18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feministki protestują

spinaczel • 2017-03-12, 12:48
Jak bardzo zdesperowane muszą być te feministki, by aż tak szantażować? Tylko sie z nich śmiejemy, a nikt nie pomyśli, że One naprawdę cierpią. :glasku:


W............R.

2017-03-13, 11:56
Ech, tak pięknie lewactwo narzeka na ból dupy prawactwa... To ja może inPT lewactwu przypomnę pewien szmonces.

Dwóch Żydów jedzie kuszetką, a żeby było taniej, to śpią w jednej koi. Jeden z nich zawzięcie liczy:
- Dwadzieścia... Sto dwadzieścia... Czysta czterdzieście...
- Panie Rosenzweig, pan się mylisz! - przerywa drugi.
- Jeszcze raz... - Dwadzieścia... Sto dwadzieścia... Czysta czterdzieście...
- Ależ panie Rosenzweig! Pan się mylisz, pan się po nie swoja dupa drapiesz!

voidinfinity

2017-03-13, 12:56
@up

Już skończcie z tymi koszernymi historiami rodzinnymi ;-) Wszyscy wiedzą dobrze, że marsz był 5 dni temu, a was dalej piecze ;-)

Clarx

2017-03-13, 13:09
Piękna dziewczyna, mądry i zabawny tekst, co tu mówić więcej.

Nie jestem ani lewakiem ani prawakiem i czuję się dzięki temu w tym kraju jak nadczłowiek. Polityka to dno.

voidinfinity

2017-03-13, 13:41
Clarx napisał/a:

Nie jestem ani lewakiem ani prawakiem i czuję się dzięki temu w tym kraju jak nadczłowiek. Polityka to dno.



Masz tak samo jak ja :amused:

Janóż

2017-03-13, 16:55
Ale macie ból dupy :D

Nie bronie skrajnych feministek, bo dla mnie każda skrajność, na lewo czy na prawo, to takie same gówno. Natomiast nie dziwi mnie fakt, że kobiety w Polsce protestują, bo katolski pis przywraca w Polsce ciemnogród. Tabletka dzień po to żadna aborcja, bo k***a nie ma jeszcze co usuwać- trochę biologii, a nie tylko watykańskie bzdury. Wszystko idzie w tym kierunku, że niedługo będziemy na kondomy potrzebowali recepty. To taka sama aborcja, jak tabletka dzień po, albo spirala.


Black-Sheep

2017-03-13, 19:20
Apolityczność to jeden z największych raków na ciele polskiej polityki. Można uważać, że podział prawica-lewica jest ch*jowy i zdezaktualizowany (bo w pewnym sensie jest, chociaż imo nie do końca), ale nie utożsamianie się z żadnym poglądem to po części lenistwo intelektualne a po części po prostu niezrozumienie o co w tym wszystkim chodzi, że tu się dzieje realna walka interesów różnych grup społecznych i jak się nie opowiesz po stronie własnych interesów to będą cię j***ć r*chać i na tobie zarabiać w jeszcze większym stopniu niż do tej pory.
Ludzie powinni sobie uświadomić, że wszystko jest polityczne, a niechęć do polityki nie sprawia że nas to przestaje dotyczyć. Apolityczność w praktyce sprowadza się do zachowania status quo, czyli znajduje się w interesie rządzących.

sezamkowyRozpierdol

2017-03-13, 20:38
Cytat:

Chętnie ją zeszmacę i i spuszczę się w jej dupsku. A potem wytrę ch*ja w firankę. :spermshot:



Cytat:

up
zacznij od lewatywy, a fantazje zostaw na potem



Jak ja kocham ten k***a portal :krejzi:

Delaney

2017-03-13, 21:30
do pieca z nimi