18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Free Strength - Street Workout 2013

Brachu92 • 2013-05-12, 07:51
Free Strength - jedna z nielicznych street workout'owych grup w Polsce.


ps...........88

2013-05-12, 18:18
aj spasione hejtujące dupska :D nic k***a nie potraficie tylko krytykować :D pogibajcie się na drążku przez 30 minut różnymi chwytami i wtedy wypowiadajcie się czy podciąganie się na drążku, dipy i muscle upy to nic takiego :D łajzy j***ne :D a dla chłopaków szacun za to że nie stoją pod klatką, nie napie**alają po kablach tylko robią coś pożytecznego dla siebie :)

Ciesin

2013-05-12, 18:28
Czepiacie się chłopaków nie wiadomo o co. Ćwiczą i chcą się tym pochwalić - super, coś potrafią, ale oczywiście pierwsza pretensja brzmi "czym się chwalić, to nie jest światowy poziom". Więc teraz na sadolu chwalmy się tylko rzeczami na światowym poziomie, bo robić coś nieco słabiej, ale trenować i dążyć do tej doskonałości nie jest opłacalne i warte zachodu. Albo od razu jesteś mistrzem, albo siedź na dupie przed komputerem i pluj na wszystkich.
A najciekawsze jest to, że w obecnych czasach, wielu "zwykłych Kowalskich" już nie jest w stanie wykonać części z tych ewolucji.

normalnynick

2013-05-12, 18:34
jaka nieliczna? grup SW jest już sporo jak nie powiedzieć, że w ch*j - każde większe miasto posiada takową

Peter-Norivotset

2013-05-12, 18:44
Nie będę hejtował. Chłopaki robią to co lubią i piwo im za to. Ale nie będę kolumbem jak napiszę, że ten drugi gostek nie powinien się tak "jaraC" tym, bo waży ze 40 kg. Tak poza tym, poziom nie mówię, że amatorski(za oderwanie rąk przy podrzucie i dotkniecie stop- nie wiem jak to nazwac- szacun!), ale jest parę sztuczek, które ja sam potrafię :) Ćwicz, ćwicz, a będzie drugi hanibal :)

szlagi

2013-05-12, 19:35
Tsaa teraz nagle każdy z palcem w nosie robi front lever i flage :facepalm2:

Philip98

2013-05-12, 19:45
Oni śmigają całe dnie i robią coś co się podziwia, a co ja robie?


Uszaty666

2013-05-12, 20:00
MrDrwalu napisał/a:

Wyczyn dla typa co ma wagę kogucią +40kg. :facepalm2:
Niech spróbuje takie akrobacje z masą +/-100kg. :-P Aa, co do filmiku faktycznie poziom powyżej amatorskiego. Takie wyczyny sam nak***iam jako rozgrzewkę przed treningiem. :-/ Nie pie**olić, że to coś trudnego, tylko odejdźcie od komputerów i liźnijcie trochę sportu. Może wtedy przestaniecie się jarać czymś, co jest do wykonania dla typowego Kowalskiego. :szydera:

Najlepsze jest to, że od 2m20s chłopcy próbują coś wykombinować, a stary siedzi na ławce i grzebie w nosie. :ubawdolez:
Obrazek



Aż się zalogowałem i swój pierwszy post jebnę....

Czy to nie jest karalne wić się na "trzepaku" jak małpa w miejscu gdzie powinny bawić się dzieci??

Teraz trochę off-top'u
Kiedyś niby ze dwa tysiące lat temu był jeden koleś co tez podobnie tak się gibał ale to chyba nie był trzepak :ukrzyzowany:

Jebłem :piwo:

MichasQ

2013-05-12, 20:10
Nice one k***a! I tyle, oby tak dalej ;)

kuba13

2013-05-12, 20:31
Oglądam filmik i mówię coś znajome te bloki, ale wy chyba nie z Sielca ?

sulik

2013-05-12, 20:33
ej hejty, jak cos sie robi to dobrze jest to nagrac na zajawke, a pozniej zeby progress widziec. pozdro spinacze

Brachu92

2013-05-12, 20:36
MrDrwalu napisał/a:

@Brachu92
Słuchaj stary Chcesz świat zbawić jakimiś drążkami na placu zabaw? Powtórzę, że są to akrobacje na poziomie zwykłego Kowalskiego i nie wpieraj nam tu czegoś, czego nie ma na filmiku
Aa, niech stracę Łap (*15) piwko za chęci mistrzu. ;)


Po pierwsze nie jestem Twoim starym.
Po drugie na pewno mam większe szanse zbawić świat drążkami niż Ty siedząc przed komputerem udając wielkiego kozaka.
Po trzecie skoro jest to takie proste to poproszę o Wielki Mistrzu film z Twoim udziałem - wystarczy tylko 5 muscle up, 5sec flag i 5sec front lever hold.
Powtórzę po raz ostatni - nie twierdzę że są to jakies zajebiste ewolucje a ja jestem mistrzem bo nim nie jestem i mówię to wprost i otwarcie, bez najmniejszego wstydu ale gadanie że każdy to wszystko zrobi jest po prostu śmieszne. Zrób tylko kilku sekundowy front lever hold to przy wszystkich zwrócę Ci honor i postawię prawdziwe piwo w każdym innym przypadku jesteś dla mnie kolejnym gościem, który swoje problemy i kompleksy musi wyładować na innych.
Nawiązując do Twojego poprzedniego postu, w którym twierdzisz że robisz to wszystko na rozgrzewkę - to zdanie poprawiło mi i moim znajomym humor na cały dzień więc dzięki Ci za to.
No i po czwarte dzięki za piwko ziom.

@kuba13
Tak jest to plac pomiędzy Sielcem a Wawelem :)

rafalejszyn

2013-05-12, 21:01
Brachu92 napisał/a:

Free Strength - jedna z nielicznych street workout'owych grup w Polsce.



Dla twojej wiadomości to w każdym średniej wielkości mieście znajdziejsz ekipę street workout... Po prostu nie wszyscy mają parcie na szkło.

Clank679

2013-05-12, 21:03
nie ogladam jeszcze sie zachece

yogi

2013-05-12, 21:13
Cytat:

Brachu92
Wiek: 20
Dołączył: Dzisiaj 7:38
Posty: 6


Dajcie mu spokój, bo będzie odpowiadał bez końca :)

Poza tym zrobiło się tutaj jak na CHATROOMie.
Gdybym był moderatorem napisałbym
"TEMAT UWAŻAM ZA WYCZERPANY, ZAMYKAM WĄTEK"