18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Free Strength - Street Workout 2013

Brachu92 • 2013-05-12, 07:51
Free Strength - jedna z nielicznych street workout'owych grup w Polsce.


garota

2013-05-12, 08:51
Teraz nikt nie robi nic dla siebie. Kolejne osoby które nie robią nic wyjątkowego a lamusy im przyklaskują. A jak już musicie coś pokazywać to przynajmniej niech będzie na światowym poziomie bo to to biedna polska k***a jest jak na razie...

Brachu92

2013-05-12, 09:02
garota napisał/a:

Teraz nikt nie robi nic dla siebie. Kolejne osoby które nie robią nic wyjątkowego a lamusy im przyklaskują. A jak już musicie coś pokazywać to przynajmniej niech będzie na światowym poziomie bo to to biedna polska k***a jest jak na razie...



W takim razie czekam na Twój filmik bo bardzo chętnie nauczę się kilku nowych ruchów od mistrza dla którego flag i front lever są pospolite.

Pac

2013-05-12, 09:16
Za czasów mojego dzieciństwa robiliśmy takie rzeczy na trzepakach, wtedy to się "nazywało zabawą", a nie "street workout"

Mr.Drwalu

2013-05-12, 09:58
Wyczyn dla typa co ma wagę kogucią +40kg. :facepalm2:
Niech spróbuje takie akrobacje z masą +/-100kg. :-P Aa, co do filmiku faktycznie poziom powyżej amatorskiego. Takie wyczyny sam nak***iam jako rozgrzewkę przed treningiem. :-/ Nie pie**olić, że to coś trudnego, tylko odejdźcie od komputerów i liźnijcie trochę sportu. Może wtedy przestaniecie się jarać czymś, co jest do wykonania dla typowego Kowalskiego. :szydera:

Najlepsze jest to, że od 2m20s chłopcy próbują coś wykombinować, a stary siedzi na ławce i grzebie w nosie. :ubawdolez:

Ar...........ch

2013-05-12, 11:14
Pac napisał/a:

Za czasów mojego dzieciństwa robiliśmy takie rzeczy na trzepakach, wtedy to się "nazywało zabawą", a nie "street workout"



Ano, strasznie spedaliło się społeczeństwo, a gdy się to wytyka, osoby jak Brachu92 powyżej czują się dotknięte :rofl:

Brachu92

2013-05-12, 11:33
Nie czuję się tym dotknięty w żadnym stopniu. Za dzieciaka ciągle się biegało, grało w każdą możliwą grę a komputer był na tyle nieznany że pasek startu był zagadką. Film nie powstał po to, żeby pokazać "patrzcie co ja potrafię, jestem super najlepszy i najsilniejszy na ziemi". Nie o to w tym chodzi. Nie jest to nic innego jak kontynuowanie wcześniej wspomnianej zabawy na trzepaku i ciągłym próbowaniu zrobienia nowych ruchów. Cieszę się bardzo że Pac się tak kiedyś bawił, problem w jego wypowiedzi leży w słowie "robiliśmy" - to że nie mamy po 10 lat nieznaczy że powinniśmy siedzieć całe życie na dupie bo "za dzieciaka się bawiliśmy" i wystarczy. Trening jest dla mnie formą rozrywki i dbaniem o formę. Co do Pana Drwala - jasne że ktoś kto waży więcej ma trudniej ale są goście którzy ważą luźno 90kg a robią rzeczy 100 razy trudniejsze od tego co zaprezentowałem w filmie - choćby sławny Hannibal for King - kawał chłopa a siły ma jak 3 konie. + jako ciekawostkę dziękuję za wszystkie hejty (te przyszłe też) bo one mnie tylko motywują do jeszcze cięższych treningów i wasze nastawienie (negatywne lub też pozytywne) nie zmienia mojego życia. Film jest formą przypomnienia że zupełnie za darmo (publiczny plac zabaw) można ćwiczyć, świetnie się przy tym bawić i rozwijać - koniec z wymówkami typu: nie mam gdzie ćwiczyć albo nie mam kasy.

No i na sam koniec nie twierdzę, że te ruchy są mistrzostwem świata ale dość długo ćwiczyłem żeby je opanować a teksty typu: "Może wtedy przestaniecie się jarać czymś, co jest do wykonania dla typowego Kowalskiego." są po prostu prowokacja i czystym hejtowaniem a jeżeli Pan Drwal tak faktycznie myśli to gwarantuję że typowy Kowalski nie zrobi znacznej większości z tych ćwiczeń (wyjdźcie na jakiś plac, spróbujcie i się przekonajcie). Rozumiem, że ktoś jest w formie i nie jest to dla niego wyzwaniem ale nie należy stwierdzać że skoro ja umiem to każdy umie.

