18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Free Strength - Street Workout 2013

Brachu92 • 2013-05-12, 07:51
Free Strength - jedna z nielicznych street workout'owych grup w Polsce.


Mr.Drwalu

2013-05-12, 21:27
Brachu92 napisał/a:


Po pierwsze nie jestem Twoim starym.
Po drugie na pewno mam większe szanse zbawić świat drążkami niż Ty siedząc przed komputerem udając wielkiego kozaka.
Po trzecie skoro jest to takie proste to poproszę o Wielki Mistrzu film z Twoim udziałem - wystarczy tylko 5 muscle up, 5sec flag i 5sec front lever hold...



Stary nawet nie wiesz co pie**olisz. :facepalm2: Młody jesteś, poskacz sobie i niech gimbofanki będą z ciebie dumne. :kawa:

lukzab2

2013-05-12, 21:29
Można link do kanału ? czy to pierwsza produkcja ?

Brachu92

2013-05-12, 21:30
&Drwal
Dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałem :) Kończę dyskusję z Tobą jak będziesz w pobliżu to zapraszam na trening. Pozdrawiam Twój "Młody" o 4 lata młodszy kolega.

http://www youtube com/user/FreeStrength

Mr.Drwalu

2013-05-12, 21:34
Tak młody, a cwany jaki jeden na ciulowatym osiedlu. Skończ już się podniecać Kowalskimi numerami. :smiechzula:

Aju86

2013-05-12, 22:00
Piwo, piwo, piwo! Poziom z pewnością jest mniejszy niż powiedzmy u Barstarzz, ale.. co to do ma do rzeczy? Chłopaki robią swoje, i za to duże brawa :) pie**olcie hejty, ruch to zdrowie!

memekx

2013-05-12, 23:09
Dla mnie bomba. Sam przestałem rzucać żelastwem i teraz drążek+basen+bieganie. Dopiero zaczynam i ledwo dociągam do 15 nadchwytem, ale czuje się moc :D Piwo za filmik!

halobiba

2013-05-13, 01:39
ach, pie**olicie jak ja kiedyś. zobaczyłam kilka miechów temu filmik jakichś chamerykańców, którzy też tak sobie fikali na placu zabaw korzystając z każdej możliwej rzeczy tam. 'ee... że co, że ja nie dam rady się podciągnąć?' no i wyszłam z domu, wielka lekkoatletka na emeryturze z powodu lenistwa i przyznaję, że to tylko wygląda na łatwe, a w rzeczywistości ćwicząc w ten sposób odkrywa się nie tylko poszczególne mięśnie, ale też trzeba umieć złapać równowagę i się uspokoić nieraz.
za kalistenike zawsze piwo.

Mariusz712

2013-05-13, 02:48
eeee tam

Silka i masa lepsza :lubieplacki:

elvis02

2013-05-13, 11:48
@up. Siłką i masą OK. Street workout OK. Połączenie tych dwóch? Dla mnie bomba, po maturach sam zaczynam napie**alać do egzaminów policyjnych.
Drwalu jak tak patrzę na twoje posty, to siedzisz tylko na tym sadolu dla piwek i fejmu, ale widzę że robisz to do czego zostałeś powołany, więc wporzo. Pewnie nigdy na siłowni nie byłeś a na wf-ie leżałeś rozj***ny na materacu.
Do to tematu, dobre wideo, szacuneczek za human flag i pozdrowionka serdeczne ;)

tenpopierdolony

2013-05-13, 18:55
Najwięcej pie**olą ci co nigdy nie mieli z tym styczności. Przestańcie gadać , że przeciętny kowalski to zrobi, bo prawda jest taka, że przeciętny typek podciągnie się około 5 razy, i to i tak spoko. Każdy kto trochę zainteresował się tego typu ćwiczeniami wie, że to nie są proste rzeczy. Jednych jara kalenistyka, drugich klasyczna siłownia. Na mnie np. wrażenia nie robi typek który bierze ch*j wie ile na klate a jest kaleką w życiu codziennym. Dla autora filmu piwo za to, ze ma chęc ruszyć dupe i coś zrobić dla siebie.

Nagor

2013-05-13, 18:59
To i ja dorzucę trzy grosze. Mam paru znajomych, którzy ćwiczą 'street workout' ale od niedawna i ja jestem pod wrażeniem efektów. Co do filmu, to aprobata należy się każdemu, który coś robi dla siebie. Może i za wcześnie się wziął za nagrywanie filmów, ale cośtam pokazał.

Ps. Widziałem posta, że siłka i masa lepsza - mam nadzieję, że to jakaś prowokacja, bo siłka i kalistenika mają wspólnego tyle co piłka nożna z piłką siatkową. Założenia, cele i rezultaty różnią się znacznie.