18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fragment filmu "Islamophobia"

xiontZ • 2011-11-09, 00:35
Fragment filmu "Islamophobia" w którym Tommy Robinson oprowadza nas po okolicy, w której się wychował a która obecnie została opanowana przez muzułmanów. Zjawisko samo w sobie jest ciekawe gdyż muzułmanie przyjeżdżając do Europy nie zamierzają poddawać się prawu obowiązującemu w Europie. Przykładem jest tu burka. Sam miałem okazje być świadkiem specjalnego traktowania muzułmanów w Londynie a mianowicie wchodząc do sklepu nie zdjąłem kaptura z głowy. Po 3 minutach podszedł do mnie ochroniarz i "poprosił" o zdjęcie kaptura. Moze bym i zdjął ale obok mnie stały akurat dwie fanki Allaha zakryte, ze tylko ślepia im wystawały. Wtedy spytałem ochroniarza czemu te kobiety nie maja obowiązku odkrycia twarzy aby w odpowiedzi usłyszeć, ze "to co innego"... Niestety musiałem wtedy opuścić sklep gdyż domagałem się by one tez musiały odkryć twarze... Wiem, wiem gówno was to obchodzi ale zastanówcie się nad tym co się dzieje. Muzułmanie przyjeżdżając do Europy powinni zaakceptować panujące tu prawo a zamiast tego są specjalnie traktowani bo ludzie próbujący to prawo egzekwować boja się posadzenia o rasizm czy tez dyskryminacje na tle religijnym.
A teraz wracając do sedna...


sadystaxx

2011-11-09, 14:15
Osobiście wypie**oliłbym wszelkich arabów z całej Europy. I gówno mnie obchodzi jakieś posądzanie o rasizm.
U nas sobie allahowe niedoklepy robią co chcą, a weź u nich fiknij to ze skarpet od bomby wyskoczysz.

Krótko mówiąc -> "nie pasuje ci ch*ju? to wracaj do arabolandu. a jak fikniesz ty razem z tobą wyjebiemy stąd całą dzielnicę"

Popielniczka

2011-11-09, 15:43
Ale jak ich wywalicie to kto nam auta będzie mył?

antyzog

2011-11-09, 16:09
Świetna wrzuta, ciesze się że jesteście świadomi tego zagrożenia i normalnie jestem z Was dumny jak czytam te komentarze. Choć muszę dodać że nie bez przyczyny o islamie się mówi bardzo dużo a o innych rodzajach imigrantów mniej, ale nie będę tu pie**olił, najbardziej kumaci wiedzą o co chodzi.
okanslig napisał/a:

Ich problem. Nasze polskie muslimki sa grzeczne (glownie studenci i tak chyba)


Hahaha, u nich też były grzeczne 30 lat temu. Na koniec dodam że 30 lat temu w W.Brytanii było ok 82 000 muzułmanów (teraz jest ok 2,5 miliona) a w naszej kochanej Polsce jest ich max 45 000.
Więc spokojnie zachód upadnie ale my się ogarniemy w samą porę. Gorzej z Francją bo oni mają arsenał ok 200 głowic nuklearnych, jak to się k***a dostanie w ręce tych brudasów to może być ciężko.

mikEWrona

2011-11-09, 16:16
maly przebiegly szef!

marcincore

2011-11-09, 16:55
Za mało skinheadów jak i nazistów i narodowców...
Pewnie to sie zmieni tak jak np. teraz jest w niemczech

Prozac

2011-11-09, 16:56
dlatego kazda religia jest ch*ja warta! sorry ch*ja to kazda by chciala... religia jest gowno warta!!! same problemy na swiecie sa przez religie!

.:...........:.

2011-11-09, 16:58
Prozac napisał/a:

same problemy na swiecie sa przez religie!



Oraz przez kobiety, odmienne zdanie kilku osób...

Ad...........ol

2011-11-09, 17:20
W Polsce muzułmanów czy jakichkolwiek innych bym się nie obawiał. Tutaj są zbyt słabo rozwinięte przyzwolenia socjalne. Jesli już ktoś tu przyjeżdża to na studia lub by pracować, a nie plebs który ma zamiar się opie**alać robić syf na ulicach i dzieci za socjal. Tacy właśnie tworzą największy problem dla społeczeństwa i są obciążeniem finansowym dla państwa.

Rządy Niemiec czy Francji tego problemu już dawno by się pozbyły ale nie chcą się narażać wyborcom. Niestety populistyczne lewackie socjalne rządy to droga w jedną stronę, stronę muzułmańskiego syfu zamiast europejskiego porządku. Gdzie to rdzenni mieszkańcy będą uważani za tych gorszych, bez praw.

