18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eurowizja 2019

freaky • 2019-05-19, 13:17
Tegoroczna odsłona tego lewackiego konkursu pobiła kolejne rekordy absurdu i można ją podsumować poniższym obrazkiem.




Ale nie zabrakło także "incydentów" niezgodnych z kursem obranym przez tych pojebów.


kreatywnakrowa

2019-05-21, 14:41
poligon6 napisał/a:

No własnie jak to jest że postepowe lewusy nie potrafia zaplanowac tak prostej rzeczy jak rodzicielstwo i zaplanowac nad własna sexuualnbością. I domogaja sie mordowania ludzi do 22 tygodnia, albo nwet i po tym terminie bo postep cały czas trwa. Ja rozumiem że lewactwo chce by ludzie totalnie zezwierzeceli, j***li sie po klubowych kiblach bez żadnej odpowiedzialnośći.



Jak to jest, że prawackie niedojeby nie potrafią w ogóle nad niczym panować? Nie potrafią założyć prezerwatywy, nie potrafią uprawiać bezpiecznego seksu, jak już zaciążą to topią noworodki lub jak normalni ludzie jadą na skrobankę do Czech lub Niemiec? Totalne, prawackie zezwierzęcenie biegające po kościołach, udające prawych i sprawiedliwych i mające czelność pouczać mądrzejszych od siebie i próbować narzucać im swoją wolę. Na szczęście prawackie tłuki mogą nam ssać pałę, chcemy kupić naporonne to jadę do Niemiec, chcemy usunąć to jedziemy do Czech i sramy na prawackich, katolickich pojebów.

poligon6

2019-05-21, 14:51
kreatywnakrowa napisał/a:

mające czelność pouczać mądrzejszych od siebie i narzucać im swoją wolę.



Ale prawackie zjeby sa tak popie**olone jak lewackie. Ja wiem ze dla lewusów, brak zezwolenia na zdziczenie cywilizacyjne to narzucanie woli. Ale jak nie chcesz niechcianego bachora to go nie masz. Jak pie**olisz się w klubowej toalecie bez zabezpieczenia to ponosisz konsekwencje swojego czynu. Wolność to odpowiedzialność za swoje czyny, tylko zwierzeta nie sa odpowiedzialne.

kreatywnakrowa

2019-05-21, 16:03
Zdziczenie cywilizacyjne to polskie prawackie ograniczanie prawa do aborcji i twierdzenie, że jej problem u nas nie istnieje gdy dziwnie w śmietnikach lądują reklamówki z zabitymi noworodkami mordowanymi głównie przez kato-prawaków. Takie chore, kretyńskie twierdzenia i typowe dla idiotów omijanie prawdy żyje zazwyczaj w pustych, prawackich łbach, które niestety przyszły na ten świat w wyniku niechcianej ciąży poczetej zazwyczaj ze stosunku zachlanego, katolickiego chłopa z upośledzoną, wiejską dziewką którą posuwał gdzieś w oborze na świńskim gnoju. obok. Przejawiasz wszelkie cechy owoców tego oborowego sexu.

sa...........os

2019-05-22, 12:00
Cytat:


Ale prawackie zjeby sa tak popie**olone jak lewackie. Ja wiem ze dla lewusów, brak zezwolenia na zdziczenie cywilizacyjne to narzucanie woli. Ale jak nie chcesz niechcianego bachora to go nie masz. Jak pie**olisz się w klubowej toalecie bez zabezpieczenia to ponosisz konsekwencje swojego czynu. Wolność to odpowiedzialność za swoje czyny, tylko zwierzeta nie sa odpowiedzialne.



Spójrz na temat z innej strony. Ktoś kto dyma się gdzie popadnie i z kim popadnie i nie wie co to jest antykoncepcja, przekazuje swoje geny dalej. Czemu uniemożliwiać mu dobrowolne przerwanie tego sp***olonego łańcucha? ;-)
Ja myślę że patrząc dalekosiężnie, wyszłoby to światu na dobre, bez względu na to, jak cyniczne z mojej strony może się to wydawać.

Wiewór

2019-05-22, 12:33
@up można przyspieszyć proces oczyszczania Polski z wszelkiej maści nacjogejów, oenpedałów, kiboli, patoli, sebiksów, patryjotuf, karynek, dżesik. Trzeba ich poddawać przymusowej sterylizacji.
Jedno pokolenie i Polska będzie wolna od prawackiego kału.

poligon6

2019-05-22, 14:38
sanctusdiavolos napisał/a:

Spójrz na temat z innej strony. Ktoś kto dyma się gdzie popadnie i z kim popadnie i nie wie co to jest antykoncepcja, przekazuje swoje geny dalej. Czemu uniemożliwiać mu dobrowolne przerwanie tego sp***olonego łańcucha?
Ja myślę że patrząc dalekosiężnie, wyszłoby to światu na dobre, bez względu na to, jak cyniczne z mojej strony może się to wydawać.



Ma to swój sens, jak np wykrytoby homosexualny płód, albo jego ryzyko to natychmiast abortowac. Ale znajac życie zaraz lewizna wprowadziłaby zakaz abortowania homo płodów. Bo nie ukrywajmy nie chodzi tu o wolność wyboru tylko o robienie z ludzi bydła i rozpie**alanie społeczeństwa.

Wiewór

2019-05-22, 15:10
poligon6 napisał/a:

jak np wykrytoby homosexualny płód



Jak rozpoznać płód pedała? Ma koloratkę?

TB303

2019-05-22, 15:12
Wchodzę sobie w ten temat z nadzieją, na jakąś dobrą gówno-burzę - a tu ch*j. Zawiedliście mnie panowie, naprawdę mnie zawiedliście.

sa...........os

2019-05-23, 01:50
TB303 napisał/a:

Wchodzę sobie w ten temat z nadzieją, na jakąś dobrą gówno-burzę - a tu ch*j. Zawiedliście mnie panowie, naprawdę mnie zawiedliście.



Sezamkowego Rozpie**ola gdzieś wcięło, do Loaloa wszyscy już przywykli i zaakceptowali fakt jego istnienia, to nie ma komu ognia pod tematy podkładać. ;-) W Tobie cała nadzieja.

poligon6

2019-05-23, 08:40
sanctusdiavolos napisał/a:

Sezamkowego Rozpie**ola gdzieś wcięło, do Loaloa wszyscy już przywykli i zaakceptowali fakt jego istnienia, to nie ma komu ognia pod tematy podkładać. W Tobie cała nadzieja.



Kolega pisze jedyne onelinery i przypie**ala sie gdzie moze a z tego żadnego baitu nie bedzie, za duża bieda umyslowa.

TB303

2019-05-23, 14:44
poligon6 napisał/a:

Kolega pisze jedyne onelinery i przypie**ala sie gdzie moze a z tego żadnego baitu nie bedzie, za duża bieda umyslowa.


Ze śmieciami i amebami twjego pokroju, nie da się inaczej.

poligon6

2019-05-23, 15:01
TB303 napisał/a:

Ze śmieciami i amebami twjego pokroju, nie da się inaczej.



Poczytaj swoje posty chwascie. Cud że stworzyłeś zdanie złożone łachudro.