18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feministki protestują

spinaczel • 2017-03-12, 12:48
Jak bardzo zdesperowane muszą być te feministki, by aż tak szantażować? Tylko sie z nich śmiejemy, a nikt nie pomyśli, że One naprawdę cierpią. :glasku:


Ba...........yk

2017-03-12, 16:50
igorektgk napisał/a:

@up Z ojcem i z bratem :D


Kazirodztwo w żydzich rodzinach to norma. Po ch*ja się dzielić majątkiem z kimś obcym... w rodzinie nic nie zginie - stąd oto właśnie powiedzenie.

Bolszewia-komuchy-syjoniści-lewica to to samo od lat. Zmieniały się tylko etykiety i opakowania. To samo zrobili w Polsce w 89 roku - komunizm zamalowali demokracją, przesiedli się na stołkach i ot cały żydzi przepis na to by żyło się lepiej. Życiem na pasożyta.
_RottenFetus_ napisał/a:


Przypominam wam drogie lemingi, że powielając i wysyłając dalej tego typu foty, tylko nakręcacie sławę ten panience i jej transparentowi.
Ero, jak was on wk***ia, to nie dawajcie piw, i nie komentujcie tego :)
.



Już dobrze, dobrze. Wujku dobra rada, co jeszcze byś dobrego polecił? :idzwch*j:

voidinfinity

2017-03-12, 17:01
_RottenFetus_ napisał/a:

Przypominam wam drogie lemingi, że powielając i wysyłając dalej tego typu foty, tylko nakręcacie sławę ten panience i jej transparentowi.



I bardzo dobrze, uwielbiam patrzeć jak katoprawactwo strzela sobie w to samo kolano, tym samym pistoletem po raz n-ty :amused:

Zapamiętajcie sobie. Partie buduje się w oparciu o ekstremę, ale władzę zdobywa się poprzez sięgnięcie po wyborce centrowego co pis zrobił w ostatnich wyborach. Ale widzę, że karakanowi znudziło się rządzenie :amused:

Basia_Stańczyk napisał/a:

Kazirodztwo w żydzich rodzinach to norma.



Materiał własny? Bo na internetach nic nie piszą :amused:

A tak na marginesie powk***iam trochę katoli - wiecie dlaczego statystycznie chrześcijanie mają mniejsze IQ niż żydzi? Otóż jedna hipoteza mówi, że w okresie średniowiecza, kiedy obowiązywał już celibat - najbardziej inteligentni chrześcijanie (czyli księża) nie mieli dzieci, a najbardziej inteligentni żydzi (rabini) mieli najwięcej dzieci ;-)

BrianGriffin

2017-03-12, 17:09
voidinfinity, ale to się wszystko pozmieniało. Kiedyś księża byli najinteligentniejsi, a dzisiaj to odpady, które nie potrafią się utrzymać na rynku pracy, więc wybierają ciepłe jądra na plebanii.

voidinfinity

2017-03-12, 17:58
@up

Prawa ewolucji są nieubłagane ;-)

Al...........go

2017-03-12, 18:41
BrianGriffin, voidinfinity,

Po prostu teraz jest "renesans" na bycie klechą. Kasa, łatwa robota, podupczyć można, ludzie się kłaniają...

el...........wy

2017-03-12, 20:44
Basia_Stańczyk napisał/a:

Już dobrze, dobrze. Wujku dobra rada, co jeszcze byś dobrego polecił?



Na dobry początek to może weź się zabij :ok:

Sz...........an

2017-03-12, 20:55
Chory ten kraj, ludzie zamiast trzymać się razem, domagać się uczciwych zarobków i normalności to wychodzą i protestują o pierdoły.

Black-Sheep

2017-03-12, 21:35
Szanuję laskę, pyszny ból dupy prawactwa wywołała. Gdy byłem na manifie to widziałem ten transparent, następnym razem zagadam i pogratuluję. ;)

KulturalnyJegomosc

2017-03-12, 22:00
Chętnie ją zeszmacę i i spuszczę się w jej dupsku. A potem wytrę ch*ja w firankę. :spermshot:

kaiel

2017-03-12, 22:43
up
zacznij od lewatywy, a fantazje zostaw na potem

Bardok

2017-03-12, 23:25
Nic nam nie urodzisz bo feministki są tak szpetne że nikt ich nie chce r*chać.

tyld

2017-03-13, 02:44
cierpia, bo matki od siostry nie odrozniasz

mrkler

2017-03-13, 08:00
Ciekawe kiedy ta banda skrajnych imbecyli z prawa i lewa pojmie że jest jednakowo r*chana w dupę przez władze?

lapps

2017-03-13, 09:38
mrkler napisał/a:

Ciekawe kiedy ta banda skrajnych imbecyli z prawa i lewa pojmie że jest jednakowo r*chana w dupę przez władze?



prawica wie to od zawsze ale gowno moze zrobic, bo debile i tak maja wiekszosc i wybieraja co roku socjalistow

Black-Sheep napisał/a:

Szanuję laskę, pyszny ból dupy prawactwa wywołała. Gdy byłem na manifie to widziałem ten transparent, następnym razem zagadam i pogratuluję. ;)



ty owca tobie sie juz popie**olilo od tego trolowania fest. niecale 30 komentarzy w temacie, 3/4 bolu dupy to jeki voida, brianagriffina, i aledlaczego na kosciol katolicki, gdzie ty masz ten prawacki bol dupy?? :szczerbaty:

tak teraz wygladasz