18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feministki protestują

spinaczel • 2017-03-12, 12:48
Jak bardzo zdesperowane muszą być te feministki, by aż tak szantażować? Tylko sie z nich śmiejemy, a nikt nie pomyśli, że One naprawdę cierpią. :glasku:


Amur

2017-03-12, 13:21
"wam" to z iloma ona się jebie?

mygyry

2017-03-12, 13:33
A więc nie chodzi o tabletki dzień po, ale dzień PO

pi...........ja

2017-03-12, 13:34
Choć raz bardzo prawdziwy transparent. Wam znaczy, że:
1. Postępowo jestem wyzwolona i jebią mnie wszyscy patusy z uchodźcami
2. Efekt tego j***nia będzie społecznym odpadem, bezużytecznym dla wszystkich poza partią socjalistyczną i będzie utrzymywany z państwowych, czyli waszych pieniędzy.

kalijanek

2017-03-12, 13:42
moja sperma na jej okularach

lakeroll

2017-03-12, 13:42
nie zdąży bo go sobie szybciej wytnie

1.Michal

2017-03-12, 13:53
będzie mulatem i nie będzie znał ojca

voidinfinity

2017-03-12, 14:29
"Wam", bo kobieta rodzi m.in. obywatela ćwoki :amused: Cieszę się że mogłem wyjaśnić oczywistą oczywistość.

ps. widzę, że ból dupy w katosp***olonym prawactwie wciąż silny. Manifestacja była 4 dni temu, a ból dupy że ojapie**olę :amused:

Al...........go

2017-03-12, 14:35
Smutne i żałosne w tym kraju jest to, że ludziom ogranicza się podstawy wolności przez wpływ facetów w sukienkach opowiadających dyrdymały o życiu pozagrobowym. Smutne jest to, że ludziom nie daje się możliwości życia po swojemu, tylko według upodobań kilku osób z pośród 38 milionów. Smutne jest to, że ludzi przyzwyczaja się do "państwa, które daje" i że ci sami ludzie cieszą się z zasiłków, które są ochłapami, a mogliby pracować za kilka razy więcej. Smutne jest to, że partia która nazywa się Prawo i Sprawiedliwość, tworzy prawo pod siebie i kolesi, a sprawiedliwość jest zawsze po ich stronie. A najgorsze jest to, że nie spada jej poparcie i nazywana jest przez narodowców "wybawieniem od lewactwa", gdzie pojęcie tych ludzi na temat "lewactwa" kończy się na wpuszczaniu do kraju migrantów i zalegalizowaniu związków partnerskich.

voidinfinity

2017-03-12, 14:39
@up

Najśmieszniejsze jest to, że środowiska narodowe są penetrowane przez rosyjskie służby propagandy internetowej jak dupa biedronia ku*asem. Widać to po tym jak putin jest przedstawiany jako konserwatysta i ostatnia nadzieja białych - a te nasze narodowe polskie debile pieją z zachwytu :amused:

KillerLaugh

2017-03-12, 15:24
Chcą urodzić lewaka, ale nikt ich nie r*cha, dlatego domagają się in vitro :amused:

Moby_Dick

2017-03-12, 15:28
Legenda głosi, że wszystkie feministki to owoc gwałtu.

_R...........s_

2017-03-12, 15:44
Po pierwsze szczera dziewczyna, po drugie transparent działa, skoro tyle bóldupienia generuje.

Przypominam wam drogie lemingi, że powielając i wysyłając dalej tego typu foty, tylko nakręcacie sławę ten panience i jej transparentowi. Dodatkowo nie jest to jakiś przypałowy transparent, jest on po prostu szczery.

Ero, jak was on wk***ia, to nie dawajcie piw, i nie komentujcie tego :)

ps. dam piwo, bo rozpie**alają mnie komentarze pełne bólu zadka. Koło ch*ja mi ta panienka lata, i nie sądzę by jakiekolwiek protesty i manifestacje w tym kraju coś zmieniły.

ps2. fakt, poj***ną mamy władze na kolanach przed toruniem, skoro tak chętnie chce wspierać podziemie aborcyjne, czy niemowlaki ma śmietniku. Już jakiś czas temu wpadłem na pomysł, by w każdej gminie powinien być dodatkowy kosz na śmieci dla niechcianych noworodków, ekologia.

Jo...........23

2017-03-12, 16:28
Ale plus dla niej, że chce URODZIĆ i otwarcie o tym pisze. Toż to żadna feminazistka.
Wyobrażacie sobie hasło "wyskrobię wam lewaka"?