18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Funkcjonariusz straży miejskiej wyższej rangi, Miastko

zen4you • 2015-03-12, 22:45
Jak wyżej, funkcjonariusz wyższej rangi, Miastko k/Słupska cz2


fryc88

2015-03-12, 22:52
Kolejny sie w Emlia bawi, a kolejny strażnik, który wie lepiej, gdzie radar powinien stać, żeby poprawiał bezpieczeństwo, a gdzie, żeby nabijać kasę...

lokalnywatażka

2015-03-12, 22:58
Ja pierdykam, jaki robot.
'wczytano protokół-skierowano na przejście dla pieszych"
skierowano na przejście dla pieszych
skierowano na przejście dla pieszych

zen4you

2015-03-12, 22:58
@fryc, nie pewnie, lepiej w domu siedzieć i k***a klikać w klawiaturę

Magik2501

2015-03-12, 22:59
@fryc88

i bardzo dobrze. Oby każdy miał telefon z kamerą pod ręką. Żeby się te szeryfy ze straży miejskiej nie czuły za dobrze. Ma mieć świadomość, że on SŁUŻY przede wszystkim, a nie rządzi.


BTW Ciekawostka! Sprawdzona metoda na mandaty za parkowanie od tych kurew - nie przyjmować, utrzymywać, że samochód pożyczyło się komuś z rodziny, ale nie pamięta komu (każdy brał). Nie ma obowiązku obciążać rodziny, także sprawa do wygrania. Sprawdziłem na sobie i polecam, bo działa!
Odnosi się to do mandatów takich z dupy - ja na przykład dostałem dwa za parkowanie tam, gdzie nie wolno...ale znaku o tym informującego już nie ma. Kiedyś był, ale zniknął. A mandaty piszą. Albo za parkowanie kołem jednym na trawniku, tudzież nie zachowując 10 metrów od skrzyżowania, na uliczkach osiedlowych, gdzie się wlecze 30 km/h i tak.
Jak stajesz jak ciota - blokujesz wyjazd/stoisz na kopercie/zagradzasz przejście chodnikiem to taki ch*j - mandat się należy jak szubienica Michnikowi.

Grzegorz.C

2015-03-12, 23:10
Kierowcy tak bardzo płaczą i się pultają że ktoś ich ukrytym fotoradarem przyłapie na łamaniu przepisów ojojoj :P Trzeba k***a jeździć przepisowo a nie stękać że biorą z zaskoczenia.

- córuś znalazłam w twoim pokoju heroinę! tak nie wolno!
- ty szmato grzebałaś w moich rzeczach? jak mogłaś?!..

inquinabor

2015-03-12, 23:13
Trzeba mieć Yanosika i sprawa z głowy.

RockyWood

2015-03-12, 23:52
prewencja na najwyższym poziomie... szkoda że ukryta za drzewem ;)

Anty_Blanty

2015-03-13, 00:00
ale czego Wy nie kumacie, przecież jest ustawiony na przejście dla pieszych 8-)

OpenStreetMaps

2015-03-13, 01:07
Jednej rzeczy nie rozumiem .
Malowanie fotoradarów na jaskrawe kolory , stawiane tak żeby były widoczne i poprzedzone w dodatku znakiem informacyjnym .
To tak jakby zapowiedzieć tydzień wcześniej kontrolę sanepidu w zakładzie żywienia zbiorowego.
Kontrole aby były skuteczne powinny być wyrywkowe i niezapowiedziane.


Sz...........an

2015-03-13, 01:14
[quote="Grzegorz.C"]Kierowcy tak bardzo płaczą i się pultają że ktoś ich ukrytym fotoradarem przyłapie na łamaniu przepisów ojojoj :P Trzeba k***a jeździć przepisowo a nie stękać że biorą z zaskoczenia.

Od razu widać, że kolega prawka nie ma i nie jeździ.

Gameness

2015-03-13, 02:59
Fotoradar jest ustawiony na przejście dla pieszych żeby nie przechodzili za szybko :D

contracts

2015-03-13, 07:10
Jaźdźcie przepisowo to nie będzie strachu o mandat. A nie, widzi fotoradar zwalnia a potem gaz, kalectwo, więzienie i płacz. Drogi są publiczne i prawo stara się zapewnić bezpieczeństwo dla każdego. A w zasilaniu budżetu przez idiotów nie widzę nic złego.

fryc88

2015-03-13, 10:15
@magik2501
Wystarczy parkować tam, gdzie jest to dozwolone i nie trzeba kombinować z mandatami...
Za prędkość owszem, zdarza mi się, ale za parkowanie jakoś nie miałem problemów z tym, bo pilnuję się w takich rzeczach, podobnie jak i z czerwonymi światłami, wyprzedzaniem na ciągłej, itd.

Co do całej sytuacji - nie pochwalam i generalnie gość ma rację co do tego, że radaru chować za drzewami się nie powinno, ale wystarczyło by zadzwonić na policję, że radar stoi ustawiony w taki a nie inny sposób i 95% szans, że z tym coś by zrobili, chyba, że straż ma układ z policją, gdzie zazwyczaj tak nie jest - wręcz przeciwnie, nie lubią się.

czosnekzchlebkiem

2015-03-13, 18:14
jaki był by sens widocznych fotoradarów ? jełopy pisze 50 to jedź 50