100 milionów osób może to wyśmiać i hejtować ale jeśli w tych 100 milionach będzie choć jedna którą to zmotywuje do treningu to wtedy filmik osiągnie swój prawdziwy cel.

I na zupełny koniec przypomnę że walić w chacie w klawisze każdy potrafi - proste ćwiczenia? Nagraj się i to udowodnij bo samo gadanie jest kompletnie nic nie warte

sirjus

2013-05-12, 12:00
A babury Was nie gonią drąc się, że niszczycie place zabaw i deprawujecie dzieci?

Brachu92

2013-05-12, 12:03
sirjus napisał/a:

A babury Was nie gonią drąc się, że niszczycie place zabaw i deprawujecie dzieci?


Zdarza się ale co jest motywujące są też osoby które chwalą i cieszą się że zamiast pić browar na klatkach i tłuc butelki na schodach ćwiczymy.

u3

2013-05-12, 12:14

Brachu92 nie przejmuj się hejtmi pisza je lemusy które przy jednym prawidłowym pullupie by sie zesrali w gacie ,a musculeup to dla nich nazwa wybielacza(pewnie zeby wybielic te plamy na gaciach;)sam workoutuje juz piąty rok i wiem ile sie trzeba napocic zeby zrobic flage .tak czy inaczyj rosnij w siłe ;)

garota

2013-05-12, 13:07
@ Brachu92, dlaczego zakładasz że to jest coś niesamowitego? Mówię, jak ktoś jest leszczem i nic nigdy nie trenował to każde gówno kto coś zrobi jest niesamowite. A jakbyś nie zrozumiał mojego komentarza, to wyjaśnię jeszcze raz, że mi wcale nie jest potrzebne uwielbienie nieznajomych użytkowników internetu. Trenuję dla siebie i naprawdę nie potrzebuję poklasku u innych. I tak, zrobię flagę, muscle upsy, i jedną planche. Jestem super czy nie? Bo szczerze to mi wszystko jedno...

Ezoteryk

2013-05-12, 13:40
Jak wy k***a chcecie żeby w Polsce było normalnie jak wy sami że sobą w zgodzie nie umiecie żyć , dziwić się że potem poj***ny ten kraj skoro jeden na drugiego donosi i wyzywa , a jak ktoś robi coś dla siebie dobrego to jest nazywany lamusem i słabiakiem oczywiście jest wyzwany od typków którzy siedzą w domu i pija cole zajadając batonikami ..

Brachu92

2013-05-12, 13:40
@garota
No to widzisz, jak nie zrozumiałem Ciebie a Ty nie zrozumiałeś mnie. Napisałem, że te ruchy nie są rodem z mistrzostw świata. Fajnie, że nie chodzi Ci o poklask wsród ludzi bo ćwiczy się tak naprawdę tylko dla siebie. Ja też nie szukam ani poklasku ani uznania. Jeśli ktoś już ćwiczy to te rzeczy nie są dla niego z kosmosu - rozumiem ale jeśli ktoś jest "leszczem i nic nigdy nie trenował" to te ćwiczenia są dla niego jak najbardziej nieosiągalne i to właśnie do tych ludzi kierowany jest ten film. Żeby zachęcić do ćwiczeń - nie muszę motywować do treningu ludzi którzy już ćwiczą no bo już są na tyle zmotywowani że ćwiczyć zaczęli ale wciąż znaczna większość społeczeństwa woli siedzieć i nic nie robić i to właśnie trzeba zmienić.

Mr.Drwalu

2013-05-12, 17:39
@Brachu92

Słuchaj stary :kawa: Założyłeś temat, dostałeś podjare, zgasiło Cię parę osób, Aa, ty dalej swoje. :hitler:
Na ch*j w Tobie tyle spiny? Chcesz świat zbawić jakimiś drążkami na placu zabaw? Powtórzę, że są to akrobacje na poziomie zwykłego Kowalskiego i nie wpieraj nam tu czegoś, czego nie ma na filmiku czyli zajebistych akrobacji. Teraz każdego będziesz prześwietlał przez post jakiego napisał? :-? Weź swoje sznurki, grabki, wiaderko i wracaj na plac zabaw bawić się z dziećmi i "odpie**alać" niesamowite wygibasy. :szydera:
Aa, niech stracę Łap (*15) piwko za chęci mistrzu. ;)

T-Will

2013-05-12, 18:15
Not impressive...przy wadze ~70 kg żaden problem coś takiego robić.
Ale tak czy inaczej szacunek, że coś ze sobę robicie. Zwiększcie kalorie.