18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Femen przegoniony we Francji

Quintessential • 2012-11-19, 15:54
Lewackie aktywistki z grupy "femen", próbowały zakłócić marsz w obronie wartości rodzinnych. Nie skończyło się to dla nich najlepiej... :mrgreen:


PS.: Jednym z powodów marszu, była chęć wykreślenia z francuskich słowników takich sów, jak "matka", czy "ojciec" przez liberalnych i nowoczesnych socjalistów. :lodowka:

alanhawk

2012-11-19, 15:57
piwo za glebe pod koniec

Zdrojak

2012-11-19, 15:58
Zwykle nie jestem za przemocą ale: "wykreślenia z francuskich słowników takich sów, jak "matka", czy "ojciec"" należało się.

ButcheredAtBirth

2012-11-19, 16:02
Chcą dzieci, to niech je sobie zrobią. Leci piwko !


Archeolog

2012-11-19, 16:03
Sadistic to nie filia prawackich pseudoportali. Won z tym na Frondę lub inne tego typu gówno.

Kawagawa

2012-11-19, 16:04
Pięknie sp***alały :)

Pater patriae

2012-11-19, 16:16
Archeolog, jak wstawisz kilka swoich zdjęć z parady pedałów, to pewnie też dostaniesz kilka piw, więc nie wstydź się..
A to, że feministki to tępe p*zdy, których nawet najwięksi desperaci nie dotkną, to wie i prawica i lewica (chodzi mi o socjalistów/postkomuchów, nie o tą "postępową"), więc cóż, nie trafiłeś.

Chleb razowy

2012-11-19, 16:35
@archeolog - zdajesz sobie sprawę, że jak ktoś wejdzie na Twój profil, to tam widać Twoje wcześniejsze komentarze?
Cytat:

Chwal Breivika i pie**ol frazesy w obawie przed islamizacją świata; broń jednocześnie palestyńskich Arabów


Cytat:

Nie. Usłyszysz narzekania, że ten portal to nie miejsce na prawackie, propagandowe gówno. Idź z tym na niezależną.pl.


Cytat:

k***a, z Sadistica robi się jakaś sk***iała filia Gazety Polskiej, Frondy i tym podobnego propagandowego, prawackiego gówna. Idźcie pie**olić gdzie indziej.


Cytat:

Ja pie**ole, miałem nadzieję, że nie doczekam takiego dnia, kiedy na stronie głównej mojego kochanego Sadistica będą pojawiać się newsy z takiego propagandowego śmiecia jakim jest m.in. niezalezna.pl. Jakbym chciał czytać to gówno to wchodziłbym na ten sk***iały portal. Czy na Sadisticu już na dobre zagościła polityczna propaganda? Po ostatnim natężeniu, głównie prawackich wypocin, mam takie nieodparte wrażenie. W każdym bądź razie mam nadzieję, że to tylko chwilowy trend.


Cytat:

Widzę, że czytelnicy Gazety Polskiej i słuchacze Radia Maryja mający monopol na prawdę i bycie Polakami naszczekali się nader obficie w temacie. :-?



:homer: j***ny troll

Szoqn

2012-11-19, 16:59
pie**oleni lewaccy bojówkarze, wszędzie robią dym i smród. Jak mawiał JKM, socjalista to stadium pośrednie pomiędzy małpa i człowiekiem.

bo...........ę

2012-11-19, 17:07
Pater patriae napisał/a:

A to, że feministki to tępe p*zdy, których nawet najwięksi desperaci nie dotkną, to wie i prawica i lewica



Nie wiem gdzie w tym logika. Jeśli kobieta jest ładna to dla jej wyr*chania nie będzie mnie obchodziło jej zdanie na temat polityki, aborcji, pedalstwa, wyznania/sekty.

Twój argument jest inwalidą :idzwch*j:

longlong7

2012-11-19, 17:11
"Lewackie aktywistki z grupy "femen", próbowały zakłócić marsz w obronie wartości rodzinnych. Nie skończyło się to dla nich najlepiej... "

pocieszny

2012-11-19, 17:18
Gołe cycki na każdej Demonstracji/Marszu/Pochodzie/Ulicy/Domu/Chodnikach/Sklepach....

WSZĘDZIE!!! :D

pieto90

2012-11-19, 17:18
@bubr32,

dlaczego jego argument jest inwalidą? ;) może @Pater_patriae lubi r*chać tylko mądre i inteligentne kobiety, które podzielają jego poglądy? :)

Proximate

2012-11-19, 17:19
"Faceci" we Francji to tylko laski umieją bić?
No tak to przecież Francja, kraj zboczeń i wszelakiego pedalstwa, tam nie ma mężczyzn tylko same p*zdy, bardziej męskie są już te laski.

dirty_pig

2012-11-19, 17:19
nie wiem jak liberał mógł by chcieć wykreślić jakieś słowo :D