18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Funkcjonariusz straży miejskiej wyższej rangi, Miastko

zen4you • 2015-03-12, 22:45
Jak wyżej, funkcjonariusz wyższej rangi, Miastko k/Słupska cz2


NajsMen

2015-03-13, 19:35
no jest skierowany na przejście dla pieszych k***a człowieku nie drąż xD

peetd

2015-03-13, 20:21
no dobrze, strażnik swoje a pan obywatel swoje... ale jeśli ktoś jedzie zgodnie z przepisami i przestrzega ograniczeń prędkości to straż miejska może strzelać fotoradarem z dupy a kierowca może mieć na to wyj***ne.
PS: Nie jestem ze straży miejskiej ani z policji ale przepisy po coś w końcu są te ograniczenia predkości, zakazy parkoania itd. Komuś to nie odpowiada to je łamie i płaci mandat albo niech wypie**ala do Kongo i niech jezdzi po bezdrożach omijając słonie i antylopy

kapitanstefan

2015-03-13, 20:26
Taaa, a ustawi po drugiej stronie to przyleci ten sam gościu z kamerą i zrobi lament, że głowica skierowana na płot, dom czy inne dziadostwo...

St...........ke

2015-03-13, 20:56
Kartezjusz napisał/a:

SteelMike mało jeździsz... Nie spotkałeś nigdy schowanego patrolu z dala od terenu zabudowanego, który wyskakuje z za krzaka na 90-tce. Ja już to przeżyłem! Te k***y bezlitośnie realizują target żeby jak najwięcej mandatów wystawić! Tam gdzie są potrzebni to ich nie ma! Straż Miejska jest od wystawiania mandatów za niesprzątanie po psach a nie ustawianie fotoradarów, które mają służyć jako narzędzie zarobkowe dla gminy czy powiatu.



Na wyjeździe z mojego miasta jest najpierw ograniczenie do 70, potem wyjazd z terenu zabudowanego, więc 90km/h. Dłuuuuuga prosta, na wierzchołku drogi czasami się czają z lornetą policjanci i wypatrują jeleni, no ale jadę góra 100, to się nie czepiają. ;P Ogólnie to nie spotkałem się na trasie z takimi kontrolami, mimo regularnych jazd pomiędzy miastami. :)

kydeM

2015-03-13, 21:32
do straży miejskiej biorą chyba pojebów którzy nie nadają się nawet do ochrony przedszkola

as1976

2015-03-13, 21:39
mój sąsiad.. taki piękny... a że ma zj***ną robotę...

wglowiesieniemiesci

2015-03-13, 21:48
do wszystkich co piszą zeby jeździć przepisowo!!!!!!!!!!!! ja jeżdżę przepisowo ale zrób dziennie 450 km przepisowo nawet Ci sienie uda, 15 czy 20 km wyżej nie odczujesz nawet i masz juz mandat 100 zł i 2 punkty. Będąc w długiej trasie popelnisz nieświadomie 40 wykroczeń i nawet nie bedziesz o tym wiedział a za 3 miesiące przyjdzie mandat i sie wqrwisz sie 1z2, więc zamknijcie mordy, niedzielni kierowcy k***a cioty

androgenius

2015-03-13, 21:59
Stacji kosmicznej to my tym sposobem nie zbudujem...

Grzegorz.C

2015-03-13, 22:31
Skoro nawet nie odczujesz tych 20km to na ch*j ci płacić mandat i zbierać punkty? Lol zachowujecie się jak nabuzowani małolaci którym rodzice zabraniają szpanować :P A potem bulwers że jest państwo opiekuńcze. Bo jest się k***a kim opiekować -.-

lokalnywatażka

2015-03-13, 22:47
contracts napisał/a:

... A w zasilaniu budżetu przez idiotów nie widzę nic złego...


Ale mam nadzieję, że jednak widzisz coś złego w wypłacaniu idiotom pensji z budżetu zasilanego naszymi pieniędzmi...

kydeM napisał/a:

do straży miejskiej biorą chyba pojebów którzy nie nadają się nawet do ochrony przedszkola


w momencie bym wypisał dziecko z przedszkola, gdybym sie dowiedziaqł, że ochroniarzem jest tam taki idiota, jak na filmie..

Cz...........as

2015-03-14, 02:23
Do połowy z góry, fotoradar gdyby służył bezpieczeństwu byłby widoczny. Jak stoi za drzewem służy zarobkowi. Dziękuęj dobranoc.

forward

2015-03-14, 08:03
Przejscie dla pieszych jest najwazniejsze, poniewaz fotoradar jest ustawiony na przejscie dla pieszych, bo w terenie zabudowanym jedzie sie 50km/h bo jest przejscie dla pieszych, ktore poprzedza przejscie dla pieszych, a jak jedziemy 50km/h to zauwazymy przejscie dla pieszych.

flashineye

2015-03-14, 13:18
Jest znak 50 jedz 50.... Jest ograniczenie, nie przekraczaj...
I pozniej jedzie taki bohater jeden z drugim drzwi w drzwi blokujac oba pasy i ani wyprzedzic ani sie pochlastac bo przeciez 50....
Przez takie p*zdy wlasnie jest najwiecej wypadkow.

jefff

2015-03-14, 16:16
km2bp napisał/a:

Jednej rzeczy nie rozumiem .
Malowanie fotoradarów na jaskrawe kolory , stawiane tak żeby były widoczne i poprzedzone w dodatku znakiem informacyjnym .
To tak jakby zapowiedzieć tydzień wcześniej kontrolę sanepidu w zakładzie żywienia zbiorowego.
Kontrole aby były skuteczne powinny być wyrywkowe i niezapowiedziane.



Ja pie**ole... Bo Ty uważasz podobnie jak Straż Miejska, że fotoradar jest po to żeby czesać mandaty. Nadawałbyś się do tej roboty widzę.

Fotoradary służą temu, aby kierowcy dojeżdżąjący do takich miejsc zwalniali. Fotoradar powinien zapewniać bezpieczeństwo i dobrze oznakowany spełnia swoją rolę bardzo dobrze. Co z tego, że będzie ukryty i nazarabia tysiące złotych dziennie jak np. zginie tego dnia jakaś osoba na przejściu bo kierowca zapie**alał 100km/h... W tej sytuacji na filmie fotoradar nie spełnia swojej funkcji. Samochody nie zwalniają, także zapewnienie bezpieczeństwa pieszym poprzez ustawienie go tam - żadne.
Włącz myślenie, to nie boli.

quickxxx

2015-03-14, 17:02
Sprawa ograniczeń predkosci wygląda niestety tak że miastom potrzeba jest prędkość około 70 km na godzinę przy bardziej ruchliwych drogach żeby nie tworzyły się gigantyczne korki, oczywiście są miejsca takie jak osiedla gdzie trzeba jechać wolniej, ale tam k***a każdy jedzie wolno... Wioski: najczęściej łapią na początku gdzie jest jeden dom i 500 metrów pola przed właściwą miejscowością i gdzie jazda 50km jest wręcz chora. Sam mieszkałem za młodu trochę na uboczu miasteczka i nie wyobrażam sobie powodu dla którego miałby ktoś tam jechać 50km, przez 18 lat mieszkania tam jedyna ofiara śród nas i sąsiadów był 1 kot, a chodnik nawet zrobili po 13...
Fotoradary w zamyśle mają być niczym mechaniczni policjanci, ważniejsze ma być alby sprawić żeby ludzie na pasach byli bezpieczni, czyli straszyć żeby ci co jadą za szybko zwolnili pod przymusem, a nie ich karać z partyzanta, budżet jest mniej ważny niż życie mieszkańców.