18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

futro i pyta.pl

siwers3 • 2013-02-18, 13:48
Niezależny i obiektywny portal pyta.pl po raz kolejny przygotował relacje dla rbl.tv z demonstracji w obronie zwierząt, a konkretnie przerabiania ich na futra - ale kogo obchodzą takie szczegóły. Dobra Pyta.



Wprawdzie przeszkadzanie TVP to lekka przesada. Ale sama relacja ok.

De...........ct

2013-02-18, 16:19
Obrońcy zwierząt ze skórzaną tapicerką :P

hienamas

2013-02-18, 16:21
No i dobrze że tak robią wk***iają mnie ci poj***ni obrońcy zwierząt

dumad

2013-02-18, 16:22
drodzy Moderatorzy. Dlaczego jeśli coś wstawiam z allegro tutaj to ląduje w zbiorczym a a te k***a pyta.pl nie ma zbiorczego mimo że będzie jeszcze tysiąc następnych odcinków.
coś k***a głupiego

P@...........@C

2013-02-18, 16:24
dumad, bo moderatorzy to ch*je ;)

tepad.no

2013-02-18, 16:24
Dorosle dzieciaki blagaja o troche uwagi :/. Zeby to jeszcze bylo smieszne.

Prescot

2013-02-18, 16:25
siwers3 napisał/a:


Wprawdzie przeszkadzanie TVP to lekka przesada. Ale sama relacja ok.



W relacji tvp wszyscy kolesie byli podstawieni..

dostępny_nick

2013-02-18, 16:28
02:35 raz że beka z gościa, dopóki się nie odezwał, myślałem, że to kobita...
A druga sprawa, widać poziom tej manifestacji... chociażby własnie w tym 2:35
No futro nie okupione cierpieniem zwierząt - czyli jak pozyskane? - no nie wiem.
Pyta, zimne piwko za dobrą robotę. Osobiście nie popieram noszenia futra, ale też nie popieram akcji na takim poziomie...

smugga

2013-02-18, 16:32
ja wiem, że to przerobicie - "lubie placki " rozje*bało mnie to :D

Cossmos

2013-02-18, 16:41
No ale na ch*j ta demonstracja, zrobili komuś tym dobrze? Zresztą patrząc na to jakie oszołomy się na niej pojawiły, to mam szczerą chęć zrobić sobie rękawiczki z szynszyla. Niech demonstrują sobie pod fermami tych zwierzątek, protestują przeciw temu itd. To nie jest złe, dobrze, że jakaś inicjatywa się pojawia, bo faktycznie, warunki przetrzymywania tych zwierząt są tragiczne, no ale k***a...

No a swoją drogą - rozdają te j***ne ulotki, robią plakaciki itd. itd. Przejmują się losem drzew? Zróbmy teraz demonstracje przeciwko demonstracji przy okazji demonstrując chęć walki o zaprzestanie wycinki lasów...

De...........12

2013-02-18, 16:47
Ładnie tvp trolowali:D

Orlock

2013-02-18, 16:50
Ojejku jejku. Ale spina z każdej strony na tą pytę i jak się to nie możecie doczekać jak im ktoś mordę obije... a żadnemu tępakowi na tej demonstracji nie przyszło do tego pustego łba, że takie "olanie" (czyt. milczenie), albo tłumaczenie swoich argumentów no i w ostateczności ucieczka tylko ich napędzają, bo... UWAGA, UWAGA, UWAGA?! Bo takie zakłopotanie przy tych wygadanych chłopakach jest k***a śmieszne. Nikt nie pomyślał by zagrać w ich grę i odpowiedzieć: "Tak golę bobra, czochram łosia i piję z nim jutro wódkę". ch*j. Wtedy takie przekomarzanki na równym poziomie śmieszne nie są, no i nie mają wyboru jak tylko zmienić charakter swojego SZOŁ... Swoją drogą jednak dobrze, że wielu ludzi nie ma i poczucia humoru jak i zbyt wielu trybików w tej beczce smalcu jaką jest ich głowa, bo wujcio Orlock ma polewkę oglądając taką PYTĘ.

maikel89

2013-02-18, 16:50
dobry odcinek beka z lewaków zawsze spoko kotlety z fretki mnie rozwaliły ... Zastanawia mnie fakt jakim tępakiem trzeba być żeby brać udział w takiej manifestacji przeciwników futer naturalnych. Ci ludzie naprawdę nie mają co robić z czasem, (życiem) ? Tylko wymyślają sobie problemy na siłę ... Jeszcze bardziej rozwalają mnie ludzie, którzy nie jedzą mięsa tylko dlatego że zwierzęta są zabijane. Nie przeszkadzają mi, ale po co protestować, wychodzić na ulice i robić z siebie debila ?? ...

Ru-D

2013-02-18, 16:51
3:55 to nie jest ten typ z "Prawdziwych psow"? Co na jego podstawie kreowali Despera w "Pittbulu".

ripmax

2013-02-18, 16:54
Chłopaki próbują wnieść trochę świerzości i humoru do "polskiego dziennikarstwa", a Wy spinacie dupy. Zero dystansu...