18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Frajerstwo, nie odwaga!

Lajzza • 2021-03-15, 21:08


Polska - Prosienica
Typowy burak czuje się mocny w starciu z naj***nymi menelami :jezdziec:

Bangladesz123

2021-03-15, 23:22
I dobrze że ten co go ppchnal na końcu nie zaj***ł głową o krawężnik bo by poszedł siedzieć za nieumyślne zabójstwo...

Bantol

2021-03-15, 23:27
mój gaz pieprzowy i pałka teleskopowa aż zatęskniła za daniem wpie**olu osiedlowemu kozakowi

Sajlenthill

2021-03-15, 23:28
Jak zasłużyli to miło popatrzeć. Te j***ne karaluchy kiedyś mi żonę wyzywały bo im zwróciła uwagę żeby butelek na drodze rowerowej nie zbijali. Tak im naj***lem, że pod dłuższego czasu ich nie widzę.

NiemiecWaszPan

2021-03-15, 23:45
Typowa patola pod monopolowym w polaczkowie dolnym.

Lajzza

2021-03-15, 23:53
Parkometr napisał/a:

Szacun ludzi ulicy



Płytko myślisz coś :) Większość uliczników którzy propagowali to hasło dziś jest konfidentami, mówię tu o znieczulicy która panuję wokół o ludziach wj***nych w ekrany swoich telefonów na każdym kroku o tiktoku przez którego ludzi dosłownie pok***iło przed kamerami swoich smartfonów, również o wartości jaką dziś ma człowiek nie posiadając gucci, iphona czy zajebistej fury. Jak widzę kobietę na instagramie która wypina cycki zarazem reklamując kostki do kibla byle mieć coś za darmo to się po prostu zastanawiam dokąd to wszystko zmierza i co by uratowało ten Świat bo widocznie mamy za dużo w dupach a z tego nic dobrego nie będzie już :) A co do tych meneli lepiej w mordę napluć niż źle pie**olnąć i spędzić parę lat w kryminale chyba że jesteś niedowartościowanym patolem i musisz pokazać na co cię stać na kimś kto ci nawet nie odda :-D nara.

gugmen100

2021-03-16, 00:11
Najgorsze jest to, że jakby Go przypadkiem psiarskie złapały. To by błagał w sądzie, o niski wyrok, bo on nie chciał. I by dostał pouczenie itp...

Quba23

2021-03-16, 00:43
Takie menelki bywają naprawdę agresywni, nie mówię o tej sytuacji,kiedyś byłem świadkiem jak jeden podobny jegomość sępił drobne na PKS od ludzi obleciał 2 gości beż skutku podszedł do babki która nic mu nie dała to ja zszywał od najgorszych prawie że zaatakował.

Ci...........la

2021-03-16, 01:04
A ty k***a stoisz jak ciul zamiast pomóc z tym menelów. Taki kolega z ciebie !!!

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-03-16, 01:07
Chyba nie miał 2 zł na wino dla chłopaków i nie wiedział jak wybrnąć z tematu. :mrgreen:

Parkometr

2021-03-16, 01:19
Lajzza napisał/a:

Płytko myślisz coś Większość uliczników którzy propagowali to hasło dziś jest konfidentami, mówię tu o znieczulicy która panuję wokół o ludziach wj***nych w ekrany swoich telefonów na każdym kroku o tiktoku przez którego ludzi dosłownie pok***iło przed kamerami swoich smartfonów, również o wartości jaką dziś ma człowiek nie posiadając gucci, iphona czy zajebistej fury. Jak widzę kobietę na instagramie która wypina cycki zarazem reklamując kostki do kibla byle mieć coś za darmo to się po prostu zastanawiam dokąd to wszystko zmierza i co by uratowało ten Świat bo widocznie mamy za dużo w dupach a z tego nic dobrego nie będzie już A co do tych meneli lepiej w mordę napluć niż źle pie**olnąć i spędzić parę lat w kryminale chyba że jesteś niedowartościowanym patolem i musisz pokazać na co cię stać na kimś kto ci nawet nie odda nara.



Przez to, że instagramy są wylęgarnią ludzi, którzy pragną budować tam swoje imperium życia idealnego nie dostrzega się tysięcy ludzi, którzy mają zdrowe podejście do mediów społecznościowych.
Od wieków nie zmieniły się naturalne potrzeby ludzi takie jak status społeczny. Dzisiaj te marginalne przypadki, które koniecznie muszą udowodnić coś światu świecą dupą w internecie, a kiedyś w inny sposób starały się imponować otoczeniu. Wiele zależało od środowiska w jakim się znajdowali.
Czystą ignorancją jest szukanie wroga w postępie i technologii, bo biologicznie człowiek nie wykształcił swoich potrzeb przez ostatnie 20 lat. Nie znajdziemy receptury na ratunek świata, bo on nie upada. Co najwyżej zmieniają się pewne wartości i z jednej strony linę przeciągają konserwatyści, a z drugiej aktywiści postępowi. Ani jedna, ani druga strona nie powinna wygrać. Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego, szczególnie czytelnikom sadistica.

Lajzza

2021-03-16, 01:26
Parkometr napisał/a:

Parkometr








Na dobry sen, Pozdro.

Tuco

2021-03-16, 01:42
Mam nadzieję, że ktoś typa rozpoznał i zrównoważył karmę.

HokusPokos440

2021-03-16, 02:00
burak to siedzi i k***a nagrywa

djted

2021-03-16, 02:58
3 swiat k***a....