18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Femen przegoniony we Francji

Quintessential • 2012-11-19, 15:54
Lewackie aktywistki z grupy "femen", próbowały zakłócić marsz w obronie wartości rodzinnych. Nie skończyło się to dla nich najlepiej... :mrgreen:


PS.: Jednym z powodów marszu, była chęć wykreślenia z francuskich słowników takich sów, jak "matka", czy "ojciec" przez liberalnych i nowoczesnych socjalistów. :lodowka:

anonymousm

2012-11-19, 17:20
Wielcy obrońcy wartości kopią kobiety. Jak pięknie! Bydło pokazało swoją naturę.
A ten, kto wierzy w takie pierdoły, jak wykreślanie ze słowników "ojca" i "matki", jest ogniwem pośrednim między pantofelkiem i amebą. Już nawet nie ze względów politycznych byłoby to niemożliwe. Słowniki notują wyrazy, które się używa, a nie ordynują, jakie wolno używać.

bravoteampolska

2012-11-19, 17:24
Ten na końcu też chciał pokazać , ale niestety jeszcze na letnich sufiksach był i wyśliznął się .

Pater patriae

2012-11-19, 17:25
Cytat:


Nie wiem gdzie w tym logika. Jeśli kobieta jest ładna to dla jej wyr*chania nie będzie mnie obchodziło jej zdanie na temat polityki, aborcji, pedalstwa, wyznania/sekty.





Ja tam tego nie dotknę :].

Tak na serio, to właśnie przeciętna feministka wygląda jak Kazia. Jak już się zdarzy ładna, co jest bardzo rzadkie, to ok, można się z nią przespać, ale będzie trzeba szybko rano sp***alać, bo będzie chciała w ramach równouprawnienia Ciebie wyr*chać doczepiakiem :-/

dominha

2012-11-19, 17:26
@proximate

Toć jak chcą totalnego równouprawnienia i zatarcia różnic między płciami, które bądź co bądź są NATURALNE, to niech się feministki bić nauczą.

zo...........ek

2012-11-19, 17:27
@anonymousm
Chcą być równe mężczyznom to mają niech się biją jak równy z równym.

Ps: do normalnego równouprawnienia normalny człowiek nic nie ma ale temu lewactwu w dupach się poprzewracało.

slonzok

2012-11-19, 17:31
sam bym taka pie**olnal z mila checia, to nie sa zdrowe kobiety i normlani ludzie, wiec jak najbardziej bic mozna

anonymousm

2012-11-19, 17:32
zoomeek napisał/a:

@anonymousm
Chcą być równe mężczyznom to mają niech się biją jak równy z równym.

.



Idź, spuść wpie**ol swojej matce. Pokaż jej, jak bardzo ją szanujesz.

di...........os

2012-11-19, 17:41
Chleb razowy napisał/a:

@archeolog - zdajesz sobie sprawę, że jak ktoś wejdzie na Twój profil, to tam widać Twoje wcześniejsze komentarze?






:homer: j***ny troll



Troll? Ale to wy, k***a, zaczęliście spamować tym waszym bełkotem. Co prawda każda informacja sprowadza się do żydów, arabów, ojczyznek, hymnów, patriotyzmów, pedałów, ojczyzn jeszcze raz, parad równości, marszów niepodległości, złych żydów, jeszcze gorszych żydów i Breivika, a później jeszcze do prawdziwej polskiej rodziny, więc niby oswoić się można w tak skomplikowanym, z jego wszystkimi subtelnościami, repertuarze dyskusyj "politycznych", które skwitować można krócej: kto z nami, kto przeciw nam. Z tymi tęgimi rozprawkami ekonomicznymi: "bo k***a trzeba socjalizm zlikwidować, i podatki, i prawicowego przywódce jebnąć, a po 5 latach zarabialibyśmy jak j***ni Norwegowie!".


To już się nudzi. Zwłaszcza, że ci lewacy, wbrew temu co mówicie, NIE SĄ TAK nachalni jak wy: nie wrzucają milionów obrazków na sadistica o treści zachęcającej do "wyprostowania poglądów". Ograniczają się jedynie do komentarzy, do cichego protestu...

lukaszksk

2012-11-19, 17:43
Ciekawe czy ci sami frajerzy co biją kobiety stanęli by do walki w czasie II wojny światowej. Nie lubię feministek ale faceci którzy biją kobiety są dla mnie śmieciami.

Archeolog

2012-11-19, 17:45
Cytat:

zdajesz sobie sprawę, że jak ktoś wejdzie na Twój profil, to tam widać Twoje wcześniejsze komentarze?



Co w związku z powyższym? Sugerujesz, że mam się wstydzić, że walczę z prawackimi idiotami twojego pokroju?

Czesiek181

2012-11-19, 18:05
@up jak na razie to ty jesteś idiota.

Pater patriae

2012-11-19, 18:07
Cytat:

To już się nudzi. Zwłaszcza, że ci lewacy, wbrew temu co mówicie, NIE SĄ TAK nachalni jak wy: nie wrzucają milionów obrazków na sadistica o treści zachęcającej do "wyprostowania poglądów". Ograniczają się jedynie do komentarzy, do cichego protestu...



Nie wrzucają, bo nikt nie chce tego oglądać. Przykład? Wstawki z Urbanem, w każdym filmiku komentarz "wypie**alaj z tym komuchem", ma kilka razy więcej piw, niż sam film. I nie bądź śmieszny z tym "cichym protestem"..

Archeolog

2012-11-19, 18:15
Czesiek181 napisał/a:

@up jak na razie to ty jesteś idiota.



Zabolało pajacu?

Czesiek181

2012-11-19, 18:22
Archeolog napisał/a:



Zabolało pajacu?


Nie,mam wyj***ne na to.A feministki niech sp***alają.

di...........os

2012-11-19, 18:47
Pater patriae napisał/a:



Nie wrzucają, bo nikt nie chce tego oglądać. Przykład? Wstawki z Urbanem, w każdym filmiku komentarz "wypie**alaj z tym komuchem", ma kilka razy więcej piw, niż sam film. I nie bądź śmieszny z tym "cichym protestem"..



Ależ kto ci powiedział, że mam ochotę oglądać Urbana? Alternatywą dla spisków pedalsko - żydowsko - arabskich, ma być według ciebie k***a Urban?!


I to wy zarzucacie manipulacje TVNowi?!

Lewakiem jest każdy, kto śmieje się z waszych obsesji na tematy bogo-ojczyźniane i innych kwestii gejowsko - europejskiej zagłady świadomości narodowej. A każdy lewak ma być fanem Urbana. Mimo wszystko wyłącznie wy sprzedajecie prawdę w czystej postaci...