobry troll

Hellios

2013-02-18, 18:57
6:04 - słynna ostatnio lewaczka z Algierii :D

androgenius

2013-02-18, 18:57
Ten siwy z 5:37 to jebnięty jest, widziałem go w innym programie i mówił, że nie je mięsa. Program o weganach był i twierdził, że nie jada niczego co ma system nerwowy. pie**olnięty, mówię wam :D

slonzok

2013-02-18, 19:03
haha zyczycie im zeby mieli obite mordy to wyjdzcie na ulice Warszawy i im obijcie te mordy, jaki problem.
Tylko wy bedziecie siedziec jak zarosniete c**y na necie i sie napinac.


Po za tym rozwala mnie to w tych programach, ze duzo czesciej prosci ludzie maja do siebie wiekszy dystans niz z dupy aktywisci, spoleczniacy, dupni organizatorzy czy inne kurewki inteligenckie.

PS. Jebac TVP