18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Funkcjonariusz straży miejskiej wyższej rangi, Miastko

zen4you • 2015-03-12, 22:45
Jak wyżej, funkcjonariusz wyższej rangi, Miastko k/Słupska cz2


kac-karol

2015-03-14, 17:05
Ja pierdykam, widzę, że wśród wszystkich komentujących (chyba, że kogoś nie zauważyłem) tylko @jeff i @josearkadio wiedzą jak jest idea fotoradarów, reszta cały czas myśli za SM, że to aparat do poboru pieniędzy. :shock:

Daley

2015-03-14, 19:47
Ludzie jebnijcie się w te puste łby i zrozumcie, że kierowcy powinni jeździć przepisowo, a nie zwalniać w jednym miejscu, bo zauważą żółty fotoradar. Co z tego, że zwolni na chwilę, jak za moment nadal będzie zapie**alał. Jeśli dostanie taki baran mandat, to się może nauczy, a jak nie jest zbyt kumaty, to więcej go będzie kosztować zanim jakieś wnioski wyciągnie. Proste.

DrBambo

2015-03-14, 21:39
on k***a łapie pieszych którzy za szynko chodzą czy k***a co

Luqas95

2015-03-14, 21:50
@upx2 ktoś taki nie powinien wogule dostac prawa jazdy .

OpenStreetMaps

2015-03-14, 22:09
jefff napisał/a:



Ja pie**ole... Bo Ty uważasz podobnie jak Straż Miejska, że fotoradar jest po to żeby czesać mandaty. Nadawałbyś się do tej roboty widzę.

Fotoradary służą temu, aby kierowcy dojeżdżąjący do takich miejsc zwalniali. Fotoradar powinien zapewniać bezpieczeństwo i dobrze oznakowany spełnia swoją rolę bardzo dobrze. Co z tego, że będzie ukryty i nazarabia tysiące złotych dziennie jak np. zginie tego dnia jakaś osoba na przejściu bo kierowca zapie**alał 100km/h... W tej sytuacji na filmie fotoradar nie spełnia swojej funkcji. Samochody nie zwalniają, także zapewnienie bezpieczeństwa pieszym poprzez ustawienie go tam - żadne.
Włącz myślenie, to nie boli.



Nie nie uważam tak jak straż miejska . Tylko tak że jeśli kierowcy nie będą znali ani dnia ani miejsca kontroli to wszędzie będą jechać przepisowo a nie tylko tam gdzie jest informacja o radarze i sam radar pomalowany na jaskrawo . I w efekcie będzie taki porządeczek jak w Norwegi . Obecna sytuacja jest chora bo w praktyce wielu kierowców zwalnia tylko przed oznakowanym miejscem kontroli a zaraz za radarem zapierniczają ile mogą . I to ma być poprawa bezpieczeństwa twoim zdaniem?
Pomyliłeś chyba fotoradary z progami zwalniającymi .

kam332

2015-03-14, 22:31
Dla mnie ten strażnik miejski wygląda jakby się bał powiedzieć do kamery, co tak naprawdę myśli. Sprawia wrażenie normalnego człowieka, który wykonuje swoją pracę, tak jak mu każą i boi się żeby go nie zwolnili.

gnat8

2015-03-15, 08:57
[quote="Szeryfian"]
Grzegorz.C napisał/a:

Kierowcy tak bardzo płaczą i się pultają że ktoś ich ukrytym fotoradarem przyłapie na łamaniu przepisów ojojoj :P Trzeba k***a jeździć przepisowo a nie stękać że biorą z zaskoczenia.

Od razu widać, że kolega prawka nie ma i nie jeździ.



Bez kitu, frajer zapie**ala godzine wczesniej przed robota na komunikacje i sie cisnie z bydlem a potem idzie z buta. Nie ma to jak zazdroscic, ze inni sobie podjezdzaja centralnie pod miejsce gdzie chca byc a nie gdzie im dyktuje przystanek.