18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Frajerstwo, nie odwaga!

Lajzza • 2021-03-15, 21:08


Polska - Prosienica
Typowy burak czuje się mocny w starciu z naj***nymi menelami :jezdziec:

Hollow_Man

2021-03-15, 21:11
weź zmień tytuł "p*zdA wyżywa się na dwóch menelach".

Lajzza

2021-03-15, 21:12
Hollow_Man napisał/a:

weź zmień tytuł "p*zdA wyżywa się na dwóch menelach".



Czyli typowy "kozak" z pod sklepu :lol: :lol:

Lajzza

2021-03-15, 21:21
pieldolnik napisał/a:

pomóc temu kasjerow


To nie kasjer

pieldolnik

2021-03-15, 21:34
Lajzza napisał/a:

To nie kasjer



To nie zmienia faktu, czy kasjer, czy prostytutka. Po prostu martwi mnie to społeczeństwo, które woli nagrywać niż udzielić jakiejkolwiek pomocy. Tamci też stali w pięciu jak widły w gnoju a przy wódeczne pewnie "my za tobą w ogień"

Recydywista

2021-03-15, 21:35
tyle leszczy lacznie z nim i zaden mu nie pie**olnal w pysk...

Lajzza

2021-03-15, 21:37
pieldolnik napisał/a:

które woli nagrywać niż udzielić jakiejkolwiek pomocy.



Obserwuję to zjawisko od dłuższego czasu i nie tylko to, myślę że tylko głód i porządna wojna jest wstanie naprawić ten Świat :)

Hollow_Man

2021-03-15, 21:41
Pisałem ci jak ma tytuł wyglądać,, teraz to wyszło po tytule tak że jesteś frajerem i nie miałeś odwagi zareagować jak ta p*zda bije dwóch menelów. Posłuchaj czasem starszych.

pro_avenger

2021-03-15, 22:16
Prawie nie poznałem Sebastiana jak zdjął dres z 3 paskami.

CzerstWybut

2021-03-15, 22:16
Bez powodu sie pewnie nie rzucił na tych nierobów, widzimy już tylko jak dostaja wj***ne a wcześniej? Może pod nieobecność gościa wyjeli mu coś z auta albo obrazili matke, za brak rzucenia na piwko odwdzięczyli sie gwoździem na boku... nie każdy menel jest milym panem pytającym się o coś do jedzenia

Gazownik

2021-03-15, 22:44
Pedał j***ny. Do Meksyku z nim

plastic

2021-03-15, 22:48
CzerstWybut napisał/a:

albo obrazili matke



to jest k***a uniwersalny test na IQ >80

"nie dam ci sie sprowokować, ale jak użyjesz odpowiedniej komendy, to już dam się sprowokować" gorzej od psa.

"obrażać matkę" to jest wytrych, oszustwo. ludzie masturbują swoje ego wmawiając sobie i innym, że walczą o "szacunek matki" np. klepiąc żula na stacji ^^ j***ne barany

maderfakermen

2021-03-15, 22:49
Powód nie mógł być błachy. Wczoraj na YT w komentarzach nawet nie pytałem za co, bo był wysyp j***nych debili co się wzniecali co by mu nie zrobili i tutaj widzę podobnie. Dostali wpie**ol i tyle. Napiszcie za co to ocenimy czy ciota frajer. Czy zastosował wobec nich słuszny wpie**ol. :facepalm:

Parkometr

2021-03-15, 23:17
Lajzza napisał/a:

Obserwuję to zjawisko od dłuższego czasu i nie tylko to, myślę że tylko głód i porządna wojna jest wstanie naprawić ten Świat



Masz rację, bo kiedyś to było... Szacun ludzi ulicy i inne tego typu patuskie gadanie. Nie wiesz czym jest wojna, ani czym jest głód, skoro piszesz takie pierdoły. A jeśli wiesz to znaczy, że widzisz nadzieję np. w kanibalizmie, podrzynaniu gardła córce sąsiada, wygrzebywanie ludzi z cmentarza co by było co zjeść. Nie mówiąc już o wielu innych chorych zachowań. Na świecie zawsze były i będą marginalne zachowania, ale wskaźniki przestępczości maleją. 50 lat temu nikogo by nie oburzyło, że jakiś menel dostał wpie**ol pod sklepem. Dzisiaj nas to burzy. Świat się zmienia i tęsknota za starymi dobrymi czasami wynika z kiepskiej pamięci