Bear93

2011-11-09, 17:22
A wiekszosc ludzi na sadolu pie**oli jacy to katolicy sa zli i nie da sie z nimi wytrzymac. Myslalem, ze bedziecie wolec caly islam ze swoim terrorem, zydow i murzyna z cala swoja kultura. Nie ma czegos takiego jak mieszanie kultur, i tak kazdy sie odcina od obcego spoleczenstwa i jego kontakty z nim sa minimalne. Patrzcie chociaz na osiedla murzynskie, polskie, tureckie, chinskie itp jakie sa w ameryce. Powiesz cos na zyda to jestes antysemita, powiesz na araba to Cie zastrzeli, powiesz na katola to masz wolnosc slowa. Do pedalstwa tez sie nikt nie przyczepi jak sieja hasla antypolskie, bo musimy byc dla nich tolerancyjni.

Złowroga Pralka !

2011-11-09, 18:01
Bear93 napisał/a:

A wiekszosc ludzi na sadolu pie**oli jacy to katolicy sa zli i nie da sie z nimi wytrzymac. Myslalem, ze bedziecie wolec caly islam ze swoim terrorem, zydow i murzyna z cala swoja kultura. Nie ma czegos takiego jak mieszanie kultur, i tak kazdy sie odcina od obcego spoleczenstwa i jego kontakty z nim sa minimalne. Patrzcie chociaz na osiedla murzynskie, polskie, tureckie, chinskie itp jakie sa w ameryce. Powiesz cos na zyda to jestes antysemita, powiesz na araba to Cie zastrzeli, powiesz na katola to masz wolnosc slowa. Do pedalstwa tez sie nikt nie przyczepi jak sieja hasla antypolskie, bo musimy byc dla nich tolerancyjni.




Pierdziel się stary jednych i drugich nie lubie tak samo . Ale ksiądź twojej żonie nie zamknie mordy i nie rzucisz jej w morde kamieniem tylko dlatego że nie zdjęła jakiegoś syfu ze łba .

avenger1

2011-11-09, 18:10
dajcie znac gdzie mozna dorwac caly film!

kaiel

2011-11-09, 18:16
rozlazło sie to po świecie i mnoży się ...strach pomyśleć co za 10 lat będzie

Stachu Wichura

2011-11-09, 20:14
Muzułmanie nie mają zamiaru się integrować, ale chcą by ich szanowano, mogą chodzić w burkach, socjal w Unii jest zajebisty więc tylko wystarczy robić bachory. A co wkrótce? Na przykład prawo szariatu. Nie dość że żyją w zamknięci w swoich osiedlach to jeszcze nie dotyczy ich prawo danego kraju tylko jakiś szariat. To jakaś paranoja. Szczerze to ja już powoli wątpię w Europę, Anglia i Francja już przegrały bitwę, Niemcy w sumie też. Jak tak dalej pójdzie w takim tempie to czeka nas jeszcze za życia "życie" w islamskim kraju gdzie prawem będzie szariat.

JerzyKozak

2011-11-09, 21:26
dostal liscia, uciekl i jeszcze nazywa typa "fuckin' pussy" cos tu nie c'mon... btw niby wszystkim sie nie podoba emigracja muzulmanow, ale nic nie robia, czemu nikt nie robi strajkow przeciw turasom skoro tak im sie to nie podoba, bo "rasizm".. przestancie to walka przeciwko ideologii i popie**olonej religii, a nie bo sa nawijmy to ladnie "podwedzani"

Eliot Imperio

2011-11-09, 22:27
Chciałbym tylko zaznaczyć jedną, prostą i małą rzecz- u nas Araby nigdy się nie rozpędzą jak w Anglii. Dlaczego? Bo my uchodzimy za rasistów, antysemitów i wszystko co najgorsze. I wiecie co? WCALE MNIE TO NIE PRZESZKADZA. Już mam dość pie**olenia Żydów Amerykańskich, którzy to żądają od Polski jakichś śmiesznych sum za coś, co im się w ogóle nie należy, a to, że 70 lat temu wujek Hitler ich mordował to jest wyznacznik tego że im się wszystko należy. Widział ktoś kiedyś w krajach arabskich kościół katolicki? Więc dlaczego kraje muzułmańskie mając nas, Europejczyków w dupie i srają na nas z góry u siebie w kraju, oczekują jakiegokolwiek zrozumienia? Nigdy nie chciałbym dopuścić do takich sytuacji, bo z cygaństwem w Polsce jest już problem. Dzięki Bogu nasz system pomocy społecznej jest gówniany, co też nie ściągnie tutaj nikogo z tamtych krajów, bo musieliby tutaj legalnie pracować. A wiadomo nie od dzisiaj, jak Polscy pracodawcy traktują takich pracowników : )