18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fragment filmu "Islamophobia"

xiontZ • 2011-11-09, 00:35
Fragment filmu "Islamophobia" w którym Tommy Robinson oprowadza nas po okolicy, w której się wychował a która obecnie została opanowana przez muzułmanów. Zjawisko samo w sobie jest ciekawe gdyż muzułmanie przyjeżdżając do Europy nie zamierzają poddawać się prawu obowiązującemu w Europie. Przykładem jest tu burka. Sam miałem okazje być świadkiem specjalnego traktowania muzułmanów w Londynie a mianowicie wchodząc do sklepu nie zdjąłem kaptura z głowy. Po 3 minutach podszedł do mnie ochroniarz i "poprosił" o zdjęcie kaptura. Moze bym i zdjął ale obok mnie stały akurat dwie fanki Allaha zakryte, ze tylko ślepia im wystawały. Wtedy spytałem ochroniarza czemu te kobiety nie maja obowiązku odkrycia twarzy aby w odpowiedzi usłyszeć, ze "to co innego"... Niestety musiałem wtedy opuścić sklep gdyż domagałem się by one tez musiały odkryć twarze... Wiem, wiem gówno was to obchodzi ale zastanówcie się nad tym co się dzieje. Muzułmanie przyjeżdżając do Europy powinni zaakceptować panujące tu prawo a zamiast tego są specjalnie traktowani bo ludzie próbujący to prawo egzekwować boja się posadzenia o rasizm czy tez dyskryminacje na tle religijnym.
A teraz wracając do sedna...


Pan Porucznik

2011-11-09, 01:14
Muzułmanie to tam się do praw nie stosują, a to jest pikuś. Gorsze, że Żydzi nam te prawa (nakazy i zakazy) tworzą.

backtoreality

2011-11-09, 02:07
nie wiem czy doczekam czasów, kiedy migracje arabów będą w jakiś sposób kontrolowane

kapustka

2011-11-09, 02:20
To jest bury park w luton mieszkalem tam przez jakis czas.Co do kobiet ninja calkowicie popieram to ze nie powinny miec zakrytych twarzy ale ze jest tam tak strasznie niebiespiecznie z tym sie nie zgodze koles widac ze mial z nim napienku juz wczesniej Anglicy tworza jakies straszne historie o tym miejscu.Widac ze kolo w bialym kitlu chcial najpierw porozmawiac a ten mu o nazizmie tez bym sie wkur...,poznalem wielu muslinow rozmawialem o religi wiele razy nigdy nie mialem problemow z nimi chociaz jestem ateistom i mowilem ze religia to dla mnie totalna bzdura.Pamientajmy ze jest wiele odlamow islamu nie mozna i wrzucac do jednego kosza.

Sevelis

2011-11-09, 07:24
Teraz w całej Europie pieprzy się głupoty o poprawności politycznej, wita arabusów z otwartymi ramionami, bo modnie jest mieszać kultury etc. Pogadamy za 20 lat jak w swoim kraju będzie trzeba na paluszkach chodzić koło araba żeby przypadkiem nie stracić roboty (co już można zaobserwować chociażby w Holandii, szklarnie papryki zazwyczaj zarządzane przez turasów etc).

Heniut86

2011-11-09, 08:38
Panowie!
A po co to daleko szukać? Jak do naszego pięknego i popie**olonego za razem kraju zaczęli się masowo zwalać Czeczeni, a po nich Gruzini to również mieli w "głębokim poważaniu" prawo, które nas dotyczy. Oczywiście nie wszyscy, ale wyraźnie dało się odczuć, że większość. Nie dość, że zostali objęci opieką socjalną na poziomie wyższym, niż ktokolwiek z normalnych obywateli (nie mówię tu o takiej formie pomocy jaką krewni ofiar tzw. "katastrofy smoleńskiej" otrzymali), zapewniony byt i ogólnie nikt ich nie zaczepiał, to postanowili sami sobie ustanowić prawo. Rozlazło się to w cholerę i robiło co dusza zapragnie, w razie interwencji policji, tłumacząc się nieznajomością żadnego języka poza ojczystym. W takiej sytuacji większość (regularnych bandytów) bardzo długo pozostawała bezkarna, gdyż żeby było śmieszniej jeden tłumacz przysięgły mogący służyć policji pomocą miał do "obskoczenia" kilka województw, więc często kończyło się wszystko umorzeniem jakiegokolwiek postępowania karnego wobec winnych. Niejedno mieli na sumieniu, począwszy od drobnych kradzieży, a na terroryzowaniu bronią białą i pobiciach obywateli RP kończąc. Nieopodal mojego miejsca zamieszkania był obóz uchodźców, w którym to kolejno przebywali w celu zasymilowania kolejno Czeczeni, a następnie Gruzini. Podczas wysiedlania ich stamtąd pod nadzorem funkcjonariuszy policji wiele fantów wysypało się z okien zamieszkałego przez nich bloku. W świetle tego nie da się wierzyć w skuteczność, sprawiedliwość oraz konsekwencję rodzimych organów ścigania. Nie jest moim zamysłem siać hasła nacjonalistyczne, ale do k***y nędzy, skoro już są chronieni przez nasze państwo na NASZE pieniądze, to wypadałoby się co nieco przystosować, przynajmniej uczciwością szeroko pojętą i szacunkiem do prawa.
Amen!

okanslig

2011-11-09, 10:01
Ich problem. Nasze polskie muslimki sa grzeczne (glownie studenci i tak chyba)

solteck

2011-11-09, 10:06
@Kapusta, dziwie się, że jeszcze żyjesz...
Powiedzieć muslimowi, że się jest ateistą, to jak strzelić sobie w łeb.

Misza123

2011-11-09, 11:19
Gdyby nie CCTV powinien wysiasc i tego araba pie**olnac w leb. Jak czegos z tym nie zrobia to w polowie europy urzedowym bedzie arabski, nie bedzie kosciolow, tylko meczety czy inne gowna. Przyjezdza to takie nie do siebie, narzeka ciagle, podatkow nie placi, naprodukuje 1263 dzieci, bierze doplaty na wszystko, i do tego narzeka ze jest zle traktowany. Jak sie nie podoba to wypie**alac do siebie.

bebe_nuss

2011-11-09, 11:34
Jeszcze trochę i w Polsce też się to zacznie. Na razie są za słabi i boją się nas ale popierając ludzi typu Palikot co chce ściągać krzyże i popiera pedałów adoptujących dzieci wkrótce może się to zmienić.

sosnaaa

2011-11-09, 11:57
gdzie dorwać cały film ?? ma ktoś ?

as...........at

2011-11-09, 12:03
Wyszedł bym i rozj***ł jego łeb o asfalt.

dth

2011-11-09, 12:31
@up
czarnych w to nie mieszaj.

zonabregana

2011-11-09, 12:40
islam staje się dominującą religią na świecie z prostej przyczyny: przeciętny katolik/ewangelik/żyd posiada jedno lub dwoje dzieci za to arabusy robią ich dziesiątki - poczekajmy jeszcze 20 lat to dopiero będzie wesoło